Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Urtica, 8 Серпень 2009.

  1. mitla

    mitla All You Need Is Love

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Дякую п. Ларисі (нік на сайті), яка написала мені повідомлення про парку, яку вона замовила своїй донечці, оплатила і чекає вже 2 тижні, хоч мала отримати через 2-3 дні. Завдяки їй я не оплатила своє замовлення (таку ж парку) на кідстафі. І головне, що нічого підозрілого я не побачила, рейтинг високий 9.8. Щире дякую! Все в житті повертається! І ця аферистка отримає по заслузі!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. NetAnet

    NetAnet Active Member

    Дуже вдячна молодій матусі,Що підійшла до мене в церкві Анни в день Покрови 2014р. бо побачила,що моя донечка смокче пальчик і на мої старання забрати не реагує. Вона мені порадила замотати пальчик широким пластирем(так робила своїм діткам) і це допомогло!!!!!! бо я вже після двох років боротьби опустила руки. Ще раз ДЯКУЮ!!!
     
    • мімімі мімімі x 1
  3. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    А я вдячна нашій форумляночці Flame за те, що допомогла мені з наклейками від сільпо і вже завтра я помчусь обмінювати буклет на омріяну керамічну форму:) Дуже-дуже дякую:girl_in_dreams:
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Дякую незнайомцю, водію таксі, який віз нас додому і щей неймовірно мене виручив - світ не без добрих людей :girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Мене сьогодні дууужже здивували, це мабуть вперше за дуже багато часу...
    Недавно розраховувалась з одною людиною, і віддала на 500 грн більше, був вечір, роботи купа, втома...а потім сиділа в шоці де я тих 500 грн втрафила, і була в великій печалі :sad:
    і через 3 дні до мене підходить жіночка і каже ви мені тоді то дали 500 грн більше я б хотіла їх повернути, я була в шоці :)
    Вже дякувала їй, і ще тут вирішила написати.
    Є ще дійсно хороші, чесні і світлі люди :) і все буде добре.
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Sweet sunflower

    Sweet sunflower Well-Known Member

    Дуже вдячна всім на форумі, хто виставляє оцінки за мої дописи ( бо я Вас нікого особисто не знаю ), дякую за вашу увагу і оцінки. Дякую всім Вам.


    dyakiu[1].jpg
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Я така вдячна чотирьом незнайомим хлопцям, які грали просто чудесну музику на двох скрипках та двох гітарах вчора увечері на розі Вірменської і Краківськоі, оскільки короткотривала півторигодинна вилазка в центр не обіцяла нічого цікавого і екстраординарного, і тут вони зустрілись на нашому шляху:i-m_so_happy:
    Як потім виявилося вони приїхали з Дрогобича, щоб пограти для львів'ян.
    Ми слухали і слухали, і ще слухали і ніяк не могли від них відійти. Хлопці дуже талановиті, то ж бажаю їм великого творчого розвитку і стати популярними:preved:
    Пів ночі не могла заснути - дякую їм за такі враження!
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  8. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Вдячна хлопцю, який на вокзалі подарував малюку маленьку фігурку песика
    Потім зрозуміла, що він солдат, вернулась запитати - їде на Схід.... Побажала усього найкращого, подякувала і пішла... За два кроки, повні очі сліз, ті мамські гормони страшна штука.
    А до того я його голосно сварила - на першому пероні, якраз навпроти виходу з того верхнього залу проводжала тата на поїзд, хлопці вийшли і планували покурити біля смітника, якраз біля нас з малим, ну і тут я включила лекцію про куріння в громадських місцях.....
    Якось мені тепер не зручно, може то їм і не можна було кудись далі відходити? Там командири біля входу стояли, спостерігали... Кароч, людина їде нас захищати, а я тут зі своїм курінням...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Малюк не випускав з рук того песика, так заснув з ним... Вперше за 4 дні за 40 хв. заснув, а не за 3 год....
     
    • мімімі мімімі x 2
  10. Sweet sunflower

    Sweet sunflower Well-Known Member

    Дякую, всім організаторам /команді. Дівочих посиденьок і форумчанам
    які пишуть тут і діляться молитвами, рецептами, фотографіями, порадами,
    настроєм, віршами, піснями, і.т.д. дякую за всі дописи

    130454167_4337340_1[1].jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
  11. gamma

    gamma Well-Known Member

    Дякую людині, яка повернула мої водійські права. Я навіть не помітила, коли вони мені випали, а повернувшись знайшла їх за "двірниками".
     
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Подобається Подобається x 3
  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я дякую трьом водіям, які сьогодні зупинилися на трасі, щоб я з дітьми могла перейти дорогу. Знаю, що їх тут немає і вони цього не прочитають, але всеодно хочу, щоб прочитали інші. Дякую, що ви мені сьогодні зустрілися і зупинилися, хоч зовсім не повинні були.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1