Як ви ставитесь до брекетів?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем irinara, 16 Квітень 2007.

  1. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    В мене була ситуація певно непроста, бо не було місця куди розсунути скучені зуби і всі казали одноголосно рвати 4 зуба і на їх місця розсувати. Десь я була в 10кл і треба було видалити всі 4ки. Звучало то дико і ясно що батьки не погодились рвати здорові зуби.
    Потім я сама все ж взялася за то в 23 роки. Видалила всі 5ки, бо вони на той час вже були в гіршому стані ніж четвірки. Носила місяць чи два в роті купу металу (так мені тоді здавалося) - якісь дуги і всякі штуки мали максимально природно зрушити з місця зуби, а потім вже поставили брекети, десь до 2х років.
    Робила в Зіада Зази. Ціна в нього на той час була найдорожча на ринку. Але походивши по лікарях він мені інтуїтивно найбільше підходив. Але з тим випиванням зубів я так за все переживала, що не могла здатися будь кому аби дешевше, а до нього відчувала довіру. Врешті потім навіть прямо запитала чого ж він так дорого бере )))
    Але я задоволена результатом і його ставленням. Завжди готова рекомендувати цього лікаря, якщо є можливість виділити бюджету трохи.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member




    Плюсуюсь за Зіада .
    Колись теж в нього ставила брекети. Дуже хороший ортодонт. В мене був пташиний підборідок, вирівнювали прикус і зуби потрібно було в ряд вставити , все зробив суперово.
    Я вже за нього писала в цій гілці, десь є мій коментар .
    Якщо потрібен професіонал , то лише до нього
     
    Останнє редагування: 31 Березень 2019
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    він в Симбіотиці приймає чи ще десь?
    --- дописи об"єднано, 9 Квітень 2019 ---
    можна контакти?
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  4. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    В симбіотиці здається раз на тиждень має прийом. Зараз має вже свій кабінет чи клініку, ще там не була правда (здається то десь в р-ні політеху). Я до нього ходила ще на К.левицького в той час, але незнаю чи досі має там прийом.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну мені всерівно де саме насправді, хотілося б потрапити швидше (я знаю що раніше він більше часу був у Києві)
    хтось має телефон для запису?
    --- дописи об"єднано, 9 Квітень 2019 ---
    його брат має кабінет в районі Героїв Упа, Зазадент, це там?
     
  6. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @Багіра, він у Симбіотиці буває раз в місяць, і в Зазаденті також ( то їхня з братом клініка). Ходила до нього в Зазадент на консультацію. Ставити хотіла в Симбіотиці в нього. Але виліз один нюанс. Маю вісімку ніби лишню як всі лікарі говорять. На консультації він мені сказав, що в процесі носіння ми побачимо, що з нею робити. А в Симбіотиці адміністратори перепитали в нього за цей зуб і він без моєї присутності сказав їм, що треба перед фіксуванням брекетів вирвати. Оце мені не сподобалося, я тоді вирішили перечекати, подумати. Але все ж думаю знов почати щось вирішувати таки в його клініці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Трошки поділюся досвідом носіння брекетів 3 місяці. Я в приємному шоці:) зуби вже дуже помітно зрушилися назад (в мене дуже сильний нахил вперед + щілини по 5-6 мм), одна щілина закрилася повністю. І це я ще не вирвала жодної вісімки ( це таки треба зробити, бо не вистачає місця в нижньому ряді). Дискомфорту якогось суттєвого нема. Я ставила самолігатурні брекети: в них нема резинок і огляди в лікаря раз у 8 тижнів, а не раз в місяць, як з резинковими. Доглядати за ними значно легше. Але ціна вища. Дуже задоволена своїм лікарем. Вкотре впевнилася, що молоді лікарі, які постійно вчаться новим методам, дають фору досвідченим.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Корисно Корисно x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Дівчата хто носив чи носить брекети, як у вас було з гігієною домашньою? Задумуюся над купівлею іригатора, а також обрила Алік на предмет йоршиків тих грубших... Якими засобами ви користувалися і де саме такі йоршики ортодонтичні брали?
     
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Нормально з гігієною. Раз у 4 місяці роблю професійну, а так вдома чищу. Під час професійної лікар нічого катастрофічного не бачить, просто деякі місця важче дістати. Йоржики беру в свого лікаря різних розмірів, нитку купцю сама, проліскувач звичайний.
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    у мене була спеціальна щіточка для брекетів - маленька і кругла. Професійної гігієни за весь час носіння не зробила жодного разу, але це не те, що треба наслідувати :)
    Зуби в порядку. З рітейнерами роблю професійну гігієну раз на пів року, вдома чищу звичайною щіткою та тонкими йоржиками.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Порадьте, куди звернутися, щоб лікували під мікроскопом, і робили КТ.
    Мабуть, я не в тій гілочці написала перенесіть, будь ласка.
     
  12. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @rununkulos, я в Симбіотиці лікуюся. Є сайт з цінами. Можете глянути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Bize

    Bize Well-Known Member

    А вам перед брекетами казали, що вісімки видалять у процесі носіння брекетів?

    Я ношу брекети вже рік, поставили їх під час грудного вигодовування, а видалення казали зроблять пізніше, бо під час ГВ не рекомендовано..
    Тепер постійно питаю лікаря коли вже видалимо зуби мудрості, а він зволікає(

    Надіслано від мого SM-G950F, використовуючи Tapatalk
     
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Не завжди є потреба видаляти. Я б раділа, якщо все стає на місце без видалення.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Власне, може вони нормальні і нічим не заважають.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Annyshka

    Annyshka New Member

    Доброго дня усім!
    Шукаю хорошого, але не захмарно-дорогого ортодонта. В клініці, де переважно лікуюсь, ціни зависокі для мене.
    Тиждень тому дзвонила у клініку Зази Зіада, то можлива консультація аж у березні
    Записалась сьогодні ще до одного ортодонта на консультацію через два тижні, так що зараз ще у пошуках.
    Розумію, що брекет-системи це не дешеве задоволення, але можливо порадите ортодонта, яким ви особисто задоволені
     
  17. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @Annyshka , ну у Зази ціни теж вищі за середні у Львові.
     
  18. Annyshka

    Annyshka New Member

    @Materynka, на рахунок Зази чула від знайомих, купа позитивних відгуків. За якість, якщо ти у ній впевнена, можна і платити більше. Але платити великі суми клінікам і докторам з "накрученими" відгуками не хочу.
     
  19. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Я лише за Зіада.
    Не знаю, які зараз ціни, але давним-давно, коли мені ставили брекети, це було доволі не дешево.

    На даний час, якби була потреба, я би все рівно звернулась до нього повторно.
     
  20. Helenaden

    Helenaden New Member

    Я поставила рік тому в Симбіотиці то вже майже на завершальному етапі, ще треба в 1 стороні трохи пересунути 7 на місце 6 і 8 на місце 7. Насправді больові відчуття мала в перший тиждень після встановлення і 1-2 дні після корекції. Гігієну роблю кожні 3 місяці, бо є мікроімпланти і не докінця справляюся

    але я купила електричну щітку з насадкою ортодонтичною то все супер!