як схуднути після пологів?..

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем дюшка, 5 Березень 2009.

  1. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Дівчата, щодо грудей.
    Я схудла, а груди - ні.
    Розмір D як і після четвертих пологів, тільки все таке обвисає...брр :sad: Після третьоі вагітності було щось середнє між B та С, а ще раніше, при моїй вазі 67-69 кг - груди були В. І вагу-об’єм спершу втрачали груди. Раніше.
    Така картина, шукаю хто заспокоїть :).

    Потрібен час, та? Бо зараз зовсім не моє... Таке враження, що і в чашці розміром Е буде норм.
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я вас заспокою - розмір Е - нормальний.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Мені здається, що на такому етапі лактації ще неможливо казати про "обвисає". Бо ж груди набираються і спустошуються дуже інтенсивно.
    Я би шукала комфортний бюстгальтер і хай на ньому хоч Е, хоч Ї буде написано - аби зручний.
    В мене зараз за замірами чашка А, але набирати можуть майже до С. Повністю виїджені виглядають не дуже гарно, але я не переймаюсь,бо якщо нормально завершити лактацію,то вигляд ще буде ОК (майже певна, бо після 3 дитини так було)

    Про груди і вагу. В мене до шлюбу був хороший розмір В при 62 кг, а після перших пологів було і D при 53-55. Так що...
    Тримаймось, вбираймося зручно, і яка ж Ви крута, що стільки вже скинули!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я вже багато разів жалілася на свої ГВ-шні груди, які виросли з чашки А до Е. Якщо чесно, я думала, що це кінець гарному вигляду цієї частини тіла після 6,5 років безперервного ГВ. Але зараз в мене реально дуже акуратні груди розміру А, не обвислі, трохи видно по шкірі, що була сильно розтягнена, але то треба без ліфчика при денному світлі пройтися, щоб знайти ті недоліки. Та й мені здається, що жінки, які не годували, теж з віком втрачають пружність грудей. Перший рік після завершення ГВ вигляд був такий собі - жахливенький. Думаю, що впливає на відновлення і генетика, і харчування, та й загалом спосіб життя. Ну і терпіння набратися.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    і, як на мене ,самовідлучення з природною інволюцією впливає теж
     
    • мімімі мімімі x 1
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В нас не було само, але було плавно і непомітно.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1