Як правильно морозити різні продукти...

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем irkazijka, 22 Вересень 2015.

  1. porIra

    porIra Well-Known Member

    Подрібнюю в чаші комбайна, цукру додаю по смаку (зазвичай небагато). Колись читала що навіть мінімальна кількість цукру при розморожуванні ягід зіграє роль консерванту і смакові якості не втрачаються. (якось так :) якщо дуже лаконічно).
    Так морожу полуницю, чорницю і смородину. Малину просто пересипаю цукром і за деякий час перетираю ложкою.
    Ми всі дуже любимо млинці з солодким сиром, а як їх ще полити чимось таким перетертим, а такий сніданок посеред зими - делікатес делікатесний :)
    І як тільки підкрадається якась простуда - крок №1: витягнути з морозилки малину і смородину.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Kroshka Enot, я блендерую з цукром без жодних пропорцій полуницю, малину, абрикоси і потім можу побавитись формочками для льоду, такими більшими. Як замерзне - зсипаю в пакет. А, ще персик так робила. Цукор давала за смаком. Потім ті заморожені штучки давала малій до каші. А сама так іла).
    --- дописи об"єднано, 27 Травень 2019 ---
    Чорну смородину морожу цілою. Вона блендерується з цукром вже після розмлроження чудово. Виходить як свіжа.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ми теж полуницю з цукром морозимо, цукру на око , щоб самому було смачно. Полуницю переминаємо просто тим дротиком, бульбу на пюре розминати. Складаю то в стаканчики від йогурта чи коробочки такі як від сиру фета, словом всякі коробочки теж збираю.
    Смородина і вишня в мене ціла. Недавно зробила з того супернямку- зблендерити смородину з вишнею морожені і додати рідке неваоене згущене молоко


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  4. porIra

    porIra Well-Known Member

    Вишню теж морожу, без кісточок. Нам дуже смакують пампушки з вишнево-маковою начинкою.
    Частину смородини теж заморожую цілими ягідками, потім печу таке брауні

    Нам зі смородиною навіть більше подобається ніж з вишнями.

    А хто заморожував обліпиху? Поділіться практичними порадами. Хочу спробувати цього року. Просто перетерта з цукром в холодильнику для нас не варіант, надто солодка і місця багато займає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    А я морожу тепер всі фруктові пюре без цукру, різниці в тому, щоб поцукрувати вже розморожене не помітила (персик, абрикос, полуниця, чорниця, малина), плюс в тому, що часом воно смакує нецукроване, якщо, наприклад, додається до млинців з солодкою начинкою, молодший мій взагалі дуже любить все кисле. Цілими морожу смородину, вишню, і малину пробувала, але не надто добре вийшло, і щось не можу їй особливо знайти застосування, компотів не варю, в сирники-кекси якось не люблю малину за кісточковість. А, ще морозила шматочками сливу, персик і абрикос, для випічки ок.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Online

    Online Well-Known Member

    Я заморожую. Перший рік робила в двох варіантах - цілою і пропущеною через м'ясорубку з цукром. Перший варіант не пішов. В десертах ціла мені не подобається. А от другий супер. Смакує до різних сирних десертів, та і звична випічка з нею цікава. Апельсиново-обліпиховий чай теж смачніший, коли обліпиха не ціла, а змелена.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Для себе я помітила колосальну різницю в запаху після розмороженні (не на користь не цукрованої полуниці), та і взагалі, не цукрована полуниця після розмороження нам настільки «не зайшла» ні до чого, що варили компоти, бо шкода викидати.
    А ця цукрована на мій смак прекрасно замінює десерт в саме не розмороженому вигляді.
    Смачна дуже, і, думаю, попри те, що там є цукор, такий десерт менш шкідливий, ніж магазинне морозиво.
    Тому налаштувалася цього року заморозити запаси власне перетертої з цукром.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Морозила цілою. Потім розмлрожувала, перптирала через сито, туди цукру і води. Смачна корисна фанта).
    --- дописи об"єднано, 27 Травень 2019 ---
    Ще цього року вперше морозила лісову лохину. Цілою. Чудово тримає форму), після розмороження як свіжа.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Я морожу цілою, з соком від полуниці.) Великі ягоди можу порізати. Морожу багато, бо є своя. Минулого року рахувала, десь біля 30л. Діти люблять, щоб ягодками була.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    І в нас так. Використовую силіконові формочки для льоду в вигляді фруктиків. Діти постійно бігають до морозилки і тягають ті «холодні цукерки». Ще маю з алі формочки для морозива з паличками. Теж зручно. Ну і класично - по лоточках морожу. Лохина, смородина, порічка, чорниця чудово зберігаються цілими ягідками, все решта блендерю.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Моя свекруха блендерить полуницю + трохи цукру і розливає в пляшки з - під йогурту типу як Активія, Галичина, бо коробочок підходящих не має. Те саме з малиною (в неї та, що родить все літо), але малина додатково пропускається через сито.
    Використовую або до домашнього йогурту(коли привожу з села молоко), або до "непечених" сирних чи вершкових десертів/тортів (з желатином).
    Звісно, паралелепіпеди краще складалися б в морозилці, але в мене велика окрема, то нормально і в пляшках (тим більше, якщо дають готове :girl_dance:).
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Морожу полуницю цілою (беру невелику і обов'язково солодку, спілу, пізня мені більше до вподоби). Складаю в зіпи і потім взимку до дом. сиру чи й так їсти. Але обов' язково має бути невелика, навіть дрібна, спіла і не мокра перед заморозкою.
    Морожу і блендеровану. Якщо солодка - без цукру. Якщо куплю кислувату і не їдять свіжу - даю трохи цукру і блендеровану зливаю в зіпи. Потім за потреби розморожую і розливаю в форми для морозива. В мене від асди, давно купувала, конусні, 8 шт, кращі мені як ікеївські.
    Добре взимку йде лохина і сама, і в стр і в десерти. І йошта так само.
    Королем цієї зимової заморозки був киш-миш (не гілками, обриваю ягідки і в зіпи). Він за рахунок вмісту цукру не кам'яніє і в роті за пару секунд стає таким податливим і як свіжим.
    Обліпиху люблю цілу морозити, даю в гарячий чай, вона лопає і таку класну кислинку дає.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 3
  13. Melian

    Melian Well-Known Member

    Я ще новачок в заморозці, тому спитаю: чи норм заморожена вишня для вареників? Морозити з цукром чи тільки видалити кісточки і морозити ягідки окремо?

    Надіслано від мого meizu M8, використовуючи Tapatalk
     
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Мені заморожена вишня на вареники супер
    Я морожу цілою. Кісточку видаляю вже після розморозки. Після цього додаю цукор.
     
  15. Online

    Online Well-Known Member

    Морожу цілою без кісточок, щоб потім вже з тим не бавитись. Цукор не даю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Аналогічно.Для пирогів,булочок, вареників.
     
  17. vihnygena

    vihnygena New Member

    Кукурудзу морожу.вкус залежить від самої кукурудзи якщо вона смачна то і мороженої буде вкусная.морожу качан НЕ чищений з молодими листочками старі снімаю.чтоб НЕ виморожувати.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  18. Arika

    Arika Well-Known Member

    Дівчата, цікавить заморозка слив, кабачків, помідорів. Сливи планую заморозити половинками для випічки, кабачки кружельцями. А от помідори не знаю як краще. Цікавить чи будуть потім після заморозки сливи ок? А кабачки та помідори в якому вигляді порадите морозити?
     
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Сливи мені після заморозки у випічку - цілком ок. Просто додавати до каші чи сиру - ні, але мені після морозилки ніякі фрукти-ягоди в сирому вигляді не смакують.
    Кабачки - залежно, що будете з них готувати.
    Я морожу фаршировані половинки, кружельця і просто нарізані кубиками для рагу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Online

    Online Well-Known Member

    Сливи для випічки добре. Але я все морожу в режимі швидкої заморозки. Помідори мелю на м'ясорубці з середнім або великим ситом, отримане пюре розливаю в одноразові стаканчики, закриваю і так морожу. Потім використовую для соусів, зажарок, в рагу. Пробувала цілими, але мені не сподобалося. Братова теж так робить, то до частини порцій дає порізаний свіжий базилік або якісь інші свіжі трави.
     
    Останнє редагування: 11 Серпень 2019
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1