Як добратися до...?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Sweety Chocoland, 28 Травень 2010.

  1. ginostra

    ginostra New Member

    Відповідь: Як добратися до...?

    як зі швейцарії до львова добратись краще?? тут візейр не літає. автобуса не можем знайти нормального. хіба пересадка в кракові. а літак 600 франків з одного.
     
  2. Montreal-ka

    Montreal-ka Well-Known Member

    Відповідь: Як добратися до...?

    Підкажіть,чи є потяги зі Львова до Варшави? Бо я щось на сайті укрзалізниці не можу знайти..:sad:
     
  3. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Як добратися до...?


    Здається нема. Десь років 2 тому шукала, то летіла літаком. Хіба поїзд на Берлін їде через Варшаву..
     
  4. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Як добратися до...?

    Якщо Київ-Берлін, то він через Волинь їде, точно не через Львів.
     
  5. Megan

    Megan Well-Known Member


    Нє, йому би звичайно було ближче так, але знаю, що колись поїзд на Берлін їхав через Львів. Ну як то обминути таке європейське місто, стільки пасажирів потенційних у Львові)
     
  6. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Відповідь: Як добратися до...?

    Дівчатоньки! Потребую поради. В середині серпня збираємось з чоловіком і доцею 9 міс в дитячий табір в Славське. Умови чудові але добиратися треба самостійно. Автівки немає отже шукаємо інфу як туди краще добратися з такою мацьопою.

     
  7. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Як добратися до...?

    а Львів-Мукачево (Ужгород) чи поїздами які там проходять не буде комфортніше? Подивіться отут що йде від нас до Славська, може і картина проясниться http://booking.uz.gov.ua/
     
  8. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Маємо путівку в Скадовськ в санаторій на 19 вересня,подзвонила дізнатись про розклад поїздів і мені сказали що Львів-Херсон ходить лише по непарних числах (нам треба вїжджати 18 вересня), а інший приїжджає в Херсон о 23:25 вечора. Чи хтось їздив до Херсону автобусом? бо щось нічого в неті не можу знайти... І взагалі незнаю як бути - чи то шукати якусь квартиру в Херсоні щоб переночувати, чи їхати на день пізніше і пропускати один день в санаторії (той поїзд що іде по непарних ідеально підходить), чи то їхати автобусом, але з дитиною то напевно тяжко?
     
  9. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    Відповідь: Повістка у військомат Вашому чоловіку

    неможу знайти тему чи любу інформацію: хто може допомогти з інформацією як добратись з луганської обл. до львова? швагро там служить його відпускають у відпустку, допоможіть будь ласка це дуже терміново і важливо
     
  10. kukusya

    kukusya Well-Known Member

    Відповідь: Повістка у військомат Вашому чоловіку

    спробуйте тут
     
  11. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Відповідь: Re: Як добратися до...?

    чесно кажучі, на автобусі я б не їхала... Бо то довго і тяжко.
     
  12. Ydochka

    Ydochka Member

    Відповідь: Як добратися до...?

    Скажіть, будь-ласка як швидко і дешево доїхати у Львові з жд вокзалу до аеропорту?
     
  13. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Як добратися до...?

    Як найкраще добратись до Луцька? Так, щоб зранку приїхати, погуляти містом і ввечері назад до Львова.
     
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Як добратися до...?

    Відкрила для себе сайт бла-бла-кар. Спробуйте там знайти.
     
  15. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Як добратися до...?

    Підкажіть хто добре знає Київ.
    Буду декілька днів жити в Борисполі і добиратись на конференцію на Хрещатик. Як краще (оптимальніше) добиратись, Маршрутка + метро??
     
  16. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Як добратися до...?

    підкажіть як добратись від Південного до ресторану "Вертеп" на Масарика,3 ?
     
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Як добратися до...?

    Звичайно на хрещатик на метро добиратися. Але як до києва найкраще - не знаю. Колись електрички були. Гляньте розклад приміських потягів.
     
  18. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Як добратися до...?

    цікаво поїхати в Італію через Угорщину (Будапешт) поїздом і літаком...
    Хтось їздив поїздом в Будапешт?
     
  19. sonyafortuna

    sonyafortuna Sonya Fortuna

    Відповідь: Як добратися до...?

    Якщо їхати самій то класно поїздом, щоб більше побачити . А з дітьми тільки літаком. Багато моїх знайомих їздили бусом (бо думали що так дешевше), то кожен розказував про неприємності на митниці: і затримували і завертали і всяке там було. Тому з дітьми я б не ризикнула. Літаком дешевше і без зайвих запитань.
     
  20. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    ми їздили поїздом в Будапешт. Але зі Львова то було дорогувато, тому ми їхали простим в Чоп, а там вже пересідали на той СВ Будапешт. А що саме цікавить?