Хіхоньки

Я така затуркана, така затуркана... )))))

Posted by Яруська on 24 Вересень 2009 відповідей - 2.527
  1. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Я також як вчилася їздити, так раз за тролейбусом в крайньому правому пристроїлася й чекала чемно. Й не бачила, що в нього "рожки" складені, він поламався :girl_haha:. То також інструктор питався, чи ми ще довго стоятимемо.
     
    • Смішно Смішно x 3
  2. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Діти попросили гарячого шоколаду, а в мене якраз був час і натхнення, і продукти. От вариться шоколад, майже півлітри вийшло :girl_crazy: але був гіркуватий, то я досипала цукру. Пробую, а то був не цукор а сіль!:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy: Все вилила. :girl_devil:
     
    • Смішно Смішно x 11
  3. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Їла гречку, до гречки хотіла сметани - взяла пакет, відрізала кутик, налила сметани... А інший кутик вже був відрізаний. Помила кухню...
     
    • Смішно Смішно x 14
  4. krip katia

    krip katia New Member

     
  5. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    я таки троха "кукукнулась"...
    Вже спакувала "мішок Миколая"....одним словом - до моєї дитини Миколай чуть не прийшов в ЦЮ ніч :girl_impossible::girl_impossible::scare::scare:))
    Я розумію,що він дууже чемний і чудовий хлопчик, але....:girl_crazy::girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 7
    • мімімі мімімі x 3
    • Подобається Подобається x 2
  6. maty

    maty Well-Known Member

    Я уже три дні зранку нажахана прокидаюся, бо здасться, що забула про Миколая
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  7. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Я - тиждень, бо мені минулого тижня сон приснився,що я забула подарунки поставити.
    Тяжка доля в Миколая :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    То, капець... щойно шукала в прихожій койшо і знаходжу гарнюній пакет з чимось таким яскравим м'яким. Розвертаю- піжама дитині від Миколая... мала бути:girl_spruce_up:. А в той момент :girl_phone1: зі знайомою, вона просто :haha:
    Але дитина так зрадів ще одному подарунку, однако...гг.
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  9. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    В мене щороку таке :girl_impossible:
    Цього року була впевнена на 100%, що поклала все і... таки не поклала. Потім, вже під обід, коли згадала, підкинула так збоку від ліжка, ніби мала сама не побачила :girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Подобається Подобається x 1
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @NataliaFed @Lyudvig і я плюсуюсь: мала мамі і чоловікові декоративні різочки покласти. Нагонилась за ними, шо шалений пес і не поклала:facepalm:. Згадала аж через 3 дні... Сховала на наступний рік.:connie_pull-pigtail Тепер головне знов не забути або нагадування в телефоні поставити десь на початок грудня 2019:girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 8
    • Подобається Подобається x 1
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Феєрія затурканості, ржу сама з себе, а шойно плакала:crazy:. По коридорі і в кімнаті де камін по підлозі каплі крові. Настрашилася, відразу Цезар перед очима, як в нього кров носом йшла при інсульті. Обслідувала Ахіла , ніби цілий, все норм. В голові вже інша фігня вималювалася. Потім допетрала: я пекла буряк в духовці під фольгою. Дістала, відкрила, поколола вилкою, спікся, як-небудь закрила і відставила, бо цідила капусту. Взяла ту форму і понесла на балкон студитися. За той час, що я відціджувала капусту, буряк підіпрів під фольгою і конденсувалося. Корочє, то буряковий конденсат накапав з фольги поки я несла на балкон:facepalm:
    Шо в моїй голові робиться, то страшне:connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Зате обійшлося без детектива)) сама все вичислила;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Стою на зупинці. Дивлюсь дівчина якась стоїть, в спідниці і без шапки. І думаю собі "Ото немудре....Такий дубак, а вона з голими ногами і головою" І тут до мене доходить, що я теж в спідниці і без шапки(правда в капюшоні):girl_crazy:Подвійні стандарти, одним словом...
     
    • Смішно Смішно x 10
    • Подобається Подобається x 1
  14. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    А як Вам вийти на вулицю в сніг босій?
    Тут щойно випав перший сніг і то так багато, що я з тої радості, кота в повідок, сама вдягнулася і на вулицю...за декілька хвилин мені щось так мокро і холодно в ноги стало. Я зирк, а я тільки в шкарпетках....основне кросовки в руках.... І шо сказати тут, шпаки в мене в голові цілу колонію створили:girl_crazy:
    І я ще бочку котила на свого законного =)))
     
    • Смішно Смішно x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  15. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    То тільки я так, ховаю речі від дітей, а потім знайти не можу?
    Недавно під тумбочкою "знайшовся" альбом, який заховала 1,5роки тому)))) перерила за ним всю хату, шафи відсувала, а малий перевернув тумбочку і вуаля. А тепер своє вишивання не можу знайти, голова дирява
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Не тільки.
    Я колись так заховала запечатану упаковку парфумів (правда, не знаю, від кого ховала - сама від себе, чи що?)
    Років 2 не могла знайти, хоча кілька разів цільово бралася шукати.
    Вже й в думках прийняла думку, що або мене починає розбирати склероз і я їх використала, або в припадку викидання «всього зайвого» десь паровозиком пішла і моя пляшечка.
    Перед цим НР дібралася до полички, на якій лежить одяг, який не вдягався вже купу років і його давно пора оформити кудись «на пенсію».
    І в самому кутику, за останньою купкою одягу, знайшлася моя пляшечка.
    Дотепер не можу второпати, чим я керувалася, коли її туди поклала.
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Але ж я затуркана...
    Зібралася йти в магазин, виходжу в коридор, збираюся взуватися...
    А штани ж не надягнула...
    :girl_haha::girl_haha::girl_haha:

    Чоловік теж затуркався - попросив лимонно-макаронного чаю замість лимонно-імбирного)))
     
    Останнє редагування: 15 Квітень 2019
    • Смішно Смішно x 5
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Коли вже той Меркурій вспокоїться?!)))
    На нормальних людей він має вплив один день, а на мене...
    Тільки за два останні дні: вчора закалатала на оладки в пластиковій мисці, поставила на плиту, щоб підходило і... правильно- включила газ.:girl_flag_of_truce:
    Сьогодні, поставила малинове варення підварити. Маю малинову карамель:dash1:
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Їхала в маршрутці сьогодні. Вийшла, і щось мені не те... аж побачила в зовнішній кишеньці сумки 50 грн. - мала заплатити за проїзд і ЗАБУЛА! Я вже майже кинулася до маршрутки, але вона від'їхала... так стидно. Ще ніколи такого не було... а як сталося - говорила з лікаркою по телефону, вже майже закінчила, і тут під'їжджає 53, я заходжу і прямою наводкою в "хвіст" автобуса, бо там відкриті вікна. Сіла собі на бамбетлі і з Фейсбуком доїхала, вийшла, і таке... Найдивніше, що водій не гукав передавати, і автобус не повний їхав... що він про мене подумав? Ніби ще не схожа на людину, яка має "посвідчення"...
    Зазвичай я заходжу на передні двері (та й відкривають спочатку передні), розраховуюсь і йду по можливості назад( бо форточки), а цього разу гроші були наготовлені, але не в руці (бо хоч би пізніше спамяталась), а в кишеньці, бо в правій був телефон, а в лівій - візитка :girl_crazy:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    В мене так одного разу було, що я приготувала 20 грн в кишені, зайшла, задзвонив телефон, я відповіла і в той час хтось через мене передає 20 грн, ну мій мозок сприйняв ті гроші як ті, що я мала передати))) Закінчила секундну розмову по телефону, передала решту з 20 і кажу водію - Решту з другої 20...Він так ще глянув недобре на мене, але віддав. Я вийшла за дві зупинки і побачила в одній кишені свої 20 грн, а в другій - решту з 20. Наздоганяти було вже пізно, тому я вирішила, що справедливість "восторжествовала" і то мені повернулись мої "непередані" решти(було таке). ну і з чистою совістю пішла по справах)))
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Подобається Подобається x 1