Як на нас полює реклама...

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Liliyah Romanova, 13 Липень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Натрапила щойно на отаке фото й укотре подумала про трюки реклами...

    [​IMG]

    До свідомості нам хочуть втовкмачити, що "їжте нашого лодяника, матиметет такі файнючі зубки". Ага, якраз...

    А ви помічаєте трюки реклами? І чи довзоляєте собі на них ловитися?
    І які саме трюки помітили останнім часом?

    Коротше гілка про рекламу: хорошу й погану, дурнувату й зі значенням...
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Як на нас полює реклама...

    Як і завжди ,Ліля, темка класна)))Мені відверто не подобається коли реклама дуже спокусливо манить до нездорових речей.Приклад:Реклама одної горілки,там де така чиста вода ,річка така прозора музика суперська лани жита і тут виявляється що це горілку рекламують.Але є одна яку обожнюю-це реклама мастер кард.В них і слоган класний "є речі які за гроші не купиш..."і реклама змістовна))
     
    • Подобається Подобається x 10
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    • Подобається Подобається x 13
  4. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Як на нас полює реклама...

    Відразу згадала про рекламу "тістечка Kinder", котре так нав"язують давати діткам замість сніданку..., а ще чіпси, сухарики, газовані напої і купу подібного непотребу
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    • Подобається Подобається x 5
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як на нас полює реклама...

    А як вам така соціальна реклама? Подіяла би?

    [​IMG]

    [​IMG]

    ТУТ більше.
     
    • Подобається Подобається x 12
  7. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Як на нас полює реклама...

    сильно! нічого не скажеш
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    • Подобається Подобається x 2
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як на нас полює реклама...

    Хельго, я не лише погану мала на увазі. Є й цікава реклама, гарно зроблена, і з нормальним "меседжем". :)

    Ще один заклик вживати "здорову їжу". :xaxa:

    http://www.youtube.com/watch?v=W9hd8euYH6A
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    • Подобається Подобається x 2
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    • Подобається Подобається x 5
  12. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Як на нас полює реклама...

    Може хтось буде сміятися, але я особисто обожнюю дивитися хорошу рекламу. Не нашу, переважно. А в західних каналах рекламна пауза - сам смак.
    Це справжнє мистецтво - в коротенький відрізок втиснути силу силенну критеріїв, від кіна і до тонкої психології.

    До-речі, невже ви осягнули різницю між колою і пепсі???!!!
     
    • Подобається Подобається x 9
  13. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Як на нас полює реклама...

    Я також люблю красиву рекламу. Вона на мене не діє "споживацько", тобто не біжу купувати те, що рекламують, але я люблю дивитись на хорошу роботу, оцінити ефектність постановки. Я не люблю Коли, але мені подобається їхня реклама і дивлячись її по ТБ я чітко бачу, що люди, які над нею працювали не даремно отримують свої гонорари: майстерність, креативність, оригінальність сюжету і видовищність.
    А щодо різниці між Колою та Пепсі, то на мій смак - вона є. Пепсі смакує більше. :girl_smile:
    Пи.Си. Колись у нас кабельне транслювало німецький RTL - у ті часи, коли у нас рекламували МММ і Хапьор інвест, там показували справжні шедеври рекламного мистецтва. Завжди було на що подивитись. А тепер, коли фільм переривають рекламою на 20-25 хв., що аж забуваю, що дивилася, то вже маю досить тої реклами...
     
    • Подобається Подобається x 10
  14. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Як на нас полює реклама...

    А я до реклами відношусь двояко. З одного боку часто дізнаюсь про нові продукти на ринку товарів ( побутова хімія, косметика) а з іншого боку як по надцятому колу починають одне то саме прокручувати, що вже дійсно забуваєш що дивився до реклами.
    Дуже люблю рекламу шоколаду "Milka" :) напевно то ще здитинства любов до пухнастих тваринок. Але ото їхнє маленьке звірятко яке загортає шоколад, їхні інші роліки... я від них просто тащусь.
    Ще дуже подобається реклама кока коли, вона завжди неперевершена, продумана до дрібничок. А їхня новорічно-різдвяна реклама..... від неї в мене реально передчуття свята виникають. Дивишься і хочеться повірити в казку і в Санта Клауса
    Нервує мене реклама пива, політична реклама і коли рекламують товар який і безкоштовно брати не треба, а позиціонують як супер пупер .
     
    • Подобається Подобається x 12
  15. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Як на нас полює реклама...

    Ніколь, теж купу задоволення від Мілки отримую
    - а потім маленьке звірятко загортає шоколад у фольгу!!!
    - так, звичайно...

    :girl_haha::girl_haha::girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 7
  16. Siania

    Siania Love Life

    • Подобається Подобається x 5
  17. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 7
  18. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Як на нас полює реклама...

    А забула написати що меня дуууже подобається.
    Реклама продуктів шоколадної фабрики "Конті"
    Спочатку їхні десертики "Бонжур" де молоді чоловіки з оголеним торсом і мускулами, в фактуках, виготовляють бонжурчики. Не те щоб меня бракувало голого мужика бачити, але там вони дуже гарні.....
    http://bonjour-dessert.com/ru/ozhivi_chuvstva/video1/

    І тепер їхні цукерки " Amour-Esfero"..... дуже гарна реклама, грецькі боги, олімп, красота......приємно дивитись :y: http://chocolate-amour.com/esfero.html

    А дибільна реклама як на мене це київстарівський діджус, ота де велетенський голуб, велетенське насіння, потім голубка ще більша за голуба і за хмарочоси.......Цікаво який косячок курили творці тої реклами.
     
    Останнє редагування: 14 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 12
  19. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Як на нас полює реклама...

    я так і не в"їхала в їхній задум...
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Як на нас полює реклама...

    так от на те і розраховано....ніхто не в"їхав але всі говорять про той ролик:)
    Мені дуже подобається закордонна реклама. Пепсі поза конкуренцією....Доречі кока кола має непогані ролики(ті що знімались закордоном) а є абсолютно дешеві-вітчизняні. Взагалі, вітчизняеі рекл.ролики жахливі, дешеві, деколи таких"уродцев" понабирають,що думаєш де ж вони їх відшукали
     
    • Подобається Подобається x 7