Як помирають міста

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем bora, 26 Травень 2009.

  1. bora

    bora Well-Known Member

    В принципі тему започаткував детройський форум, але чомусь сторінка в мене більше не працює. Може налякалися кількості відвідувачів і дурної слави? Зрештою не один Детройт - колись промисловий гігант сьогодні занепадає, а значить ця гілка актуальна і для рідних і чужих міст. Те, що підхопили в неті про Детройт.

    Церква
    [​IMG]

    Театр
    [​IMG]

    Центральний вокзал
    [​IMG]

    Покинуті будинки
    [​IMG]

    Госпіталь
    [​IMG]

    Знайшла слайд-шоу з порівняльними фото.
     
    Останнє редагування: 26 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 13
  2. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Не знаю, мені здається, що в нас більше села помирають...:confused:Молодь виїжджає в міста: хто на роботу, хто на навчання, а потім залишається в місті...Урбанізація...

    Якось не віриться ,що зі Львовом колись може бути таке, як з Детройтом...
     
    Останнє редагування модератором: 26 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  3. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Як помирають міста

    у львова свои проблемы у детройта свои
     
  4. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Як помирають міста

    асоціації з Чорнобилем.

    В нас більш прив"язані до рідного міста, друзів, родини. Нема такої звичної міграції як Америці... наші люди будуть їздити на заробітки, бідкатися, але все-одно повертатись до свого рідного дому. То хіба якесь екологічне лихо змусить масово виїхати, а просто через брак робти - не думаю.

    А можна статті якісь? не в один же день таке сталося...масштаби вражають
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Як помирають міста

    На мене таке гнітюче враження у Львові справляв свого часу розвалений будинок за Галицьким базаром і той пустир за пам"ятником Міцкевичу, на місці згорілого кінотеатру. Є і досі в центрі будинки в поганому стані і була колись гарна рубрика в ЛГ - місто, яке ми втрачаємо, з фотами будинків, що завалюються. Причина думаю схожа з Детройтською в чомусь. В місті є криза - згадайте скільки промислових підприємств- великих роботодавців позакривалися, а в міста де високий рівень безробіття навіть ті ж буржуї вкладають гроші неохоче...
    В обговоренні на тому форумі про міста чомусь значну увагу приділяли, до речі, внеску афроамериканців у занепад міста. Смішні люди - в нас он нема афроамериканців, а автобусні заводи і т.п. й далі закриваються...Хоча ми також маємо на кого звалювати свої проблеми - щось це мені нагадало:)

    Тепер буду їхати десь в дорогу - дивитимусь чи має місце така річ в інших містах.

    А це, хто б подумав - Сочі.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 28 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 7
  6. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Як помирають міста

    переглянула фото і згадала, чомусь, фільм "Я - легенда"
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Як помирають міста

    Цілком випадково побачила рекламу на ОРТ. В неділю транслюють науково-фантастичний фільм "Жизнь после нас". Власне про занепад міст з визначними архітектурними пам'ятками на усій Землі. Той клаптик фільму, що побачила в ролику вразив дуже-дуже. Рекомендую подивитись . Шкода лише що часу трансляції не запам'ятала - дівоча шклероза:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. mileelen1

    mileelen1 Well-Known Member

    Відповідь: Як помирають міста

    Лодзь...
    [​IMG]
    [​IMG]
    Бывшая фабрика -
    [​IMG]
    правда, у них их реставрируют и используют как супермаркеты, кинотеатры и т.д.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Як помирають міста

    Думаю, у Львові теж такого можна нафоткати: кінотеатр на вул. Личаківській, завод Кінескопів тощо. Але ж це не свідчить про помирання міста, тільки про руйнування недоглянутих споруд. Колись дивилася передачу про Польщу, яка тільки-но вступала у ЄС. Німецькі журналісти показували презентацію країн, що мали офіційно потрапити до Європи: у Польщі показали страшненьку хатку без каналізації - мовляля куди їм у Європу! А Поляки зробили репортаж про ту хату, показали, що навколо неї стоять порядні особняки зі всіма вигодами! Мас медія - це часами тільки один бік медалі.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Як помирають міста

    Бывшая фабрика -
    [​IMG]


    Я була біля цієї фабрики і всередині, її перебудовують ( а може вже перебудували під житло, до речі, дуже там зробили дуже цікаві помешкання в плані інтерєру. У Львові з багатьох "розвалюх"-заводів можна було б не гірше зробити. але в нас ніхто в таке гроші не хоче вкладати, бо краще ж "добити", а потім земельку продати...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Як помирають міста

    Я дивилась передачку одну і там якраз в пару фразах обмовились про Детройт.Казали,що там знімаеться більша половина голівудських фільмів жахів,бойовиків тощо.тому що там самі місця навіюють страх,і знімання стрічок не потребує зайвих спеціальних декорацій а отже і зайвих коштів.Як приклад називали кіно "Війна світів" з Том Крузомпоправте мене якщо назва неправильна,бо я точно е памятаюі всі решта фільмів де людство вимирає,зчезає..тобто якщо потрібео зняти сцену"пустоти"то це там знімають.
     
  12. mileelen1

    mileelen1 Well-Known Member

    Відповідь: Як помирають міста

    нет, её переделывают под торг.центр, частично уже переделали, там теперь кинотеатр, магазины и пару маркетов. Через дорогу от нее есть дом где жили работники фабрики, его и переделали под жилье.
     
  13. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

  14. allachika

    allachika New Member

    Печальная тема(
     
  15. Darynnna

    Darynnna New Member

    Зараз села помирають.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member