Як раціонально використати залишки пряжі

Тема у розділі 'В'язання', створена користувачем arsena, 19 Вересень 2010.

  1. arsena

    arsena New Member

    Давно захоплююся в"язанням,тому назбирується багато залишків різної пряжі.Пропоную в цій темі ділитися досвідом, як можна практично використати дану пряжу.

    [​IMG]

    Кофта зв"язана з залишків гачком ,тільки докупила трохи чорної нитки.
     
  2. Zhaba

    Zhaba Member

    Відповідь: Як раціонально використати залишки пряжі

    Немаю фотографій, але з кусочків ниток завжди можна зв"язати квітки, шнурочки для прикрашення одягу. Або в"язати одяг для ляльок і дарувати діткам :girl_smile:
     
  3. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Як раціонально використати залишки пряжі

    Недавно шукала в інтернеті якісь ідеї в'язання з залишків ниток. Ось ці мені найбільше сподобались
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]
    А ці більш реальніше зробити :girl_smile:
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
     
  4. Kecan

    Kecan New Member

    Відповідь: Як раціонально використати залишки пряжі

    Класна ідея. Дякую. Може маєте схеми або посилання на одяг для ляльок. Буду дуже вдячна
     
  5. Zhaba

    Zhaba Member

    Відповідь: Як раціонально використати залишки пряжі

    Є дуже багато посилань в інтернеті і є навіть цілі журнали по в"язанню для ляльок (особливо Барбі). Просто погугліть. Наприклад запит "Вязание для кукол".
     
  6. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Як раціонально використати залишки пряжі

    ВІдкопала сьогодні конкретні залишки.
    [​IMG]
    нитки однакові за кольором, але різні за складом, тому у виробі дуже відрізняються.
    Звязала дві частини, були призначені для рукавів...але більше таких ниток немає в продажу.
    Порадьте, як їх зкомбінувати і що звязати?
    Ті що більш пухнасті - Алізе мохер класік, а ті що гладші - алізе ангора
     
  7. shoniko

    shoniko Member

    Відповідь: Як раціонально використати залишки пряжі

    Докупіть однотонного мохеру в один з тонів і зкомбінуйте. Наприклад зад рукава - однотонні, перід - кольоровий, або рукава кольорові - зад, перед однотонний, чи інші варіації.
     
  8. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Як раціонально використати залишки пряжі

    А я б з залишку ниток звязала шарф (резинкою 2 на 2), і з обох боків поприв"язувала той "ажур", що вже звязаний. А з того тоненького в"язаннячка скрутила б трояндочку і оформила як брошку. Замоталася в то все і ходила б модна )))))). Якщо ниток багато то можна ще й шапку зв"язати.
     
  9. isachka

    isachka Well-Known Member

    Відповідь: Як раціонально використати залишки пряжі

    Для використання залишків пряжі я роблю речі для побуту, дрібнички для кухні. Одна з останніх - прихватка у формі листочка клену. Такі речі самі по собі малі - тому мало пряжі йде, а ще й під тематику можна підібрати для рослинних елементів: жовтий-оранжовий-червоний-коричневий і у вас золота осінь, а замінити якийсь на зелений із синім - посеред зими маєте літо. Так само якщо багато синіх відтінків - морська тематика. Усе залежить від ваших залишків та вподобань. Мені залишки ниток згодилися коли тільки починала вчитися вязати, як на підлітка мені дівчата казали, що я надто часто міняла косметички ;)
    Також варто згадати наших бабусь - господарські сумки також колись ввязали, а чоловікові сумку для інструменту, в таких речах головне продумати функціональність, ви самі їх можете під себе припасувати.
     
  10. LadyLand

    LadyLand New Member

    Відповідь: Як раціонально використати залишки пряжі

    мені залишки пряжі завжди асоціюються з ковриками, прихватками для гарячого, резинками для волосся.
     
  11. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Як раціонально використати залишки пряжі

    [​IMG]
    Писанки не мої, надибала в неті. Але планую парочку таких зробити
     
    Останнє редагування: 2 Квітень 2012
  12. spasivczanka

    spasivczanka New Member