Як нарешті стати мамою??? (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем галичанка, 9 Лютий 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. галичанка

    галичанка Well-Known Member





    Дівчатка, тримайтесь! Все буде добре, прийде наш час і станемо щасливими матерями! Ходіть в гілочку про молитву за дар материнства, і будемо надіятись на Божу доброту, що дає нам те, що нам потрібно. Погляньмо скільки довкола нас бідненьких діток, і з ДЦП, і інших бідненьких, що мучаться, може Бог не дав поки що нам діточок, бо з ними було б щось негаразд.
     
    Останнє редагування модератором: 14 Березень 2011
  2. Irchyk

    Irchyk Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    власне у цьому і проблема, у декого. роками добиваємся одної нормальної.
    щодо лікування нетрадиційною медициною, то це як кому пощастить, комусь справді допомагає зразу (трави, гомеопати, мануальні терапевти, екстрасенси), з цим треба бавитись довго, купа грошей. я півроку відходила до біоенергетика, грошей видала...багатьом вона допомогла, за життєву практику у неї сотні діток вийшло, а мені ні:girl_sad: крім того гомеопатичні препарати, мануальний терапевт з його старою методикою лікування магнітом, знову купа грошей, а мому організмові все як мертвому кадило.
    тому зупинилась таки на лікарях, на гормонах, принаймі вони знають що призначати, якого результату можна очікувати, хоча і так не завжди виходить.
     
  3. Boyarhanka

    Boyarhanka В очікуванні чудес!

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Мої М вчасно :/
    Дівчата, мені лакар після М рекомендує міряти базальну температуру, щоби простежити коли, і чи взагалі відбувається овуляція. Тоді якщо вона є, спробувати на овуляцію попасти на УЗІ та прослідкувати розміри фолікула.
    Це краще електронним градусником робити? Одного місяця достатньо буде чи краще 3 місяця міряти?

    Вишиваю "Почти идеальный" :d64: і так надіюсь на чудо. І що загальними зусиллями настане вагітність. Чого і усім плануючим дівчаткам бажаю. :girl_in_dreams:
     
  4. donegka

    donegka New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Я вже закінчую його вишивати і теж ніадіюсь на ЧУДО, головне позитивний настрій
     
  5. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    І під час М теж потрібно міряти.
     
  6. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Я знову захворіла... якраз минулого тижня перед найвідповідальнішими днями, досі кашляю і смаркаю :-(( ТАке враження, що то вже стало неприємною традицією :-(
    і от тепер ні по температурі, ні по відчуттях не можу розібратися, коли ж була О. Графік мені намалював трохи не тоді, коли я думала.
    А ще нам лікарка "наказала" :) старатися через день, і не рідше. Коли я то сказала мужу - жартував, які чудеса роблять дані перед тим 200 грн лікарю :girl_haha:
     
  7. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Донечка! Давно не було вас видно :) Як справи, що зараз робите?

    ---------- Додано в 21:54 ---------- Попередній допис був написаний в 21:50 ----------

    В мене таке враження, що відчуваю овуляторні болі і виділення відповідні, а впринципі зарано, впорівнянні з минулими циклами...хіба вчорашні втручання мануального терапевта посприяли... Я згадала один факт на захист мануальних втручань...Колись мене мама водила до одного, бо дуже боліла мене спина, мені тоді було 14 років і М в мене ще не було. Після першого сеансу вправляння хребта в мене почались М... може співпадіння, а може правді щось щемило...
     
  8. Laiza

    Laiza New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Привіт! Насправді хребет це один з найголовніших частин нашого тіла, тому що, як ми знаємо там багато нервових клубочків, або, як кажуть точки на які натискають при масажах, чи вправлянні як ви кажете, або голкотерапії, кожна точка відповідає за якийсь орган і якщо правельно робити ці процедури то ефект і користь з цього буде, знаю про це бо в мого чоловіка були проблеми з хребтом, а після голкотерапії йому стало краще, а ще стимулювали так скажим чоловічу систему.., теж покращало...,але правда що ці процедури робляться довгенько, і від тяжкості недуги.
     
  9. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    як на мене, це не дуже коректне висловлювання, бо навіть при повноцінній овуляції при прохідних трубах вірогідність зачаття складає коло 30-35%. Треба ще, щоб та яйцеклітина і сперматозоїд зустрілись, і ще щось... чого ніхто не знає, крім Господа Бога...
     
  10. donegka

    donegka New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Зарас нічого нероблю відпочиваю, пройшла обстеження у В.В: гормони, фолікулометрія декілька місяців, щитовидку перевірила і грудні залози. Сказала В.В іти і вагітніти головне розслабитись і недумати про це все, але як можна недумати???????? Причини остаточної так і незнайшли, порадила підхуднути оскільки після пів року приймання гормонів вплинули на вагу і це вона вважає може бути причиною невагітнення.
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    вибачте, будь ласка, а яка у вас вага? скільки лікарка каже скинути?
    Бо я теж щось не можу завагітніти... важу 60 кг при зрості 172... може, причина теж у вазі?
     
  12. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

     
  13. donegka

    donegka New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Лікар каже схуднути 5-10 кг бо десь стільки набрала за час лікування гормонами, тобто це не моя вага
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    ясно, дякую
     
  15. llb

    llb Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    а я хочу попробувати штучне.
    мені сьогодні назначили укол люпрайд.
    комусь таке робили ????
     
  16. Medusa

    Medusa Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Хто призначив? Ви уже в протоколі?
     
  17. donegka

    donegka New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    А де будете робити?
     
  18. llb

    llb Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    пробую в інтерсоно
    в Михайлишин Любов Олегівни

    але щось я дуже апатично настроєнв
     
    Останнє редагування: 10 Лютий 2011
  19. Medusa

    Medusa Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Тоді не варто починати. Гроші і кавалок здоров"я немалі підуть. Від настрою тут чи не половина залежить.
    А чому на ЕКЗ? В чому причина - і чи вона на 100% встановлена?
     
  20. llb

    llb Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Тоді не варто починати. Гроші і кавалок здоров"я немалі підуть. Від настрою тут чи не половина залежить.
    А чому на ЕКЗ? В чому причина - і чи вона на 100% встановлена?[/quote]


    невідома причина. нічого не знайшли. все так якби добре. і в мене і в чоловіка.
    тому може і запропонували ЕКО - бо невідомі причини
     
Статус теми:
Закрита.