Ін'єкції для краси

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Materynka, 4 Вересень 2012.

  1. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Останнім часом все більшої популярності набувають різноманітні ін"єкції(мезотерапія, ботулотоксин), які допомагають розгладжувати зморшки. Хотілося б почути вашу думку стосовно такого способу омолодження або ж якісь відгуки...
     
  2. Sara

    Sara Well-Known Member

    Відповідь: Ін"єкції краси

    Я б також хотіла почути відгуки щодо ін"єкцій краси. Моя близька подруга планує, щось таке собі робити, а я її відмовляю. А може це й насправді і не так страшно?...
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Ін"єкції краси

    от цікавий допис
    думку автора поділяю частково. В мене жорсткіший погляд на доречність "тюнінгу".
     
  4. veronka

    veronka зла друзя

    ботокс - за/проти, де/скільки коштує, чи ви наважилися б?

    щось мене чим далі тим більше турбує питання старіння шкіри і глибоких мімічних зморшок. На лобі вони вже дууууже помітні, біля рота - теж:girl_cray: почала читати купу різної інформації і маю висновок - за допомогою косметики (кремів/тоніків/масок) цю проблему не усунеш, отже залишається одне - ботокс/диспорт/філлери на гіалуроновій кислоті? чи є альтернатива?
    чи ви "робили ботокс"? де? ваші враження/відгуки?
     
  5. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: ботокс - за/проти, де/скільки коштує, чи ви наважилися б?

    Подруга вже 3 чи 4-й рік вколює собі ботекс.
    З того вона і почала :). Дійсно допомагає. Насікільки розумію, ботокс "паралізує" м"яз, бо морщити лоб вона вже не могла;), ну і зморшка поступово стає непомітною. Але тої процедури вистачає на півроку-рік. Ще вона робить пілінги, періодично проколюється гіалуроновою кислотою. По шкіри видно результат.Але.....Все цим не виправиш. Наприклад, мене особисто торбують зморшки під очима, але в ці місця ботокс не колять? І що з ними робити, тими гусячими лапками?
     
  6. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: ботокс - за/проти, де/скільки коштує, чи ви наважилися б?

    я вже колись відкривала таку темку "Ін"єкції краси", теж цікавить таке для мами, але тоді, щось ніхто не відзивався, може ці дві темки об"єднають?
     
  7. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: ботокс - за/проти, де/скільки коштує, чи ви наважилися б?

     
  8. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: ботокс - за/проти, де/скільки коштує, чи ви наважилися б?

    Треба за мімікою слідкувати - лоб, між бровами - це все зморшки здивування, зосередження, хвилювання і "суровості" )
    А от носогубні це вже складніше. Вони не залежать від віку. Причина винекнення лежить або в атрофованості мязів, або в гіпертонусі. Якщо гіпертонус то зморшки ніби зсередини хтось тягне всередину, а якщо від атрофованості, то шкіра щоки ніби нависає.
    Забрати їх повністю вже не вдасться без іньєкцій а от зробити менш помітними можна масажем, який кровопостачання покращить, виведе застояну лімфу ну і мязи розрухає. Підіть до косметолога на массаж і слідкуйте як вона його робить, щоб вдома повторити і зранку та ввечері робіть собі самостійно.
    Щодо іньєкцій. Ботокс як почнете то вже постійно треба буде колоти. Гіалуронову кислоту краще колоти, але рослинного походження, тоді ви не позбавети свою шкіру потреби самостійно виробляти її. Є ще таке як біоревіталізація безіньєкційна. Меш травматично і на довше хватає (рік і більше)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Kleo

    Kleo New Member

    Відповідь: Ін"єкції краси

    Зараз є пептидна косметика, яка діє на подобі ботоксу, але є безпечною. Наприклад пептид аргілерін блокує нервові закінчення м"язів лиця і розслабляє мімічну мускулатуру, таким чином розгладжуються зморшки, особливо мімічні. Такі креми є точно в Вівасані, можна ще попитати у Брокарді, але в останньому вони будуть дорожчі.
     
  10. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Ін"єкції краси

    Ботокс діє орієнтовно пів року, причому різницю де вводили ботокс/де ні дуже помітно (м'язи знерухомлені), зазвичай найкраще м'язи виглядають після 2-го місяця і десь так до 5-го, а тоді починає повертатись первинний вигляд шкіри. Незнаю, чи вартує то все, направду (шкода що для мімічних зморшок під очима ніц не вигадали)
     
  11. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Ін'єкції для краси

    Ото придумала! Виглядаєш шикарно - взагалі нема до чого причепитися! Кремчик від Наталі і ще років 10 можеш навіть не дьоргатися до ботоксу і т.п. Я за пілінги - шкіра виглядає помітно краще, немає дії в глибини епідермісу і можна почати з зовсім легенького. Крім того пілінгів - до кольору, до вибору!
     
  12. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Ін'єкції для краси

     
  13. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ін'єкції для краси

    а в 40 що будете робити?!
    Масажики, пілінги, гарна доглядова лінія, вітамін РР курсом в 10 днів, рибячий жир курсом в два місяці і міміку виправляти вже..
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Ін'єкції для краси

    Дівчата, а що з "гусячими лапками" робити???:girl_cray: Боюсь уявити, що буде ще через декілька років :sad:
     
  15. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Ін'єкції для краси

    які, наприклад?
     
  16. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Ін'єкції для краси

    мені сподобався кораловий - максимально природньо. Немає впливу кислот. Можна регулювати інтенстивність "механічно", а не "хімічно". Але то вже хто який любить..Хімічних взагалі цілий асортимент...
     
  17. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ін'єкції для краси

    о такий наприклад

    або о таку масочку
    Або від холі ленд фруктову лінію можна взяти, але тільки на ніч це все діло в кого суха шкіра.
     
  18. Kosmetychka

    Kosmetychka New Member

    Відповідь: Ін'єкції для краси

    Маю таку маску. Користуватися потрібно 1 місяць 1 раз на тиждень, потім 1 раз на 2 тижні ще 2 місяці. Що мені подобається найбільше, цю маску можна накладати на контур очей. Звичайно глибокі зморшки ніде не подінуться, а от дрібні - розгладжуються, шкіра стала більш здорова на вигляд, гладенька, кращий колір шкіри. А Sleep&Peel мені не дуже підійшов (маю чутливу шкіру; робила пілінг професійною лінією Filorga минулого року, то дійшла лише до 20%, коліжанці робили 70% - вона задоволена дуже).
     
  19. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Ін'єкції для краси

    Це як? Якась зарядка для обличчя?
     
  20. Kosmetychka

    Kosmetychka New Member

    Відповідь: Ін'єкції для краси

    В першу чергу, слідкувати за мімікою при розмові, можливо ви занадто "кривляєтесь", примружуєтесь на сонці (замість того, щоб взяти сонцезахисні окуляри), примружуєтесь при зниженні зору. Наприклад після ін'єкцій ботоксу, ви просто відвикаєте робити такі жести. Але ботокс викликає не розслаблення, а повний параліч м'язів і коли він проходить (через 4-6 місяців) може залишитись атонія м'язів, шкіра швидше старіє.
    Одним з основних протипоказів ботоксу є атонія м'язів обличчя, яка спостерігається у більшості жінок за 40.

    тут є цікава стаття на тему ботоксу: http://www.asver.ru/index.php/2011-10-28-17-38-17/31-2011-10-28-17-07-33