$ IHERB - акція : безкоштовна доставка! ПАНТЕНОЛ!

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем inka, 1 Липень 2012.

1. inka

inka і.Неrb-то до мене)

Привозимо ліки та вітаміни з польської гуртівні! Переважно кождні 7-9 днів-багато всього є в наявності :Омега -3, магній, кальций , дитячі омеги та вітаміни ). Для приблизного ознайомлення з асортиментом подаю сайт. Ціни будуть різниться і в меншу і в більшу сторону, бо купляємо в офллайн

Apteka internetowa, online, tanie kosmetyki, leki przez internet – e-ZikoApteka

upload_2017-1-23_12-5-2.png

Любі дівчата,

вітаю Вас у світі безпечної органічної продукціі з всесвітньо відомої інтернет аптеки-магазину I.HERB!

За найдоступнішими цінами ви маєте можливість купити для своєї родини чудові безпечні товари: косметику, засоби догляду, солодощі, псуд, каву-чай, вітаміни та добавки та інше.

знову приймаю замовлення з улюбленого магазину органічної косметики , тепер меню сайту на російській.

iHerb.com - Витамины, Добавки и Натуральные Товары для Здоровья

УМОВИ станом на 19.03.17р : Комісія 5%, доставка БЕЗКОШТОВНА, 14-16 днів БОКСБЕРІ!

ЧОМУ тепер я беру 5 % ? :

З повагою, Інна. 097 307 97 42
    Забираємо (центр, р-н Галицького ринку, Соборна 3), щоб вам було зручно по дмовленості.
    Зверніть увагу : Доставки нема, самовивіз по домовленості пл Соборна, 3. Іногороднім відправка УкрПошта, Нова Пошта по домовленості

Я також допоможу з вибором! ЗАПИТУЙТЕ! Підкажу вітаміни, косметику,солодощі та iнше
    ОРГАНІЧНІ солодощі для діточок, повністю натуральні.

АФРИКАНСЬКЕ натуральне чорне мило, пахне так ніжно на всю посилку, ексклюзив лідер 100 найкращих товарів

Мыло - iHerb.com

Посилочки з І.HERB

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Останнє редагування: 23 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  2. Nicgal

Nicgal Member

Потрібно для дорослих. Але якби ви кинули зсилку, щоб подивитись на складник. І ціну скажіть. Дякую

3. Eva Reni

Eva Reni Well-Known Member

А ще маєте в наявності нафту косметичну для волосся?

4. Олюська

Олюська Well-Known Member

Не оплачувала, бо не отримувала реквізитів та суми для сплати:girl_sad:
    Напишіть, будь ласка, в ПП, чи то треба самому рахувати?:mda:

5. Paukisha

Paukisha New Member

Чи буває в продажу косметика для волосся без сульфатів, на зразок такої Keratherapy

6. inka

inka і.Неrb-то до мене)

@ОлюськаОлюська - мені дуже прикро- але їду в відпустку і раніше 20 серпня не буде замовлення

7. Yeremiya

Yeremiya Active Member

скажіть будь-ласка скільки коштує - Інозітол з айхерб. Бо не можу знайти

8. inka

inka і.Неrb-то до мене)

Дівчата- хто їде у відпустку?

Маю ще 3 шт Пантенолу-80 грн- 150 мл-великий флакон!

Маю Нурофен сироп від 3-х міс, треба мати в аптечці, бо дія з нашим не зрівняти!

150грн!

9. Chukuliadka

Chukuliadka Well-Known Member

Відпустка позаду, але пантенол в аптечці, то мастхев. Залиште мені, в неділю заберу.

• Подобається Подобається x 1
  10. inka

inka і.Неrb-то до мене)

Дівчата- є вже остання посилочка з Ай Хербу! Забирайте бо в четвер- їду до 11числа!

В гілочці залишайте замовлення- купимо по приїзді!

Нагадую ВАЙБЕР 097 307 97 42 , :)