Історії планування зі смугастим фіналом

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Юкола, 25 Лютий 2010.

  1. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Стільки чудових обнадійливих історій розкидано по форуму, про те, що передувало тій щасливій миті, коли тести засмугастилися.
    Пропоную у цій темі оповідати свої історії планування.
     
  2. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Історї планування зі смугастим фіналом

    Ось знайшла в нетрях ДП кілька таких історій
     
  3. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Історї планування зі смугастим фіналом

    Галичанко, дякую, що знайшли!
    Такі позитивні та обнадійливі розповіді:)
     
  4. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Історї планування зі смугастим фіналом

    Хтось писав, про вагітність своєї цьоці, яка довго не могла мати дітей... Ніхто не пам'ятає, хто це, може б тоді якось знайшли ту історію або попросили, щоб нам тут її написали ще раз :o
     
  5. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Історї планування зі смугастим фіналом

    пам"ятаю ту історію... на жаль, із невеселим фіналом:girl_sad:
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Історї планування зі смугастим фіналом

    у моєї мами одна хороша знайома: 20 років не було у них діток. Коли їй виповнилоя 40, а чоловіку 50,вирішили узяти дитинку. Удочерили кількамісячну дівчинку. А буквально за кілька місяців після цього дізналися, що...вагітні.Народилася у них дівчинка. Так одночасно вони стали батьками двох донечок.Мабуть,добрі діла стають каталізатором до досягнення мрії.(аналогічна історя сталася з відомою Лілею Підкопаєвою- вагітність після усиновлення хлопчика)
     
  7. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Історї планування зі смугастим фіналом


    Моя мама 5 років не могла мати дітей, але таки зявилась моя старша сестра, а потім і я ще через 5 років!
    У моєї тьоті (старша сестра мами) не мала дітей 7 років!!! Потім таки народилась моя сестра двоюрідна, і ще через 5 років і брат
    І так само у другої тітки (наймолодша), тільки там вже не довго вони чекали, бо всіх 3 дочок моя бабця водила до одного лікаря, яка вже була причина точно не знаю, але факт той що все було поправиме!
    А до відвідин того лікаря лікувались, і пили таблетки, і вже втратили надію....але, Бог дав всім по 2 дитинки
     
  8. olena

    olena New Member

    Відповідь: Історї планування зі смугастим фіналом

    Моя мама не могла завагітніти 8 років.Що вже тільки не робила і таблетки пила,до різних лікарів зверталась,і навіть пережила намагання татових друзів умовити його кинути маму,бо вона безплідна,та це все не було марним,після стількох років поневірянь з'явився мій брат,а ще через 5 років народилась я.Напишу ще ,що народила мене мама у 42 роки.
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Історї планування зі смугастим фіналом

    Ще згадала історію тітки. 2 роки після одруження вона не могла завагітніти. Пройшли усіх можливих лікарів, усі казали змиритися і не сподіватися. Потрапили вони на прийом до лікаря Бєсєдіна ( найстаршого з них), він подивився і сказав лище одне- забудьте про все і прийдіть до мене на прийом за 2 міс. Дивно, але за цей період тітка завагітніла і без проблем виносила і народила доню.
     
  10. Linet

    Linet Well-Known Member

    Відповідь: Історї планування зі смугастим фіналом

    Моя сестра девять років тому завагітніла першого разу після прийому таблеток одного циклу,після чого народила дівчинку ,тепер коли знову немогла на протязі 5 років спроби,але лікувалась дуфастоном півроку,потім була перерва десь рік нічого неприймала,потім потрапила до одної лікарки,після УЗІ призначила Костолбегіт,вона випила 3 таб одного циклу а дальше непила бо незрозуміла,що лікарка казала пити три рази підрят тобто поки невийде і збільшувати дозу,точно незнаю як,пройшло 3 місяці,і вона почала приймати як вона наказувала,пропила 3 цикли,нічого несталося,потім казала переходити на протизаплідні 3 місяці,але сестра непила, пройшло три місяці і вона завагітніла сама,Зараз вона все пригадує як точно все було,на родах вона була присутня у своєї подруги вже вагітною,де чоловік її недав ради,а мама закордоном,от попросили її.Ми думали що вона мала страх перед вагітненням ,бо перші роди,пройшли кровотечеюі зупинкою серця,це був великий шок.А от на родах подруги все відбувалось спокійно і лікарі відносяться полюдські,нетак як при закритому родомі,а ще перед вагітністю була з чоловіком у монаха,але він казав ще прийти але їм якось невиходило,тепер вагітна була у нього і щиро йому подякувала,він усміхнувся і сказав що все буде добре.От така історія з хорошим іще очікувальним фіналом!!!
     
  11. Milana Y

    Milana Y New Member

    Відповідь: Історї планування зі смугастим фіналом

    Ось, історія наших знайомих.Коли вони одружилися, через якийсь час жінка завагітніла, але (не знаю правда на якому терміні) впала і втратила дитину. Далі 20 років походів по лікарях, таблеток... . У її 40р. вони переїздять жити на Флориду, і що ви думаєте, вона у 42 роки завагітніла і народила гарненьку дівчинку. Може то теплий клімат допоміг. А її чоловік каже, що знав про те що в них всетаки буде дитинка усі ці 22 роки.Може Господь нагородив його за віру?

    ---------- Додано в 12:27 ---------- Попередній допис був написаний в 12:24 ----------

    І ще згадала історію сусідів. Жінка десь 7 років не вагітніла, і от її подруга нагуляла дитину, народжує і хоче залишити. Сусідка заберає хлопчика і згодом народжує своїх двох дітей.
     
  12. Pyshunka

    Pyshunka Well-Known Member

    Відповідь: Історї планування зі смугастим фіналом

    Взагаліто я сама багато раз чула, що ті хто неможуть мати своїх діточок і усиновлюють собі дитинку через деякий час самі вагітніють. Це їм напевно від Бога подяка за усиновлену дитинку :girl_tender:
     
  13. Milana Y

    Milana Y New Member

    Відповідь: Історї планування зі смугастим фіналом

    Ну напевно так воно і є. Але існує ще і така теорія, що коли жінки не вагітніють, вони починають страшно переживати з цього приводу, зациклюються, розстроюються, роблять тести, постійно про це думають.А коли переключаються психіка і нервова система заспокоюється, тому і в організмі щось міняється. Тут і на інших форумах дуже багато історій де події розвиваються аналогічно.Переключилася-і все вийшло несподівано. Хоча напевно дуже важко заспокоїтись, якщо так сильно хочеться і не виходить!

    ---------- Додано в 19:38 ---------- Попередній допис був написаний в 19:36 ----------

    Ця жінка з першої моєї історії, також напевно переключилася (нова країна, інша мова, пішла на роботу).
     
  14. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Історї планування зі смугастим фіналом

    Я була на навчанні в Одесі і зі мною в кімнаті проживала жінка 50 років. яка ось що розповіла: як вона говорить вона завжди себе почуває молодою, дитину народила коли їй вже було за 30, але завжди почувала себе молодою матусею.Лікарі їй сказали, що дітей в неї не буде, вона вирішила з чоловіком що якщо напротязі 10 років цього дійсно не станеться усиновлять з дитбудинку.Не ходили по лікарях, не лікувалися і ось на 7 році їх подружнього життя вона вагітніє і народжує хлопчика.
    Після народження дитини вони й далі ніяк не застерігалися, але більше вона не вагітніла.
    Ще один випадок знаю як жінка по-сусідству дуже багато часу і грошей витратила на лікування, але роки йшли а довгоочікуванна вагітність так і не наступала, вона просто змирилися, закинула лікування і через деякий час вагітніє.Не говорить про свою вагітність навіть рідним поки вже явно не стає видно животик і народжує 2 хлопчиків близняток.
     
  15. Harmony

    Harmony Member

    Відповідь: Історї планування зі смугастим фіналом

    Привіт всім! Дякую за дуже оптимістичні історії.Ми з чоловіком плануючі. І я чомусь впевнена як ніколи що скоро тут зявиться наша історія з щасливим фіналом (вагітністю). Я така впевнена що мусіла це написати:girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Milana Y

    Milana Y New Member

    Відповідь: Історї планування зі смугастим фіналом

    Harmony, ви умнічка. Бажаю вам, щоб так і сталося! Поскоріше!
     
  17. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Історї планування зі смугастим фіналом

    І я додам нашим плануючим кусочок надії:
    Моя свекруха немогла нормально виносити дитинку - мала викидні, аж на четвертий раз змогла втримати і виносити мого чоловіка:)
    Її рідна сестра взагалі років 8-9 немогла завагітніти. Вже й руки опустила, втратила надію, вирішила жити для себе, а тут... несподівана вагітність!:) І так рік за роком пішли дівчатка, тепер має трьох чудових донечок:)
    Моя найкраща подруга теж бідкалася, що дітки не виходять. Планували небагато - всього 1,5 роки, але все ж тривога закрадалася до серця. До лікарів ходила з чоловіком, а вони казала - у вас все добре! Потім вона втомилася від тих сподівань на полосатий тест, і вирішила влаштуватися на роботу, щоб менше про це думати. І що? В перший же місяць завагітніла:)
    Отак то, мої любі дівчатка! Все буде добре! Будуть у нас дітки. Я незнаю ні одної , вже старшої пари, яка б не мала діток. Всі отримують з неба той подарунок рано чи пізно. Хай це буде через 20 років, але дитинка буде!!!
     
  18. Milana Y

    Milana Y New Member

    Відповідь: Історї планування зі смугастим фіналом

    Додам ще історію про свою свекруху. Як тільки вийшла заміж завагітніла, але дурна зробила аборт, а потім мала 1 чи 2 викидні і 9 років невагітніла. Лікувалася грязями і чим тільки можна, а невиходило. Тоді вже вони надумали усиновляти дитину, ходила навіть домовлятися у якийсь роддом, щоб взяти дитину. І раптом завагітніла, ось так і народився мій коханий:)
     
  19. Arika

    Arika Well-Known Member

    Відповідь: Історї планування зі смугастим фіналом

    Хочу написати і про свою історію. І хоча вагітність мені далася не так тяжко, як іншим, все-одно може комусь буде цікаво почитати! Ми з чоловіком після одного року подружнього життя вирішили, що хочемо дитину (це було майже 1,5 роки тому). Один місяць ми жили відкрито статевим життям. І я чомусь думала, що відразу завагітнію. Ще коли не було місячних, купила тест на вагітність, а в результаті….одна полосочка:girl_sad:. А потім почалися місячні. Після того я вирішила піти до гінеколога, щоб вона глянула чи все нормально. Я вже до неї ходила разів 7-8. Це лікарка моєї тьоті, вона її знає вже десь 15 років і лікувалася в неї. Коли лікарша мене почала дивитися, то я їй кажу, що ми з чоловіком місяць жили відкрито, але я не завагітніла. А вона мені: «А у Вас запалені яєчники, треба їх полікувати, попити таблетки, вітаміни, а тоді спробувати знову завагітніти». Пояснила, що ми спочатку місяць будемо лікуватися, а на наступний цикл пробувати вагітніти. Сказала, що її робота буде коштувати 800 грн., і ще десь на стільки ж треба буде купити медикаментів. Я була така засмучена…….:sad: В мене крім її слів ніяких ознак запалення яєчників не було. Сказала, що пораджуся з чоловіком і потім скажу чи згідна лікуватися. Ми поговорили з чоловіком, і вирішили поки що нічого не робити, самим попити вітаміни, і ще в цей час у нас трохи скрута з грошами була. Я купила вітаміни «Елевіт» і випила десь 15-20 шт., я пила їх не кожний день, деколи забувала пити. А вдома почала шукати інформацію про вагітність. І вичитала, що кожній парі дають мінімум пів року, а то і рік, щоб самим завагітніти, і якщо з першого-другого разу не вийшло, то це не означає, що є якісь проблеми. А та лікарша (досвідчена!, до речі, кандидат медичних наук) збиралася мене лікувати після одного місяця невдалої спроби!!!! Потім ще було 2 місяці очікування…. І кожного разу після місячних я все-одно робила тест на вагітність, бо знаю багато випадків, коли у жінки йдуть місячні, а вона вагітна, але всі тести були з однією полосочкою……. І лише на четвертий місяць…УРА, Я ВАГІТНА!!!!!!!!!!!!!!!:radist: Я робила тест 3 рази і кожного разу любувалася тими ДВОМА ПОЛОСОЧКАМИ!!!!! Я носила дитинку дуже легко, ходила на роботу, бігала, скакала, купалася на озері, в гірській річні, вела дуже активний образ життя, та й всі аналізи були практично ідеальними. І у мене виникає питання, як я могла із «запаленими яєчниками» завагітніти і так легко перенести вагітність?
     
  20. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Історї планування зі смугастим фіналом

    Незнаю чи є така теорія , але в мене так і було.Планували ми 8 місяців,тільки затримка я зразу за тестом,сташенно розстроювалась,постійно про це думала,потім переключилась на інше,коли знов була затримка навіть за тестом не бігла,тільки після 2ох тижнів,купила тест,спершу навіть не повірила,тим двом полосочкам!!! Це напевно був подаруночок нам з чоловіком на день народження,в нас тиждень з ним різниця,і в цей період я і завагітніла!!!