Як дати дитині ліки?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Guapa, 28 Грудень 2011.

  1. Guapa

    Guapa Active Member

    Шановні матусі, поділіться, будь ласка, досвідом як дати маленькій дитині ліки?
    Моїй донечці 1 рік 3 міс, нам призначили антибіотик в суспензії. Суспензія солодка, смачна, але дитина не хоче пити. Я пробувала давати і ложкою,і шприцом, вона ковтає і рве.
    Що мені зробити, щоб вона пила ту суспензію?
    Буду вдячна за відповіді.
     
  2. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Як дати дитині ліки?

    дитина не сприймає той антибіотик,навіщо заливати силою.
     
  3. Merry

    Merry Well-Known Member

    Відповідь: Як дати дитині ліки?

    А суспензія добре розчинилась? Крупинок там нема?
    Бо моя старша і теж одну не могла пити- рвала від неї, а замінили на іншу- пила чудово
     
  4. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Як дати дитині ліки?

    Дайте дитині ложечку (чи мірну ємність) у ручку і дитина сама вип"є ліки. У нас спрацьовувало. :)
     
  5. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Як дати дитині ліки?

    А той антибіотик на стільки потрібен??? Що Ви лікуєте?
     
  6. Guapa

    Guapa Active Member

    Відповідь: Як дати дитині ліки?

    Так,суспензія розчинилася добре, крупинок нема.
    Дякую Зануді за пораду, завтра обовязково так спробую. Якщо не вийде, то прийдеться дзвонити лікарю з проханням заміни антибіотика.

    ---------- Додано в 00:14 ---------- Попередній допис був написаний в 00:13 ----------

    Потрібен, на жаль.Ми лікуємо інфекцію сечовидільних шляхів.
     
  7. Pozitiv

    Pozitiv New Member

    Відповідь: Як дати дитині ліки?

    Спробуйте розвести трішки водою. Бо маленькі дітки важко ковтають солодку нудку масу.
     
  8. Glori

    Glori New Member

    Відповідь: Як дати дитині ліки?

    А в дитини не було високої температури, коли Ви давали антибіотик? Мій малий теж не сприймає ліків перорально в момент підвищеної температури, наприклад нурофену в сиропі.
    А зі способів нетравматично запхати ліки попробуйте якийсь новий стаканчик, дитячу посудку, я ще колись давала з баночки з-під йогурта.
     
  9. Guapa

    Guapa Active Member

    Відповідь: Як дати дитині ліки?

    Була...38,5
    Дякую за пораду!
     
  10. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Як дати дитині ліки?

    Моя старша теж ніколи не пила ліків при температурі. Доводилося силою давати...
     
  11. Guapa

    Guapa Active Member

    Відповідь: Як дати дитині ліки?

    Цікаво те, що цей же антибіотик ми пили рівно рік тому, коли мали те ж саме захворювання. І рік тому мала пила його більш-менш нормально...вередувала, звісно,але не рвала...тоді я її забавляла і помаленько вливала в кутик ротика зі шприца...а тепер:girl_cray:
     
  12. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Як дати дитині ліки?

    Бо рік назад їй було всього 3 місяці, і з такою лялькою легше впоратися... Моїй молодшій теж 1,3 зараз.. то як щось не захоче - не запхаєш...
     
  13. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Як дати дитині ліки?

    це цілком можливо, бо мій малий теж при підвищеній температурі теж як вип'є сироп то рве.
     
  14. Pilipka

    Pilipka Well-Known Member

    Відповідь: Як дати дитині ліки?

    Дитинка мусить випити повну дозу антибіотика, тільки тоді він подіє, Ви ж розумієте.
    Якщо немає іншого виходу - дом"язеві ін"єкціі, на жаль:sad:
    Нехай малеча скоріше одужує!
     
  15. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Як дати дитині ліки?

    Не знаю чи так взагалі можна, але ми розбавляли сироп в чайочку, і дитина випивала не здогадуючись що там щось не то
     
  16. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Як дати дитині ліки?

    Може і не в тему - але маю питання - перед тим, як давати оті антибіотики, особливо 3-міс. дитині чи робите проби на чутливість до антибіотиків?
    До чого це я - ми нашій зробили, і виявилось що на три ряди антибіотиків вона абсолютно нечулива, якараз з отих найпростіший у солоденьких суспензіях що так люблять виписувати педіатри. Тобто ти їх даєш, вбиваєш дитині всю користну флору, мучишся щоб дати всю дозу і певну кількість днів - а воно мало того що немає ніякого результату, так ще і провокує розлади шкт, закрепи.
     
  17. Guapa

    Guapa Active Member

    Відповідь: Як дати дитині ліки?

    Ні, проб ми не робили. Для того, щоб знати чи діє антибіотик, через кожні два дні здавали загальний аналіз сечі.
     
  18. Guapa

    Guapa Active Member

    Відповідь: Як дати дитині ліки?

    Дякую всім за поради!
    Розводжу сироп водою і вливаю в ротик шприцом. Таким чином дитина випиває все і не рве:girl_smile:
     
  19. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: Як дати дитині ліки?

    Моя так не сприймає препарати з амброксолом рве і все.
     
  20. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Відповідь: Як дати дитині ліки?

    Прописали малому ліки(таблетки, по дві нараз, рано і ввечері)) на 20 днів. Просто таблетку він не вип"є, то я йому роздушую і змішую з дитячим сирочком, більше ні з чим йому таблетки не йдуть. тепер думаю чи ті ліки не втрачають своїх властивостей при змішуванні з сирочком?