як стати консультантом з ГВ?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Гелена, 22 Листопад 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    можливо хтось знає: де в Львові можна пройти навчання, щоб стати сертифікованим консультантом з ГВ?
    я хотіла би бути консультантом і з ГВ і з догляду за немовлятами
    готова багато вчитися і консультувати безоплатно... бо зачіпають ці теми за живе :confused:

    наразі я багато (ну скільки дитина дозволяє) читаю літератури, але хотіла би повчитися в консультантів і отримати сертифікат
    може форумчанки які вже стали консультантами підкажуть як це зробити? будь-ласка :)
     
    • Подобається Подобається x 9
  2. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    і взагалі порадьте чи варто мені бути консультантом з ГВ і догляду за дитиною якщо я
    категорично проти:
    - штучного годування
    - пляшечок і пустушок
    - синтечних вітамінів без крайньої потреби
    - використання ліків без крайньої потреби
    - регулярного відвідування поліклініки
    - профілактичних щеплень
    - баночної їжі
    - педіатричного прикорму
    - дитячої косметики

    ну і проти підгузників, хоч не дуже категорично :confused:

    відповідно "за":
    - ГВ до самовідлучення
    - спільний сон
    - носіння дитини на руках/в слінгу
    - педагогічний прикорм
    - побутову імунізацію

    я дотримуюся тої думки, що остаточно вирішувати батькам, але як тоді консультувати якщо я маю власні чіткі переконання що добре а що погано?

    і чи, на вашу думку, потрібні консультанти не лише по ГВ, а по догляду за дитиною?
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    Гелено, ти напевно мала на увазі, одноразові підгузники?
     
  4. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    так, ті які називають одноразовими, хоча дитина пісяє в них і 2 і 3 рази :xaxa:

    п.с. а хтось мені скаже чи потрібні консультанти з догляду за немовлятами?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    Впевнена, що потрібні! Переважно в питаннях грудного годування чи догляду звертаються до педіатрів, а оскільки їхні поради найчастіше не мають розумного підгрунтя, то потрібні люди, що спеціалізуватимуться не лише на грудному годуванні, а й на ранньому догляді. Хоча, тут наче б теж треба мати поняття в педіатрії, бо весь цей догляд впринципі базується на фізіології немовлят.
    Я напевно би швидше зверталася до консультанта, що володіє сучасними знаннями в цій галузі, ніж до медиків.
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    І я би хотіла. Взагалі вже довгенько думаю над тим щоб змінити спеціальність. Може то і є саме те...І взагалі я вважаю що чим більше консультантів у місті буде тим більше інформація про ГВ буде в молодих мам. Мене педіатри мало не заставили відмовитись від ГВ, потрібен же хтось застерігати інших від тих "чудо лікарів"
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    І я б не проти. Двічі мама, а ще так багато не знаю:shy:. Хочеться самій повчитися і іншим допомагати...
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    мы в этом едины с вами:)
    а консультантом становится надо если есть желания помогать людям, хотя это и не благодарное дело

    Курсы есть в Киеве, на счет Львова не знаю. В Киеве надо неделю или две не помню жить с ребенком.. хорошо если есть где .. у нас пока не выходит
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    Гелено, підтримую по усіх пунктах ))
    Бльше консультантів, хороших і різних !!!
    Ура, Ви і Яремко будете строгими консультантами, а я - мякою- і безавторитетною ))
    На скільки мені відомо, у нас сертифікати видають тільки "Молочні ріки", в Києві. Зараз на форум приєдналася Galia, вона нещодавно отримала сертифікат в Молочних ріках, можна до неї звернутися за додатковою інфою.
    Рік тому курси для консультантів пробувала організувати Леся Струк, щоб консультувати телефонором, читала нам лекції з ГВ але якось це все заглохло. Але телефоном багато не наконсультуєш, мені на форумі зручніше, наприклад.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    хоча, консультанти з ГВ не завжди є медиками, але вивчають дисципліни суміжні з медициною: анатомія, фізіологія, дієтологія, соціологія, психологія тощо

    засоби догляду дитини до року є одночасно і засобами виховання, тобто консультанту всеодно потрібні різносторонні знання

    але головне не теорія, а практика, точніше поєднання, бо тільки так можна дійсно навчитися
    за теорію я не переживаю, то найлегше, а от практика... де практикуватися?
    треба на власні очі бачити сотні мам і дітей щоб стати професіоналом в цій справі, імхо
     
  11. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    я рада :)
    курси 5 днів здається, але ж дитина не буде сидіти по 8 год на заняттях
    так що не знаю як то можна поїхати на курси мені, певно ніяк

    дякую! моя думка сформувалася в тому числі і завдяки вашим дописам :)

    я так розумію є міжнародні організації, є всеукраїнські і місцеві групи підтримки
    а ще є незалежні консультанти
    от тільки не можу зрозуміти як і де вони навчаються
    зараз у Львові курсів нема, є лише в Києві
    у Львові здається навіть нема групи підтримки, є лише окремі консультанти, так?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    це буде спеціальність, але от навряд чи оплачувана у Львові
    парадокс :confused:
    можливо за кілька років щось зміниться, а можливо і ні

    я теж хотіла би допомогти іншим не наробити моїх помилок і найбільших помилок взагалі
    але думаю, якщо не стану професійним консультантом, то з другою дитиною знання всеодно можуть згодитися
    буду професійною мамою :xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    Точно має змінитись. Подивіться як з прививками. Все більше батьків починає розуміти що це більша шкода ніж користь. Бажання ростити своїх дітей здоровими є, а от знань та інформації немає.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    Як думаєте чи можна на п'ятиденних курсах навчити людину з великим бажанням і власним досвідом,але без належної базової освіти?
    Вважаю, що наука мала би бути значно довша, а ще краще викладатися як спеціальність в медичних училищах, коледжах тощо.
    В медичних вузах не викладається така дисципліна як лактологія взагалі, є лише на акушерстві 2-3 пари присвячені ГВ! І ще на курсі анатомії-топології-фізіології зо 5-6 занять. Дотично ще на онкології, гінекології і рентгенології, але лише про патологічні зміни.
    Якої фаховості вимагати тут від лікарів, якщо лактологів (справжніх) нема як таких, ну хіба що перевчені медсестри на КПК за тиждень-другий.
    Висновок: фахові консультанти потрібні, з потенційним ростом і належним окладом!
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    Ось цитата із сайту "Молочних рік":
    Все консультанты нашей группы – мамы, выкормившие грудью хотя бы одного ребенка (не менее полутора лет), так как мы считаем, что нельзя обучить этому искусству других матерей, не имея собственного положительного опыта – некоторые вещи просто невозможно понять и объяснить, не столкнувшись с ними в процессе кормления.
    Я вважаю, що це правильно. Бо у навчальних закладах вчать теорію, а вона часто дуже різниться з практикою.
    Може тиждень - це справді мало, щоб навчити основ грудного вигодовування (а ще й догляду за немовлям!), але ми - матері, котрі мають велике бажання вчитися. Ми всотуємо по краплині ту інформацію, котру можемо знайти, ми цікавимося і хочемо допомагати іншим.
    Зараз багато лікарів не можуть (або не хочуть) вчити вагітних і молодих мам. Їхні знання подекуди застарілі, а подекуди й не достатні, то може краще нам, ентузіастам братися за цю справу?
    Я мама з різним досвідом ГВ, було у мене багато помилок (в тому числі з вини лікарів), були і перемоги. Я на власному досвіді бачу як важко інколи залишитися без підтримки, тому з радіють б підтримала інших. А для цього мені потрібно вчитися. І я готова витратити на це свій час і кошти, бо як не ми то хто?
     
    • Подобається Подобається x 9
  16. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    На Батальній є "Материнське джерело"
    Вони роздають брошурки породілям, раз в день роблять обхід і т.ін.
    І ще є альтернативна група підтримки: Леся, Яремко, Ольга і я.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    шкода шо ті курси дійсно лише в Києві,бо їдея з консультантом дуже хороша.я би теж пройшла би такі курси,бо
    -часто їжджу додому у Кам'янець-Подільський,місто маленьке і дууууууже багато мамусь там на ШВ,у пологовому ніяких консультацій щодо ГВ.
    я була ото місяць вдома і ходила там до педіатра,помітила,що багато діток з пляшечками і дурниками,висів в коридорі лише один плакат про ГВ.і взагалі-усі тамтешні мої подруги і знайомі не мали досвіду чистого *ГВ до 6 місяця або половина на ШВ.а коли ми приїхали ,то перше питання було-"а ти знаєш якої жирності в тебе молоко?треба аналіз робити,бо якщо жирне-треба допоювати водою,а якщо рідке-докормлювати сумішшю:8:":8::8::8:
    і настільки там "комуністичні радянські" погляди,шо в мам,шо в лікарів.я було перше все розповідала як треба кормити,але чомусь багато вважає(як казала мені і у Львові педатр дільнична)-"я виростила 4 дітей,я ж то знаю!"
    так би хотілося там у себе (коли буду приїжати,а приїжати я буду туда дуже часто) допомагати мамам молодим правильно кормити діток,а не вночі циця-вдень пляшка:n:
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    я впевнена, що 5 днів замало для навчання, але також впевнена, що консультанти вчаться довше - самостійно і з практики
    то постійний процес :)

    а ці представництва і групи підтримки якось офіційно зареєстровані чи як?
    і ще: консультанти які називають себе незалежними де вчаться?
    бо я бачила на Молочних ріках інфор про незал консультантів, цікаво як і ними стають
     
  19. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    Я не в курсі про реєстрацію :)
    Щодо незалежних на Молочних ріках - мені теж цікаво.
     
  20. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    я збираюся написати кілька листів, щоб з*ясувати, але ще руки не дійшли
    хоча б тому, що віднині Максик вже бігає по всій квартирі, а я за ним. нарешті :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 4