Як нарешті стати мамою? (6)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Thebestnata, 26 Квітень 2016.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Продовження теми. Початок тут

    *****************************************************************
    місячні регулярні, ну може бути плюс мінус день чи 2. але переважно чітко на 29 день починаються. цього місяця фоліколометрію не робили, бо так після рентгену не можна було планувати. взагалі мені Склярова казала, що при прийнятті Візану буде сильно "мазатися" навіть протягом цілого місяця. нічо не мазалося взагалі)
     
    Останнє редагування модератором: 29 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну і віданол - це не цукерочки і доза там немаленька.
    В мене була масована кровотеча, то віданол мені призначили на два дні.
    І я не була вагітна.
     
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Він був «хибно-позитивний» - дуже слабенька така ледь-ледь помітна друга полоска.
     
  4. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    А здавали ХГЛ? Як визначили що то киста, а не В зірвалася? По УЗД?
    В мене по відчуттях вже все.... груди 'впали', ніяких ознак В нема....а так хотілося, ех...напевно психологічно було б легше, якби то таки киста була, а не викидень. Завтра все таки перездам кров для певності, але надії вже нема. А як тепер будуть викликати М?

    Надіслано від мого SM-M315F, використовуючи Tapatalk
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В нас лікарі ніколи не пропонують почекати. Але це найкращий і найменш травматичний варіант для організму.
    І для майбутніх вагітностей теж.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @model fantazii я тоді спершу на Узд пішла і там одразу сказали киста. Так що хгл не здавала.
     
  7. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    В мене так було, просто чекала, місячні почались. Не знаю чи це була біохімічна вагітність чи викидень. З моєю історією цілком міг бути другий варіант. ХГ був 29 через добу +-290. На УЗД нічого не було видно. Місячні почались на шостому тижні.
     
  8. Myrawkaa

    Myrawkaa New Member

    Привіт)))Порадьте будь ласка гінеколога(з власного досвіду).
     
  9. Єва

    Єва Well-Known Member

    В мене попередній перед вагітним циклом також тест на 10 ДПО показував бліду другу плоску, але її можна було побачити тільки після висихання, пробувала тести двох фірм: ультра і хоум. Місячні почалися на 12 ДПО, хоча завжди друга фаза мала стабільно 13 днів. День овуляції підтверджено позитивним тестом за 24 год, графіком БТ і відчуттями. Думаю, це була невдала спроба імплантації.
     
  10. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Дівчата, я тут трохи тойво...в шоці. Перездала сьогодні ХГЛ, сподівань ніяких не мала. Боялася тільки малого приросту, як ознаки позаматкової. Прийшов результат 122, попередній 37. Мазанина на 100% не пройшла, але суттєво зменшилась на віданолі. Додали ще Дуфастон ( в мене є схильність до низького прогестерону, минулу вагітність пила дуже довго, при спробі поступово відмінити зразу була мазня). І на наступний тиждень на УЗД.
    Як думаєте чи можна це вже вважати за В?

    Надіслано від мого SM-M315F, використовуючи Tapatalk
     
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    в мене з Юрою була мазанина 4 чи 5 днів.. я навіть думала що це місячні..правда були вони дивні. зранку і ввечір.. нічого не приймала. хоча попередні вагітності пила дюфастон по призначенню лікаря.. і з Ромою активно гуляла ...
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Це вагітність. Вітаю!
    --- дописи об"єднано, 6 Березень 2021 ---
    Результат від 25 і вище - це вагітність.
    --- дописи об"єднано, 6 Березень 2021 ---
    Ну тільки я не розумію що на такому терміні дасть УЗД. Хіба гематому побачить (якщо вона є).
     
  13. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Привіт дівчата. В мене все сумно. Вагітність закінчилась так і не почавшись, знову ЗВ..я перестала пити всі ліки і почались М, були триваліші, ніж зазвичай. Тепер по закінченні М здала аналіз і результат - виявлений ВА у високому титрі. Здавала в Меділайні. І до кого тепер з тим йти, до Прокопчук? Я вже начиталася всього....я так розумію, що це не лікується, так? Тільки знижуються титри? Відгукніться, хто мав схожу ситуацію.

    Надіслано від мого SM-M315F, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @model fantazii щиро співчуваю. З ВА при відповідній підтримці нормально виношується вагітність. Якщо у вас високі титри, то скоріш за все потрен буде Клексан. Я дві вагітності з Клексаном виносила. Все буде добре. Ви знаєте причину ЗВ і це головне.
     
  15. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Хто Ваш лікар?

    Надіслано від мого SM-M315F, використовуючи Tapatalk
     
  16. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    В мене ще таке питання назріло: лікар довго не хотіла направляти мене на аналіз ВА (направила вже після цієї ЗВ), бо ж 'у вас же є дитина'. То як же вдалося виносити вагітність без лікування? Чи може бути таке, що ВА з'явився вже тепер, а тоді не було?

    Надіслано від мого SM-M315F, використовуючи Tapatalk
     
  17. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @model fantazii лікаря не пораджу. той що витягнув мені першу вагітність помер, а другу я з гінекологом з поліклініки спостерігала за прикладом першої вагітності. Може бути по різному. От моя друга вагітність взагалі проходила нормально і ВА був в низьких титрах. Можна було обійтися без Клексану, але я не хотіла ризикувати.
    Напевно то лотерея і ніхто не знає як ВА проявиться в кожну окрему вагітність.
    В принципі Прокопчук тут дуже радять. Спробуйте до неї.
     
  18. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Дівчата, хто консультувався в Прокопчук (@Rodionochka здається Ви писали, що в неї лікувалися), куди і як до неї потрапити на консультацію, а не узд? На Лисенка? Там жива черга чи по запису? Чи є консультації в приватному кабінеті?

    Надіслано від мого SM-M315F, використовуючи Tapatalk
     
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я була в неї вже давно. На Лисенка жива черга, можна в реєстратурі запитати коли прийоми. Перший свій візит мала саме там, потім вже домовлялась в кабінеті на Крупярській.
     
  20. lollipop

    lollipop Member

    Мені потрібно до Прокопчук з тим самим питанням ВА (консультувалася в неї вже під час попередньої вагітності)... Сьогодні в медико генетичному центрі мені сказали, що вона приймає лише в четвер з 09 до 13, жива черга.
    А в Ехомеді консультація буде дорожча, звичайно
     
  21. nikolaeva

    nikolaeva New Member

    Де краще здавати каріотип+HLA?