Італія

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем fiesta, 3 Квітень 2014.

  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    А які лайфхаки? Карту в руки і впірьод)))десь в мене була.якшо шо))
     
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    я в середині червня колись спеклася на шкварок. Спека неймовірна була. ТОму, всі дружно зараз проголосували за жовтень :connie_pull-pigtail
    --- дописи об"єднано, 9 Червень 2018 ---
    зараз питання №1 яким автобусом чи трамваєм доїхати від Колізею до Ватикану чи СанАнжело. Там 10 хв перейтися туда-сюда.
    --- дописи об"єднано, 9 Червень 2018 ---
    гииии від Пантеону через Форум до СтарогоЦирку і Колізею я можу вже екскурсіі наосліп водити:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
    • Баян Баян x 1
  3. Merry

    Merry Well-Known Member

    О! Італія-то моя мрія. Всі міста де буваю порівнюю з Будапештом бо він поки був найцікавіший мені.))) Як вам Рим в порівнянні з Будапештом? Відень, наприклад, мені десь програє на половину.
     
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    @flame Я поняла) то ще кому тре ділитись лайфхаками) До речі поділись інфо про Римські канікули. якщо не секрет?
     
  5. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    З лайфхаків по Риму.. Не ходіть вночі з Ватикану до Сант Анджело, на цій вулиці сплять бездомні, моторошно :sad: Якщо хочете в Колізей, то варто після обіду стати в чергу по білет - тоді менше людей. Зайти всередину варто. Я була в 2012 році і не була всередині, а в цьому році була у березні і не жалію, що пішли всередину. І на цей самий квиток ми заходили на Палатин (вхід відразу біля Колізею).
    Метро, якщо що.
    Якщо маєте достатньо часу, поїдьте собі електричкою до Лідо - на море :)
    Загрузіть в телефон maps. me - не будете прив'язані до інтернету і зможете в будь-який момент перевірити що треба.
     
    • Інформативно Інформативно x 5
    • Подобається Подобається x 3
    • Корисно Корисно x 1
  6. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @flame раджу ще відвідати базиліку св.Павла, вона не така величезна як базиліка св. Петра у Ватикані, але така мило-затишна :girl_in_love:і з пальмочками на подвір'ї:girl_tender:. Вона далі від центру, біля дитячої лікарні, але вартує, щоб поїхати.
    У Ватикані та Римі працює купа наших, так що співвітчизників точно зустрінеш:girl_wink:.
    У базиліках дуже строго перевіряють на вбрання, тому може бути футболка, але плечі мають бути закриті в ній або хустку накинути на плечі, без глибокого декольте. Ну і спідниця не мікро- міні. Я вдягала спідницю або плаття до колін, то було ок. Штани вроді теж можна, але пристойні) Шорти короткі табу. Ну і не мати з собою пилочок для нігтів, якихось кишенькових ножів, щоб яблучко почистити чи канапку зробити:girl_smile: , бо контроль жосткий при вході, металодетектори. А деякі туристи не знали, то мусили викинути, бо охоронці не зберігають, а відразу в смітник і все. Але добре, що контролюють, бо туристів дуже велика кількість, то хоч безпечніше почуваєшся.
    Лідо пляж громадський, не надто чистий, але більш-менш. До речі пісок трохи чорнуватий, вулканічний, дико нагрівається, наче по пательні скачеш. Без в'єтнамок до моря не дійдеш, ну але це влітку, думаю в жовтні легше має бути. Море теж не дуже чисте.
    Біля Колізею і взагалі по місту траплялися безкоштовні фонтанчики з ідеально прохолодною водою, яка була неймовірно смачна. Я була в липні, то не раджу, спека просто шалена. Вже в 9 ранку так припікало шо ну:girl_impossible:.
    Пантеон супер, не оминай.
    Фонтанів багато, найкращий де Треві, його відреставрували, то реально вражає красою:girl_yes2:.
    Ну і справжнє фісташкове морозиво не зелене, а таке трохи світло-коричневе) То нас наша україночка просвітила. І справді не до порівняння з зеленим.:nyam2:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    А що цікавого, корисного і, можливо, смачного з Італії привезти?
    Чоловік вперше там у відрядженні, питає, що має принести італійський Миколай додому :girl_haha: В мене крім пармезану, оливкової олії, оливок власне, пасти і Limoncello не приходить в голову більше жодних ідей. І можна помітити, що то все продуктові забаганки.
    Ще щось варто привозити до Львова? Чи в італійських магазинах у Львові можна все придбати?
     
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    О Боже, не травмуй мене:haha: Та все що завгодно і, звичайно, залежно від бюджету: Одяг, взуття, шкір.галантерею, парфуми-косметику.
    а продуктові забаганки там такі можна викупити, що язик ковтається весь і відразу. Пораджу купити трюфельну пасту , цікавий і сецифічний смак, однозначно варто попробувати і з пастою і на "крекері" , а з печінкою тріски як смачно комбінується. Ммммм ( я трохи заморозила , на НР заникала)
    Не дешеве задоволення, треба в супермаркеті якомусь дивитися, не в сувенірних магазинах чи в дьютіку : там ціна в 2-3 вища. Ось таку металеву банку в Карефурі брала за 13Є , в скляних банках дорогооо :blush:. Олія з трюфельною есенцією теж смачна.
    Можна взяти різні мікси-додатки до пасти. Полента є з різними смаками , добрааа. Авокадо хай візьме кілька штук - ото, що в нас продають це пародія на авокадо. Є цікаві екзотичні фрукти, про які ми навіть не чули. Мені МАПО сподобалось, це гібрид мандаринки і помело.
    Кава, прошутто, салямі, тунець, анчоуси на соуси чи в салат.
    Та йой, кажу, головне мати місце в валізі і гроші. :girl_yes2:
    Між іншим, можна спакувати собі посилку, викликати доставщиків в Україну. Привезуть все додому. Про ціну не скажу, бо "добрі" люди просвітили нас про цю послугу вже після того, як ми додому приїхали і жалілися як плакали в важили валізи і вино в аеропорту допивали, бо по вазі не пройшли:crazy:
     
    Останнє редагування: 12 Грудень 2018
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    не-а, там як попадеш в магазин можна збожеволіти. До нас возять найдешевше і найбільш ходове. Кавоварочку гейзерну можна гарненьку купити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    А можна Вас попросити розказати детальніше? (якщо знаєте) То доставка від самого супермаркету? Чи якась транспортна компанія?
     
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    це мені розказали вже у Львові. Тому, інформація з розряду, як каже @Orman , ОБС (одна баба сказала): формуєш вдома посилку, викликаєш "український бусік", віддаєш в Італії і отримуєш у Львові. По ціні +- 1Є за кг. Думаю можна загуглити.
     
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    1€ кг).
    +1000
    @aknytsU кава, сири всі і всілякі, фрукти, сухофрукти. Тепер там вже на панатони знижки і брати хороші можна дешево..
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Таааа. Гггг.
    20181212_221437.jpg 20181212_221529.jpg 20181212_221520.jpg
    --- дописи об"єднано, 12 Грудень 2018 ---
    так. підтвердили.
    @Ассоль має кума мені скинути телефон якогось Вталіка: він обслуговує розвозку з Риму і Неаполя.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    @flame вони бусом, проблем з місцем у валізі немає)
    Вже написала список, що хочу) дякую за ідеї!
     
    • Подобається Подобається x 1