Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Кольорова, 6 Жовтень 2009.

1. ГаЛоЧкА

ГаЛоЧкА Well-Known Member

Не знаю чиї діти як. але мій малий чудово реагує на чужих людей, дякую всім хто мене виручав цього літа коли Ромік влаштовував концерти. А люди різні бувають- хтось питав чи то моя дитина. що так верещить-а я вже не знаю.що робити щоб він замовк.А хтось підходив до Роміка. сказав пару слів ні про що і Рома чемна дитина на якийсь час)

• Подобається Подобається x 1
  2. Orman

Orman Модератор-бомба

Я не підходжу ніколи, коли чужі діти верещать. І взагалі роблю вигляд, що нічого не відбувається. якщо мої діти питають чого інші верещать, то кажу що таке буває, і шо нічого страшного, і що вони самі теж так роблять (а вони роблять).

Коли мої діти верещать, я теж не хочу нічиєї участі.

Як мої діти в такі моменти реагують на доброзичливих чужих дорослих я не перевіряла.

Недоброзичливі мені не траплялися. Ну або в них хороший інстинкт самозбереження.

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. ГаЛоЧкА

ГаЛоЧкА Well-Known Member

або вони не верещать настільки, щоб підходили чужі і питали, що трапилось))) знаєте, в кожного свій рівень сприйняття вереску) перевірено))

4. Akina

Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

Ниття. Нині при святі захистіть дитину, щоб я його не забила:girl_crazy:, бо не можу того витримати . Взяв собі Влад за моду прийти на майданчик і страждати (ревіти картинно, вити) з будь якого приводу: бо всі діти мають бульки, а він ні, бо він хотів мячиком гратися, бо він хотів з дівчинкою гуляти, а вона вже йде додому... і зрозумів, що діти на таке "ведуться" - він "постраждає" і йому в е бігом віддадуть, зроблять і т.д. Я не можу на таке спокійно реагувати, в мене "клямка падає" , але все ж - розкажіть про якийсь алгоритм реагування на "нитіків"

Останнє редагування: 1 Червень 2019
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  5. Orman

Orman Модератор-бомба

Та нема ніякого алгоритму - хай ниє. Хто ведеться - це його проблеми.

• Подобається Подобається x 2
  6. Akina

Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

Та мене совість мучить, що моя дитина "облапошує" інших, видурює в них для себе іграшки чи привілеї, а я не реагую.
    Ну і від самої картинки мене аж колотить і "рахувати ворон" капець як складно :sad: Істерики не зачіпають ні грама, а ниття - то мій "мозоль"...

7. Козенятко

Козенятко Well-Known Member

Знаєте, що робила я? Брала за руку, обіймала, і починала монотонно говорити, про все підряд, що приходило в той момент. Допомагало, але то має бути бажання і настрій можливо, у Вас, а в мене деколи буває, що хочеться помовчати, і з того всього виходить: в дитини істерика, в мами нерви і т.д. то все минеться, неможливо осягнути неосяжне))

8. Orman

Orman Модератор-бомба

Інші діти мають батьків, які можуть допомогти їм не облапошуватись. Якби він їх бив, чи обзивав, чи дражнив, то я розумію. А ти зараз береш не свою відповідальність. Тобі що своєї мало?

9. KAPUCHINKA

KAPUCHINKA Well-Known Member

Дівчата, в мого малого якась фобія чи що. От до прикладу, я не маю права взяти якусь іграшку в руку " бо вона стане тепла" якщо взяла, то зразу плач і " чого вона тепла" якщо бавиться з дітьми, таких проблем не виникає. Зараз взагалі "новий рівень" він мені не дасть руку, бо вона буде тепла. Хоч то не завжди так, часом нормально, коли лягаємо спати просить обняти і полежати з ним. Дівчата, що це? Треба кудись іти чи переросте?

10. Rosynka

Rosynka Well-Known Member

А давно? Може спека так впливає? Я зараз чоловіка прошу не торкатися мене руками)

11. Arapeta

Arapeta Well-Known Member

А що поганого, якщо іграшка чи рука буде тепла Ви питали? Ну як вже десь потеплішає, то в чому буде проблема?
    Я б може перевела розмову у пізнавальне русло. А ти знаєш, чому тіло людини тепле? А чому саме 36,6? А що означає, коли руки холодні бувають в людини (не в тему смерті, а що тоді проблеми з кровообігом і тд). А які тварини тепло і холоднокровні є і чому так? Перед тим сама б проштудірувала, щоб бути в темі. Якось той страх йому розтлумачити, що це не страшно, а нормально у природі.

12. KAPUCHINKA

KAPUCHINKA Well-Known Member

Та вже більше року.
    --- дописи об"єднано, 2 Липень 2019 ---
    @Arapeta та не може пояснити. Я розказую, звичайно, але щось поки мало діє. От часом візьму щось, він в крик, а в мене рука холодна. Він в крик, а я йому кажу, що руки холодні, пробує і відразу заспокоюється. І то не завжди так, часом нормально бавимося і не звертає увагу, що хтось там щось нагрів, а часом капці. Малому чотири з половиною.