Італія

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем fiesta, 3 Квітень 2014.

  1. darysj

    darysj Active Member

    Відповідь: Італія

    Враховуйте той факт,що Ріміні,то є місто яке розраховане на молодіжний відпочинок(різні вечірки,дискотівки на пляжі і т.д.).Пляжі всі піщані,вода не є надто чистою.Для дітей ті пляжі в самий раз,бо не глибокі і щоб дійти до нормальної глибини потрібно пройти чимало.Коли вітряна погода,то море досить бурливе(багато хвиль,де можна подуріти):girl_claping:
    На рахунок харчування,то нормальний для італійців сніданок складається з кави(капучіно,мак'ято)і брьоша(наш круасан),які коштують переважно в комплекті 2-2.5 євро.Обіди можна проводити на пляжі.Зазвичай люди беруть зі собою бутерброди з різними смаколиками(у них то називається паніно),або кусок піци чи фокачі.Для місцевих їсти на пляжі то не є дивно.Беруть також салати чи фрукти в контейнерах.Можна й купляти такі штуки у кафешках біля пляжу але дешевше буде закупитись в супермаркеті і приготувати вдома.Наїдаєшся тим сповна,бо при жарі не дуже й то їсти хочеться))))
    Якщо харчуватись у ресторанах,то зазвичай дорого виходить і переважно ввечері все або зайнято,або прийдеться трохи чекати.Враховуйте той факт,що італійці дотримуються графіку,тому з 19.00 і до 21.00 їх вечеря,тому відповідно людей в той період багато.
    Є ресторани-кафешки,які мають столики як на вулиці,так і всередині.Коли присідаєш на вулиці за столиком,то додатково у вас знімуть за облуговування кілька євро(всередньому 4).Інколи вас можуть попередити про той факт,інколи просто вказують в рахунку
    Ще,вам потрібно знати,що всі магазини і супермаркети закриваються об 19.30.В обід до 12.30,але здається у курортних містах через обід все відкрито(хоча той факт уточніть на місці).
    П.С.Поки все що пригадала)))Місто не велике,та міста для фото знайдуться досить цікаві
     
  2. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Італія

    В Ріміні зараз ще ажіотажу відпочиваючих немає, тому місць і на пляжах, і в кафешках більш ніж достатньо. Цей червень троихи примхливий в плані погоди. Я б не сказала, що море брудне- аж ніяк. Звичайно, у Хорватії і Чорногорії, де дно і пляж галькові, вода чистенька, а тут всюди пісок.
    Взагалі Італія мені так запала в душу - тут що не містечко, то якась пам‘ятка архітектури, хоч невеличкий, але замок і т.п. А кругом виноградники, оливкові сади, поля соняхів!
    Але їхати все ж треба авто, або брати тут напрокат і - по цих містечках!
    Ми ж катаємось трохи на італ.поїздах і швидкісних електричках - і це окрема історія, для мене одна приємність так подорожувати. Всі поїзди досить комфортні і з кондиціонерами само собою.

    У Венецію збираємось у вівторок, звідси з Ріміні коштує доставка туди і назад автобусом 41 євро з особи. Хоч поїздка і важка, в дорозі в один бік біля 5 годин, але думаю воно того варте.

    Про італ.кухню. Нам пощастило, що готель має виключно італ.кухню, вже наїлись макаронів! Навіть не думала, що італійці так їдять: макарони або щось в тому роді (равіолі, різото)- це на перше, а на друге - щось мясне або рибне з гарніром з овочів напр. Правда іноді на перше буває і якийсь крем суп, в якому плавають все ті ж маленькі макарончики!

    Росіян тут є досить, але поки що поряд попадались тільки досить культурні і спокійні сімейні пари з дітками. Надіюсь з хамовитими не пересічусь...
     
  3. winner

    winner Member

    Відповідь: Італія

    Цьогорічна Сарденія (недалеко від Ольбії) ми жили в Каніджоне, але їздили на пляжі в інші містечка +/- 20-30км. Погода цього року була мінлива (навіть були зливи), але море дуже тепле, десь 25 градусів
    [​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    Наш улов :girl_yes:
    [​IMG] [​IMG]
     
  4. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Італія

    Winner, маю питання по Сардинії... Ви паромом добиралися з Риму??? Бо я бачила літак з Кракова на саму Сардинію, думала то оптимально...Ви не порівнювали ці варіанти чи Вам просто розходилося в прильоті до Риму?
     
  5. winner

    winner Member

    Відповідь: Італія

    так, нам розходилось в прильоті до Риму, бо були там декілька днів, ну і той літак літає в Кальярі, а ми відпочиваємо в іншому містечку, що майже за 300км. звідти. Кажуть, що в Кальярі ще гарніше, може наступного року поїдемо туди подивитись, але дороги там дуже вузькі і серпантинні, відповідно на 300км. піде до 7 годин.
     
  6. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Італія

    Власне для мене то би була перевага, бо якраз з того що я знаю, то власне південна частина острова була б мені по кишені. Я так розумію по бронюванню житла Ви ситуації не знаєте, бо жили в своїх?
     
  7. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Італія

    Ми відпочивали в Альгеро і Кальярі, то в Альгеро значно більше сподобалося в плані пляжів. Хоча як місто Кальярі дуже гарне.
     
  8. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Італія

    Розкажіть, буль ласка, більше. Або, може, вже десь є допис про це? Як добиралися/летіли/їхали? Де бронювали житло? Як обстанівка там була? :)
     
  9. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Італія

    То було трохи галопом по Європах:) В Альгеро летіли з Венеції (подорожували перед тим трохи), в Кальярі їхали автобусом з Альгеро, з Кальярі летіли прямим рейсом до Кракова (Райанейр, обійшлося тоді в 2012 десь в 40 євро на людину). Житло бронювала на сайтах типу hostelbookers, hostelworld. Шукала B&B, платили і там і там в районі 25 євро за ніч за людину зі сніданком. Харчувалися фруктами, овочами, сиром і вином:))) Часом щось купували в супермаркетах чи кафе. В Альгеро жили в сімейному готельчику біля пляжу Марія Піа, там дуже класно, чиста бірюзова вода, пісочок, хвойний лісок. В плані проживання Альгеро значно дешевше, ніж елітна північ, хоча на півночі найбомбезніші пляжі. В Кальярі ходили на пляж Поетто, але жили на квартирі в центрі міста, то доводилося їхати автобусом. Місто гарне. Пляж дууууже величезний, довжелезна берегова лінія. Теж гарно, але не було такої мілкої блакитної води, були сильні хвилі і трози каміння при березі. Може ми так попали. Але кажуть, що Кальярі - рай для серфінгу, бо там часто хвилі такі і вітри.

    ---------- Додано в 00:15 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:11 ----------

    Ще забула додати, що в самому Альгеро міський пляж не дуже - на той час трохи смерділо і велося активне будівництво навпроти. Тому варто їхати на Марія Піа чи десь далі за місто.

    Трохи фото:
    Пляж Марія Піа, Альгеро
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

    Пляж Поетто, Кальярі
    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Італія

    Теж на цей рейс орієнтуюся, але літак що день, то дорожчає(
    Дякую за деталі! Море дійсно фантастичне...
    І чого мені так та Сардинія вперлася - не знаю.. Сама собі придумала в цьому році, сама тепер мучуся, коли курс євро рахую(
     
  11. Ydochka

    Ydochka Member

    Відповідь: Італія

    Незнаю в яку тему написати. Маю польську робочу візу, чи можна по ній зі Львова полетіти у Венецію на 4 дні.
     
  12. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Італія

    Можна. Я з робочою в Німеччині була і на контроль попала -ніц не казали.
    На польському сайті є роз'яснення щодо національних віз, там є ссилка на той закон Європарламенту, який дозволяє їздити з візою D по шенгені.
     
  13. Настік

    Настік New Member

    Відповідь: Італія


    І ми летіли в Італію по польській робочій, головне потрібно перше перетнути польський кордон, а потім вже можна літаком із Львова



    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  14. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Відповідь: Італія

    Літали в Мілан, але перед тим та віза польська вже була проштампована. Якщо вона у вас чиста, то краще раз перетнути польський кордон.
     
  15. Ydochka

    Ydochka Member

    Відповідь: Італія

    Дуже всім дякую, а то білети вже на руках і так переживаю щоб усе було добре. В Польщі вже по ній була, так шо думаю проблем не повинно бути. А взагалі які документи потрібно мати з собою? Мені замовляли білети онлайн, я вже їх роздрукувала, ще по таких не їздила, може хтось знає що з ними треба робити, чи то просто на реєстрації паспорт і ту роздруковку і все. Раніше була за кордоном, але через турагенства, то весь пакет документів вони надавали, а зараз то трошки боюся, ще й їду сама.
     
  16. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Італія

    Та більше нічого і не треба: квитки, паспорт. Дітей нема? Бо тоді ще потрібно пакет документів.
    Не забудьте ще пройти реєстрацію на рейс на сайті тої авіакомпанії, в якої ви купували квитки, це безкоштовно. Інакше в аеропорті потрібно буде сплатити за реєстрацію, не багато, та все ж. Правда, не впевнена, що це у всіх перевізників. Ми літали через WizzAir. То там так.
     
  17. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Італія

    Реєстрацію в неті пройти обов'язково і роздрукувати посадкові талони на літак, бо в аеропорту це може коштувати навіть більше, ніж обійшовся сам квиток (якщо це дешеві авіалінії).
     
  18. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Італія

    Влітку на рейс Катовіце-Неаполь від WizzAir реєстрація коштувала 160 грн. на одну особу.
     
  19. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Італія

    В аеропорті в день відправлення реєстрація Візейр коштує 30 євро. Тоді як квитки з Варшави напр. до Італії чи до Парижу можна купити від 99 злотих.
     
  20. sonyafortuna

    sonyafortuna Sonya Fortuna

    Відповідь: Італія

    Я летіла візейр по робочій візі з двома дітьми на два місяці відпочивати. Ніхто нічого не питав. Але на всяк випадок перетнула кордон в польщу перед вилітом