Я - мама дитини з ВВС

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Птася, 19 Серпень 2009.

  1. Птася

    Птася Well-Known Member

    Потрапила на цю тему і розплакалася, згадався весь біль утрат. Всі історії беруть за саме серце. В мого чоловіка брата померла новонародженна донечка, народилася на 7-му місяці вагітності, малесенька зовсім, не хотіла дихати. Прожила 2 тижні, назвали Марією, всі лікарні від неї відмовились.
    Сльози течуть, аж важко писати, так рік тому народилася і моя дитина, на 8-му місяці вагітності, не дихала, забрали у мене в іншу лікарню в реанімаію, а я те і робила що момлилася Богу, що б не забирав моє дитятко яке я так і не встигла до себе пригорнути. Нам вже 1 рік і 2 місяці і я кожен день починаю з Дякую тобі Боже що вона зі мною.
    Віра і підтримка близьких допомагає поступово забути цей біль.
     
    Останнє редагування модератором: 7 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 83
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Але попри все, ваша крихітка з вами, і вона колись вам скаже: "Мамо, дякую тобі за все, що ти для мене робила!"
     
    • Подобається Подобається x 22
  3. vitalinka

    vitalinka Well-Known Member

    Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Бог є любов! треба пам'ятати про це! навіть коли Він спочатку дає, а потім забирає твоє дитятко.. Я знаю як це. я тішилася шо стану мамою рівно 2 тижні, поки не стався розрив труби... Я ревіла в навіть нарікала на Бога: ЧОМУ??? Але пройшов час, я розумю, шо так значить потрібно було... Бог знає що робить
     
    • Подобається Подобається x 17
  4. Griotka

    Griotka Well-Known Member

    Відповідь: ЛЮБОВ убиває?

    ох дівчата... сама не можу завагітніти десь пів року. заспокоюю себе тим, що ще не час. буде час, буде і дитинка. це раз.
    а подруге, у світі все закономірно і все невипадково. якщо це сталося на другому тиждні, то щось не так було... заспокойтесь, vitalinka, пийте вітаміни, бережіть нерви і все буде добре, і буде у вас маленьке здорове янголятко.
     
    • Подобається Подобається x 16
  5. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    недавно писала сюди, заспокоювала інших... До вчорашнього вечора не думала, що мені самій буде потрібно скоро підтримку... Вчора дізналися, що помер наш найкращий друг, чоловік моєї хресної і рідної тітки... Сьогодні його поховали... На душі важко...
     
    • Подобається Подобається x 25
  6. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    постійно хтось відходить, хтось народжується.... такий круговорот....
    найболючіше, коли відходять молоді і рідні :sad:
     
    • Подобається Подобається x 27
  7. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Серце розривається болить, неможу видавати емоції сльозами бо треба бути сильною для неї.
    На моніторі маленьке сердечко робить "тьох-тьох", таке живе, таке швидке...
    А кардіолог говорить діагноз "Вроджена вада серця" ... тиша ... вирок ... "Операція на відкритому серці"
    В голові не вкладається "чому моя маленька донечка" вона ж здорова, весела, енергійна. Часу дали пів року, якщо затягнути будуть неминучі ускладнення.
    Вона тихенько спить, а я пишу, сльози біжуть а ридати не можу, не хочу її розбудити. Болить в мене серце, що не можу відвернути цю біду, від того що від мене нічого не залежить, що не можу врятувати дитину від фізичної болі і від тих шрамів що будуть нагадувати про це.
    Не хочу співчуття, просто не можу ні з ким про це говорити, духу не вистачає, а треба бути сильною. Я не хочу бути мамою дитини з ВВС, а хочу бути мамою здорової дитини, тому я сильна і зможу пережити це все разом з нею.
     
    • Подобається Подобається x 139
  8. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Птасю , це не вирок, це діагноз.
    ви сильна і справитесь. ви повинні бути сильною,щоб ваша впевненість і оптимізм передались донечці. щоб ані крихточка душевного болю не передалась дівчинці,дітки все відчувають.
    моліться, Бог допоможе.і ми за вас молитимемось.
    і ніщо вам не нагадуватиме про це в майбутньому, ні вам,ні дитині. а шрами - це найменше,що вас повинно хвилювати.
    будьте сильною.
     
    • Подобається Подобається x 59
  9. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Але Ви можете зробити і зробите все для того, щоб про цю прикрість нагадували лише маленькі шрамики. А це багато чого варте!!!
     
    • Подобається Подобається x 39
  10. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Птася, ви мусите бути сильної заради своєї дитинки.Я звичайно не можу уявити ваш стан, але мусите вірити, що все пройде добре і ваша дитинка і ви з чоловіком переживете це разом і будете підтримувати один одного.А ми будем молитись в відповідній гілці.
     
    • Подобається Подобається x 32
  11. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    всім дуже дякую що підтримуєте мене, що не пишите що щкода мене і дитину, а підтримуєте мою віру у те що все буде добре. За єдине дякую Богу, що змогли діагностувати зараз, поки немає ніяких ускладнень і ця операція забезпечить їй нормальне життя. Як сказала одна мама "Ми проводжаємо тебе на операцію - що б знов зустіти ... здоровим"
     
    • Подобається Подобається x 64
  12. Люлюся

    Люлюся Well-Known Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    у мого дядька вроджена вада серця і переніс він три операції ще давним-давно.А зараз йому 40 років і все нормально.
    тим більше обовязково перевіртесь у іншого лікаря-діагноз може бути помилковим, і те що один буде бігом різати інший вилікує без операції!!!
    але якби вам тяжко не було ви мусите триматись.заради неї мусите.
    і памятайте що ми всі з вами.
     
    • Подобається Подобається x 31
  13. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    А так і є і ніхто в цьому не сумнівається!!! Ви сильні і все буде добре, і те маленьке серденько сильне і обов"язково буде здоровим-це не припущення а константування факту.
     
    • Подобається Подобається x 29
  14. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Птасю, ми всі будемо молитися за вас і вашу маленьку донечку, і вірте - все буде добре...
     
    • Подобається Подобається x 21
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    а може таки варто піти на другу опінію? Коли я народилась то також мамі сказали що у мене проблеми з серцем і я і не виживу, але он з Божою поміччю переросла ту біду і ніяких операцій.

    Але якщо і справді треба робити операцію то нема на то ради, треба просто понадіятись на Бога і віддати все в його руки. Я впевнена що він вас не залишить в таку тяжку хвилину.
     
    • Подобається Подобається x 38
  16. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Птасю, головне не переживати, щоб дитинка не відчувала це. Коли я пішла з попередньої роботи на моє місце прийшла дівчина яка за рік народила чудову лялю. Коли ми дзвонили її вітати виявилося що вони народилися з вродженою вадою і на 6й день лялі зробили операцію. Зараз малюк тільки питає що це в нього таке, здоровий і активний. І у вас буде все добре!!!
     
    • Подобається Подобається x 48
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Так воно і буде. Це крок, який важко зробити, але крок, який зробити необхідно! І ваша віра й сила, як ніщо інше, триматиме вашу дитинку в безпеці. А ми будемо підтримувати вас молитвою... а це значить, що все вдасться якнайкраще!
    Мені видається, що ви вже знаєте й вірите, що все буде добре, просто не можете перебороти страх перед чимось малим, чого не знаєте. І оте маленьке невідоме найбільше віддайте в Божі руки, повністю й всеціло, а Він про все за вас потурбується! Не бійтеся, ви в тому не сама!!! З Вами Бог і молитва людей!
     
    • Подобається Подобається x 39
  18. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Птася,я щойно прочитала,і... ти ж знаєш,що твоя Дариночка асоціюється в мене з моєю...я навіть уявити не можу твого болю:sad:. Бог дає випробування тим,хто це може витримати. Пам'ятаєш, ми домовлялись про те,як їх познайомимо?Я знаю,що так і буде,і ми будемо чекати зустрічі з вами! Тримайтеся
     
    • Подобається Подобається x 35
  19. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Птасю, вірте , а всі свої ввагання і переживання віддайте в Божі руки. Тримайтеся, а ми з вами. Хай Господь помагає...
     
    • Подобається Подобається x 17
  20. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Дівчатонька, я вам всім дуже вдячна, в цей момент ви всі стали для мене такими рідними, дякую за підтримку, завтра йдемо на консультацію в Інститут дитячої кардіології і кардіохірургії в Києві, ще раз подивляться і вже точно будемо знати що і як
     
    • Подобається Подобається x 53