як позбавитись від підліткових прищів?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем OlgaSoroka, 14 Листопад 2010.

  1. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Well-Known Member

    У мого сина(14 років)комплекс-прищі на лиці й голові.я розумію що то з часом пройде бо він формується,але він комплексує дуже бо його однолітки такого ще не мають.ми мажемо лице зінерітом пьємо пиві дрожді з цинком навіть єнтеросгель пьємо щоб очистити кров-не помагає.до косметолога ходили-такіж результати((порадьте,що робити
     
  2. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: як позбавитись від підліткових прищів?

    Моїй племінниці поміг гель Дуак.
     
  3. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: як позбавитись від підліткових прищів?

    Не знаю, чи захоче хлопець - але маски з глини (спеціальні для очищення шкіри), іноді (не постійно) вмивання дегтярним милом - мали б допомогти. Можна спробувати ще Діфферин-гель. Перегляньте також режим харчування - виключте солодке, смажене.Ну і нехай якомога рідше торкається обличчя руками.
    п.с. а загалом цю тему варто було б приєднати до "Акне - причини і як позбутись".
     
  4. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: як позбавитись від підліткових прищів?

    Підтримую на всі 100% З власного досвіду, ніяке зовнішнє і внутрішнє лікування не давало результатів без дотримання дієти. І ще при застосуванні таких сильних засобів як зінерит треба слідкувати за зволоженням шкіри (раджу підібрати крем з аптечної косметики для проблемної шкіри), бо пересушення веде до більш посиленного виділення шкірного жиру, закупорки пор і тих самих прищів
     
  5. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: як позбавитись від підліткових прищів?

    У Вашого сина може бути демодекс (підшкірний кліщ), знаю про це з власного досвіду. Можете попробувати протиратись чимеричною водою, це протипаразитарне. Мені зняло висипання. Також допомагають препарати від глистів. Глисти можуть давати інтоксикацію, що і є причиною висипань. Можна попити препарати, які відновлюють мікрофлору кишечника, жовчогінні. Точково на прищ можна зробити бовтанку з трихополом або з сіркою.
     
  6. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: як позбавитись від підліткових прищів?

    Від прищів помагає крем - Боро плюс (купляла в аптеці).
    Може варто звернутися до дерматолога? Щоб виявити чи це якесь захворювання чи просто перехідний вік.
     
  7. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: як позбавитись від підліткових прищів?

    Я купила синові "УГРИН" в аптеці.Користується- допомагає :)
     
  8. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Well-Known Member

    Відповідь: як позбавитись від підліткових прищів?

    дякую всім за допомогу!! сіли на дієту-ніяких хімій гострого, майонеза й копченого,очищаємо організм єнтеросгелем...але прищі не звичайні а гнійні щей один під одним(((один лікар казав переливання крові зробити-але багато лбдей проти-кадуть моде зворотня реакція піти .....от голову й ломаю
     
  9. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: як позбавитись від підліткових прищів?

    маю знайомого ,котрий вже давно не підліток, має такі ж гнійні прищі. робив таку процедуру-брали кров з вени і кололи в попу. результату не було.ходив до дерматолога,робив мазок-не кліщі. робили мазок на ччутливість до антибіотиків-пропив курс антибіотиків(здається унідокс) -курс піврічний!!!! і строга!! дієта . прищі поприсихали,але залишились рубці та плямки. тепер його шкіра як каталізатор- любі погрішності в дієті,або надмір алкоголю- шкіра"цвіте"...
     
  10. marisabelle

    marisabelle New Member

    Відповідь: як позбавитись від підліткових прищів?

    можливо,я недоречна буду зі своїм дописом Але я вже явно не підліткового віку,але час від часу маю такі недоліки на шкірі обличчя у вигляді чорних цяток,акне.
    Можливо хтось із вас порекомендує доброго косметолога або який засіб....перепробувала цілу купу різних речей,але ніц не допомагає
    наперед вдячна:girl_bye2:
     
  11. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: як позбавитись від підліткових прищів?

    Я бы советовала поискать хорошего дерматологаа/косметолога. На демодекс лучше сдать пробы - тоже у врача уточнить. Просто поясню свою позицию - наличие прыщей не всегда означает жирную кожу, а 90% кремов от прыщей сушат ужасно, другие кремы (например мне тот же Боро Плюс) могут забивать поры - получаем камедоны, что тоже не алё. В итоге от неправильного хаотичного лечения/ухода будет замкнутый круг и как результат кожу испортите совсем.
    Так что лучше не мучить и не портить кожу, а системно и последовательно за ней ухаживать.
     
  12. altari

    altari New Member

    Відповідь: як позбавитись від підліткових прищів?

    А моєму сину не допоміг!Зате час від часу(по інструкції)користуємось Зинеритом,і нам помагає.
     
  13. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: як позбавитись від підліткових прищів?

    Зинерит дуже сушить шкіру. Він має ефект тільки коли користуєшся постійно (хоча шкіра не витримує такого знущання). Як тільки перестаєш мазати - все повертається до відправної точки або стає ще гірше.
    Від гнійних прищів гарно допомагає мазь - левомеколь. Я втираю її в шкіру там де нарвав прищик, закриваю на ніч ватним диском і заклеюю пластирем. Він розсмоктується за ніч, і відпадає необхідність його видавлювати (бо залишаються рубці). Гарно також помагає маска від мірралюкс, вона теж витягує прищики.
    мені 21 рік, і прищів досить багато. Маю цю проблему з 11 років, проте зараз вже ліпше.
    Нині користуюся системою мерікей від угрів (основний догляд) + маски з глини,+ звичайний одеколон "Огірковий", або "Саша", або будь-які чоловічі парфуми:girl_claping:

    І РАДЖУ ПОМЕНШЕ РУХАТИ ОБЛИЧЧЯ РУКАМИ
     
  14. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: як позбавитись від підліткових прищів?

    а не пробували старий метод від прищів?

    зрізом свіжого лимона протерти обличчя, дати підсохнути і ополоснути холодною водою , так зробити хоча би тиждень

    може допоможе, бо нам ( дівчатам) в дитинстві допомагало
     
  15. Moondance

    Moondance New Member

    Відповідь: як позбавитись від підліткових прищів?

    Як на мене то краще звернутися до лікарів...мій знайомий,який вчиться в 11 класі має таку ж проблему...порадили пройти діагностику всього організму,пройшов - найшли підшкірного кліща,якого не дуже легко вивести...тому не зволікайте,а краще провіртесь.
     
  16. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Я купувала такі салфетки, Вони, правда, не з дешевих, проте дійсно ефективні. Зранку і ввчері після вмивання витирала ними обличчя, і камедони зменшились і шкіра стала приємнішою. Тому спробуйте, дуже класні
     

    Вкладення:

  17. olelasa

    olelasa New Member

    В падлітковому віці я зверталась до дерматологів з проблемою висипань. Всі казали що це підліткове- пройде. Не пройшло, вже 20 років як не проходить...
    На жаль знайти толкового дерматолога чи косметолога задача не з легких((
    З дієвого, що допомагало мені " не лякати людей" - Зінеріт(сушить шкіру, постійно користуватись не можна, по закінченню курсу пповертається все назад) або варіант дієвіший і ним можна користуватись довго-довго, це Угресол( український аналог Базирону, основне що він істить бензол пероксид точково зранку, після сонцезахист) та Деферин на ніч( та це більше від комедонів та постакне).
    Однозначно варто спробувати засоби з бензол пероксидом точково( Базирон чи Угресол обирати вам), буде сухість і почервоніння, та це не страшно, просто зволожуйте некамедогенними кремами.
    Ще як варіант- атпечна косметика для догляду, наприклад мені найкраще підійшла Noreva(пробувала Ля Рош Позе и Виши, Норева підійшла краще, та тут індивідуально).
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @OlgaSoroka по-перше часто це, як не банально, провокується і психологічними переживаннями (в неті можна знайти СВОДНАЯ ТАБЛИЦА ПО ПСИХОСОМАТИКЕ - "БОЛЕЗНИ И ИХ ПРИЧИНЫ" Психологические причины болезней и заболеваний психологічні причини хвороб, і шкірні там на першому місці, навіть лікарі кажуть що прищі, псоріаз, висипи часто "від нервів". Ось частина:
    Прыщи


    Далі:girl_smile:, ясно що у хлопця особливий вік і шкіра стає жирніша посилено працюють сальні залози і змінюється будова шкіри, тому часто вона "не справляється" і виникають запалення. Це якщо причина гормональної перебудови. І вам добре радять, треба ще здати скребок на кліща демодекс, бо часто він на жирній шкірі оселяється, і його треба серйозно лікувати :girl_yes2:. Далі, що може бути, це через проблеми з ШКТ, але якщо він був на дієті і нічого не помінялось то скоріш то не від цього:girl_in_dreams:. Що можна зробити : обмежити у нього стреси, добре б було на плавання чи якийсь інший спорт дати, часто спорт допомагає прекрасно:girl_yes2:. Зінерит, Куріозин і т.д. страшно сушать шкіру а толку з них мало. Плюс привикання шкіри. Мазанням лимоном, цибулею,Корвалолом, вушною сіркою (і таке радять), алое, медом і всякими прелєстями практично ніколи не помагає повністю позбутись висипань таких:girl_yes2:. Хоча саліцилово-цинкова паста добра (гарно підсушує). А от ще треба на глистів перевірити:kisss:. Знаю випадки коли після банального Вормілу реально посходили прищі. Далі, багатьом помагає сонце, загар:girl_cool:. Можуть навіть сильні висипи пройти. Нехай спробує на морі позагаряти (не знаю чи хлопець в солярій піде), в горах теж добре сонце для шкіри. Всякі маски-притирки з сіллю і содою, спирт, горілка, одеколони теж можуть шкіру попсувати, а ще надмірне сушіння навпаки активізує вироблшення шкірного сала, тому часто виходить такий "замкнутий круг", що людина сушить шкіру, а вона жирніє:girl_yes2: І захисна мантія шкіри пошкоджується. Ще радять дьогтярним милом вмиватись, багатьом помогло (але запах ще той, і мені наприклад воно не подобається), можна звичайним господарським пробувати вмиватись, воно і дезінфікує і підсушує (замість гелів, які теж як і шампуні, особливо з силіконами, провокують висипку і какупорюють пори). Що конкретно я б порадила - креми для жирної шкіри "Ля рош позе". В них є серія "Ефаклар" (А І, Дуо, К) (точно не пригадую, в аптеці вам підкажуть), вони мають в складі кислоти і дуже добре зменшують висипання, хвалять їх гель для вмивання для жирної шкіри. Не знаю чи підлітку одразу поможе, але багатьох ці креми витягнули з прищів на лиці і допомогли справитись з жирною шкірою. Ще хвалять "Урьяж" зелену серію з кислотами (Гізеак) для жирної шкіри. І з вмивало для лиця з проблемною жирною шкірою не раз чула хвалять гель Авен
    Cleanance.
    А голову добре мити шампунем без силіконів, з екстрактами трав і цинком. "Клоранс" має добрі шампуні лікувальні, попитайте, там для жирного волосся з кропивою є то кажуть реально діє, підсушує. І ополіскувати голову відварами трав. Точково я б настойку календули радила і поменше рухати лице. І ще про переливання крові - в мене знайома робила, то вроді помогло, але купа людей пишуть що то ніякого ефекту не дало. Ще варто якісь хороші вітаміни попити, дріжджі косметичні класна штука, можна комплекс "Біон", там одразу вітаміни та мінерали і біфідобактерії є, комусь Супрадин підходить . Але то все курсом треба пити, і дивитись щоб індивідуально підійшло :girl_smile:
     
    Останнє редагування: 11 Серпень 2016
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Думається мені, що син форумлянки той вік уже переріс). Йому б зараз має бути 20))).
     
  20. Він то переріс)))
    А проблема то залишилась)))
    Мені якщо чесно навіть трохи страшно від всяких таких рекомендацій: наприклад за Диферін, чи таку яскраву рекомендацію всяких аптечних кремів.... щеб ретиноєди попити внутрішньо порадили!
    Прищі підлітків і дорослих людей відрізняються, протікання у дівчат і у хлопців теж мають деякі відмінності. Тому радити отак :візьміть те намажте, чи те -якось не дуже правильно.
    Є загальні правила гігієни, от про них треба говорити: ніякого мила ( дігтярного, господарського чи собачо-котячого₴))). Просто ніякого! Обов'язкове підкислення шкіри, не чіпати руками тих прищів, вугрів!
    Крем з кислотами потрібний( я не дуже в захваті від аптечної косметики, а тим більше мас маркету, все таки як на мене при проблемі потрібна професійна косметика- - вона має більшу концентрацію активних компонентів).
    Звичайно добре провести обстеження( на демодекс,паразитів). Любе лікування має призначати спеціаліст( мазі,бовтанки, таблетки, ітд), а не форум!
    Якщо ви поставили пасту Лассара під оклюзивну повязку на ніч на прищ і він засох - Ок, це хороша порада, бо саліцилово-цинкова паста це без рецептурний препарат, і шкоди від нього швидше не буде,хіба пересушить. Але пересічна людина не медик, для неї все однакове - і по таких рекомендаціях буде мазати сина адапаленом( диферином). А може ви не знаєте, але коли жінка планує вагітність - за пів року треба покинути лікування системними та топічними ретиноідами- бо він тератогенний! Так нащо таке мазати молодому хлопцеві, в якого 99% прищі від того шо гормони гуляють???
    Всім щасливо)
    --- дописи об"єднано, 26 Грудень 2016 ---
    І доречі вся косметика аптеки це той самий мас маркет , тільки дорожчий.
    Найти в аптеці якусь добру косметику - то як голку в сіні.
    Просто раді цікавості - склади подивіться!
    На мою думку, або проф.шукати лінії, або ручного виготовлення( і бажано щоб це фармацевт робив, а не колишня перукарка, а в теперішньому-кремоварка)- це якщо проблема.
    Якщо шкіра здорова чи вікова - проф.лініі або ручне виготовлення або косметика вищого класу. Звичайно добрий крем коштує добре, але я завжди кажу - треба вибирати краще з того шо ти можеш собі дозволити)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1