Як ви підтримуєте форму?

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Фрезія, 22 Лютий 2007.

  1. Sadie

    Sadie Active Member

    ну так правильно, бо вони в тонус прийшли, ті м"язи, які до того чахли, раптом почали нагружатись і працювати, то й в тонісі виглядають зовсім інакше. Ви можете так 3 роки займатись і злегка міняти тіло, но ви не накачаєтесь ніколи, чоловік ваш при таких же пропорційних умовах виросте на 20 кг м"язів! :)
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    та ніколи вони не чахли, я різними видами активності займаюсь більше 10 років.
    Просто власне силові(динаміка) не сподобались ростом м'язевої ваги і зміною вигляду
     
  3. Sadie

    Sadie Active Member

    @cjomcjomka ну що я вам можу сказати, ви звичайно можете вірити в те, що в залі ви би перетворились на гору м"язів, бо вони у вас ніби то так класно ростуть, це звичайно ваше право. Я можу сказати тільки одне - для здорової жінки це фізіологічно неможливо, нема в жіночому тілі такого механізму, так як для чоловіка фізіологічно неможливо годувати грудьми.
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в балетній школі викладачка часом давала мені інші вправи, ніж всій групі. Бо в мене від стандартного набору ставали завеликі м'язи стегон. Що може подобатись, може не подобатись. Мені - не подобається.
    Це ще залежить від "запасів" організму, від харчування, від способу життя поза тренуваннями.

    Я не сперечаюсь, просто з досвіду кажу (в основному до @Kandya ), що скидати вагу не варто починати з силовихі навантажень. І з досвіду пояснюю, чому
     
  5. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Та я і не збиралась. я -- лінь)
     
    • Смішно Смішно x 2
  6. Sadie

    Sadie Active Member

    @cjomcjomka щоб скидати вагу варто почати з усвідомлення цілі :) а тоді вже переходити до шляхів їх досягнення :) я особисто дуже люблю танці, всім раджу танці, але на них не схуднеш, якщо +20, а якщо +4, а ще й зміншити калорійність іжі, то це напевно найкращий спосіб худнути, бо від танців тіло ну дуууже класне стає. а от тільки кардіо я не рекомендую нікому і ніколи, бо від кардіо тіло не стає гарніше, воно худне, но кардіо без силових (не обов"язково на тренажерах) то буде провал
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    тоді починайте з ліні. Лінуйтесь їсти на ніч, краще у ванні полежіть
    А з першим скинутим кг мотивація злетить до небес
    --- дописи об"єднано, 13 Вересень 2016 ---
    правда?
    Ви скидали 20 кг? Я - так
    Основою було харчування, але навантаженням - саме професійні бальні танці
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Sadie

    Sadie Active Member

    -25 :girl_flirt:та, я була ще те порося:girl_blush2:но я мала проблеми трохи зі здоров"ям
    --- дописи об"єднано, 13 Вересень 2016 ---
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @Sadie пропоную "мирись-мирись"
    різні шляхи і у всіх своя правда, головне - щоб всі були задоволені результатом
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Sadie

    Sadie Active Member

    :girl_in_love: я так думаю, що головне свій шлях знайти, щоб досягти такого результату, як ми:girl_wink:а ми молодці!:girl_yes2::girl_claping:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. bobcat

    bobcat Member

    Помічаю, що починаю поправлятися в передпліччях. Руки стають такі як ото в тьотки:))).Хоча маю фігуру- грушку. чи можна вправами схудити руки? З часом - проблема. З роботи приходжу о 19 год, и маю ще купу справ.
     
  12. MisPolly

    MisPolly Active Member

    Знаю універсальний спосіб підтримання ваги - важитись кожен день, або, принаймні, через день. Як бачу що стрілка ваги починає відхилятися від 50 кг - відмовляюсь від десерту, ще якось себе обмежую.
     
  13. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  14. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Після двох вагітностей я так і залишилась дрищавою. Колись займалась аеробікою та легкою атлетикою, бігала на далекі дистанції. Мене майже все влаштовує, нічого ніде не обвисає, зранку живота немає зовсім (зник на третій день після родів), хотілося хоча б руки підкачати, а то вже занадто худющі, вени виступають. Годую сина, їм дуже багато для того щоб ще більше не худнути. Вже і так 41-42кг, ну куди вже, а поправитись ніяк не можу. Хотіла б трохи набрати вагу, замислилась над тим щоб трохи підкачати м"язи, особливо рук. Навіть не знаю з чого починати, в зал ходити немаю можливості. Які вправи для рук робити, гантелі, віджимання від підлоги? Ще що?
     
  15. Rona

    Rona Мама-йожик

    @PanteraLviv малюка піднімати вгору :) лиш Вам треба то робити максимально повільно. Так, щоб від сили могли зробити 7-10 разів. Тоді м'язи будуть рости.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Хочу поговорити про своє схуднення, бо більше немає із ким: як тільки при комусь заікнусь, що худаю -- ржуть. А одна дівчинка, якій постійно треба скинути багато кг (в неї зріст під 1,9) сказала, що зараз як не кине в мене щось важке, бо її нервують люди, яким треба скинути всього 2 кг.

    Отже, переглянула я кілька дієт, переглянула своє харчування і зрозуміла, що сідати на дієту я не готова. І спортом займатимсь теж лінь. Але вирішила себе трішки обмежити в хлібі. Тобто, його я споживала дуже багато: на два смажені яйця я могла з"їсти 5-6 пайд хліба із маслом і ковбасою (тобто десь півбуханки або більше, ніж півбатона). То я відкинула: 1-2 шматки не більше. Ну і ще одне: я коли дома працюю і хочу перекусити -- роблю канапку (на роботі у такі моменр ти купую булочку). Тож я ці канапки і булочки замінила на яблука-груші-виноград. Все, більше жодних обмежень.

    Як результат -- за тиждень я схудла на 1 кг. АЛЕ!!! Я жодного разу не ходила в туалет.ЖОДНОГО. Це вже 6 день, чи 7 -- в минулий понеділок це було востаннє. Вже два дні поспіль ставлю гліцеринові свічки -- результату нуль. Сьогодні вже якісь таблоетки купувати буду.

    І що найцікавіше, що почуваю себе добре, у мене немає відчуття закрепу, мене не тисне, не дує, не підпирає, живіт менший, ніж тиждень тому, ніякого дискомфорту. То так має бути, коли люди зменшують своє звичне харчування?

    І ще. Я завжди після вживання алкоголю вранці ходжу в туалет. В суботу ми були там в одному місті -- пили. Я вже думала, що вранці стопудів. Ага, ніфіга....
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    вважайте з кількостями, щоб не розтягнути шлунок. Ну і виноград якщо солодкий - то доволі калорійний.

    буває при різкій зміні в харчуванні.В мене було при повній відмові від цукру (я ще дивувалась, мало ж навпаки бути).
    Вважайте, не підсядьте на послаблюючі.
    не має, але може бути. Все ж постарайтесь харчуванням на цю неприємність вплинути.
    круто, вітаю :)
     
  18. lilochok

    lilochok Well-Known Member

     
    • Корисно Корисно x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  19. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Kandya може краще не таблетки а кефір чи чорнослив? Що Вас зазвичай "послаблює"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Kandya

    Kandya Well-Known Member