Як на нас полює реклама...

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Liliyah Romanova, 13 Липень 2009.

  1. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Як на нас полює реклама...

    Мою посуду. Смотрю как зеленая прозрачная жижа вытекает на мочалку. Красиво. Вспоминаю рекламу. Мама дотрагивается до лица дочки, а та в ответ говорит, что у неё руки шершавые. И волна возмущения накрывает меня.
    Куда смотрит цензура? Почему она позволяет себе запрещать то, что в её рецензиях вообще не нуждается? А тут на поверхности пропаганда неуважения! Придуманная, пожалуй, из-за собственной глупости, а не нарочно. Ведь это же смотрят дети! Несознательно, в их голове откладывается, что критиковать родителей это нормально. А то, с каким "фе" девочка выказывает своё негодование, показывает, что стыдиться родных тоже можно!?
    В голове возникают экспрессивные картинки из фильма "99 франков /99 francs". Неужели, автор сего оказался до противного прав.
    Почему рекламе позволяют быть столь безграмотной? Ведь люди привыкают к этому. Всё больше людей оправдывают свою глупость. Свято верят что это нормально!
    Дальше этот ряд продолжился в сторону профессионального, я о трендах. Порадовала лишь то, в каких глупых местах могут созревать столь глубокие мысли. Наверное тараканы решили расширить места своей дислокации.:girl_smile:
     
  2. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Як на нас полює реклама...

    а мені дуже подобається реклама, правда зараз не показують Нескафе, коли дяденька-грубасик говорить Ворушись, ворушись))))
    тепер подобається корона, гарно придумали. Оця нова про поїзд, в якому їде дівчина, бандитів, та перстень, який потім лишається в неї
    А ще Бонжур, та Есфферо реклама++++
    А ще подобається на діскавері така штука, що показують макро якогось обєкту, ти думаєш, що то таке, а в кінці рекламного блоку показують відгадку, і потім вислів, який мені подобається Think again.
     
  3. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Як на нас полює реклама...

    гляньте... чи повірили б Ви, що це реклама, та ще й шампуню?? я в захваті (хоча сам шампунь не використовую)

    http://www.youtube.com/watch?v=Um9KsrH377A

    ---------- Додано в 22:26 ---------- Попередній допис був написаний в 22:25 ----------

    а ця просто сподобалася, гарна

    http://vimeo.com/9194146

    і ця

    http://www.youtube.com/watch?v=dJuUbA4EUCY
     
  4. Kleo

    Kleo New Member

    Відповідь: Як на нас полює реклама...

    реклама просто супер:girl_claping:
     
  5. Ворон

    Ворон Well-Known Member

  6. Sleeping_Sun

    Sleeping_Sun Member

  7. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

  8. карапуз

    карапуз Well-Known Member

  9. марта

    марта Well-Known Member

  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

  11. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

  12. Amrita

    Amrita Member

  13. levandivka

    levandivka З яйцями...

  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як на нас полює реклама...

    початок сподобався, душевний, а от кінець, якась повна мура якщо чесно. По-перше не природньо абсолютно дівчинка виглядає зі скрипкою в руках, ну просто дивитися не можеться, могли би вже якось або взяти когось , хто таки вміє тримати інструмент в руках, або якось щось придумати, по-друге-скрипка склеєна скотчем-то канєшна жесть.... Звучати вона в такому випадку просто не може взагалі :girl_crazy: Троха смішно. Ну то так, я зі своєї колокольні :)
     
  15. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  16. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

  17. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Як на нас полює реклама...

    Що за "ДА"?
    Почула сьогодні фоново по телевізорі, думала вже щось зі слухом.
    Та де там! Спеціально знайшла, щоб переконатись. Таки "ДА"!
    http://www.youtube.com/watch?v=m1jU4C0_ChA
     
  18. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    • Подобається Подобається x 1
  19. Evaline

    Evaline New Member

    О, виявляється не я одна люблю рекламу дивитися! Моя найулюбленіша стара з гепардом.



    А з приводу брехні в рекламі, нещодавно подивилась передачу, пiсля якій у мене розкрились очi на йогурти i iх живі бактерії . Виявляється розрекламованi бактерії звичайнiсенько перетравлюються в шлунку і ніякого поліпшення травленню не приносять. Це просто рекламний хід виробника.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3