Як вам посиденьки?

Тема у розділі 'Організаційні питання', створена користувачем Liliyah Romanova, 9 Вересень 2008.

?

Чи подобаються вам оновлені Дівочі посиденьки?

  1. так, подобаються

    75,7%
  2. ні, не подобаються

    9,0%
  3. будуть подобатися, якщо будуть ще зміни

    12,9%
  4. інше (бажано відписатися, що саме інше)

    2,4%
  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Хотілося би побачити свого роду статистику, кому подобаються посиденьки у теперішньому вигляді, а кому ні. :) Цікавість замордувала. :shy:

    Голосування відкрите, але ніхто і так не ховався зі своєю думкою. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Як вам посиденьки?

    Не люблю рожевого кольору.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Як вам посиденьки?

    Статистика відвідуваності і активності говорить промовистіше за будь-які опитування :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Як вам посиденьки?

    +100

    Ну і саме розділення мене не приваблює.....
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Як вам посиденьки?

    А мені дуже подобається, от тільки ті лінієчки я би поламав і викинув :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Як вам посиденьки?

    проти рожевого, за зелененький...а так..звикаю, дякую
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Як вам посиденьки?

    Отут я з вами погоджуюсь, лінієчки дуууже перевантажують.

    Мартіні, а може, хоча б дайте можливість вибору між стилями, а то я рожевий просто терпіти не можу.
    Дуже подобається такий колір як на ЛФ.
    Пліііііііз
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Як вам посиденьки?

    Потихеньку звикаю, але ...дуже не зручно бігати туди-сюди.І ЛФ якийсь такий осиротілий став чи що?
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Як вам посиденьки?

    просто всі хотіли подивитися на зміни, тому така висока відвідуваність
    а активність я би не сказала що висока
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Як вам посиденьки?

    мені 50х50;)
     
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Як вам посиденьки?

    Статистика показує, що не просто приходять подивитися із цікавості, а й беруть участь у обговореннях. Якщо дивитися кількість нових тем і нових дописів, що з"являються за добу, то по цих показниках Посиденьки не сильно відстають від ЛФ. І з кожним днем ці показники зростають. Реєструються нові учасниці, десь по 5 на день. Так що у майбутнє Посиденьки дивляться із оптимізмом і великою надією на успіх :)

    Щодо лінієчок, то я можу вимкнути, звичайно, але ж ви заклюєте :)

    Стиль на вибір буде, як мінімум іще один, може навіть у зеленій гаммі, слідкуйте за анонсами.
     
  12. Katrin

    Katrin Well-Known Member

    Відповідь: Як вам посиденьки?

    Я вже звикла,спочатку трохи незвично було, але мені загалом подобається.
    Єдине важко повідомлення писати, очі дуже напружуються, колір шрифта більш чорним би зробити, а фон світлішим. І треба звикнути, де теми по-новому знаходяться, наразі доводиться шукати.
    А кольорова підбірка мені подобається.
    З лінієчками погоджуюсь, можна і менше розміром зробити. А от те, що їх видно тепер мені подобається дуже.
     
  13. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Як вам посиденьки?

    В цьому є і позитив... (у напруженні) ;)
     
  14. Katrin

    Katrin Well-Known Member

    Відповідь: Як вам посиденьки?

    :shy:
    Позитиву в тому, що потім очі починають боліти не бачу.
     
  15. Nastyusha

    Nastyusha Well-Known Member

    Відповідь: Як вам посиденьки?

    Не подобається тим, що став подібним на всі інші жіночі форуми... А так, була якась ізюминка в тому, що то частина великої родини під назвою Львівський форум, і не важливо чи жіночки там відписують чи чоловіки ......
    Загалом звикнеться........ :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Як вам посиденьки?

    А можна питання...хто придумав назву...і чи можна її змінити...і колір...давайте щось робити...
     
  17. Divcha

    Divcha Well-Known Member

    Відповідь: Як вам посиденьки?

    :confused:За якими принципами розділи і теми виселялися з ЛФ? Що чоловіки ніколи не куховарять, їх не цікавлять питання батьківства, здоров'я і т.д.? Що відвідувачки ДП не можуть осягнути глибинну мудрість тем "Про авто", "Про це", про політику з економікою? Я категорично проти "розлучення з розподілом майна", яке відбулося на ЛФ! Це вже навіть не натяк, а прямим текстом нас - тих, хто відвідував стереотипно "жіночі" гілки, "посилають", а не просто висилають з ЛФ. Я вже мовчу про цей імовський дизайн: якщо я дискутую в ДП, то мені вже не потрібне галицько-кавове натхнення?
    Ганьба! І, хоча на зло злом відповідати не можна:aggressive: після такого удару в спину, тримайте ще й оце :feminist:

    А що ж робити, коли на ЛФ вже другий тиждень видає: "Вибачте, сервер перевантажений, зайдіть будь-ласка пізніше". Що ж це твориться -ну ні в чому в цій країні стабільності нема...переворот за переворотом в УСІХ буквально сферах:suicide:
     
    Останнє редагування модератором: 9 Вересень 2008
    • Подобається Подобається x 1
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як вам посиденьки?

    Хе, за яких 8 годин, що я спала, дві сторінки тем, куди дописували. Як на мене, то вже багато. Тим більше, що цей форум існує навіть не тиждень. :)

    Не можна їх меншими зробити. Якими їх форумлянки роблять на відповідних сайтах, так вони й відображаються.
    Я он теж пробувала. Шукала якісь малі, то або задрібно, або все одно виходить велике досить, бо шкала додається. Відповідно треба просто шукати малюнок не суцільний, а такий, де несильно напацькано.

    Яку назву? Дівочі посиденьки?
    А як називався відповідний підрозділ на ЛФ?
    А от щодо кольору, то вам ще не набридло повторювати те, що вже писалося і так купу разів? А допис Мартіні про те, що БУДЕ ще один стиль і можна буде собі вибрати, який захочете, читали???
     
    Останнє редагування: 9 Вересень 2008
    • Подобається Подобається x 2
  19. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Як вам посиденьки?

    А менi ДУЖЕ подобається!!!! I колiр, i те що все є одразу наяву, а не треба вишукувати теми по здоров'ям та "про це" iтд. Тiльки треба менi ще запам'ятати де саме теми про вагiтнiсть iтд... бо я ще не дуже зорiєнтувалась.
    Колiр коли опцiя додасться можна буде помiняти.
    Лiнiєчки - це ж просто супер!!!!!
    Те що вони великi - то це проблема малечi.орг а не нашого форуму. Я свою теж мабудь помiняю на простеньку. А решта безплатнi сторiнки з лiнiйками вимагають авторизацiї, а менi шота нє хочетса.
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Як вам посиденьки?

    Та нормальний форум, тільки би колір поміняли і посилання, по якому на ЛФ перейти можна б було додали. А чо до лінійок вчепились? Мені наравиться.
     
    • Подобається Подобається x 2