Як вибираємо авто?

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Імель, 7 Серпень 2009.

1. Тетянка

Тетянка Well-Known Member

Я ходила в автошколу. то там гарно пояснювали всі нюанси теорії, плюс дуже багато сама тренувалася по теорії в онлайн-питаннях, коли готувалася до екзамену. Нічого не зубрила, бо того не люблю, та й швидко б забула потім. Просто розбирала ті всі нюанси й намагалася зрозуміти й запам"ятати так, на хлопський розум. А практику - то вчилася додатково у "Резі".

• Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. danchyk

danchyk Well-Known Member

@Kayla, так, вже глянула ціни, на роботі - дорожчі. Знайомий пів року тому за 4,5 продав, я думала на роботі, але це все ж таки механіка була :sad:. Я б Вам радила вчитись перед тим, як вже будете купувати авто. Після курсів водіння зразу по свіжому сядете в своє авто за кермо і помаленьку поїдете. Теорію можете швидше проглядати :)

• Подобається Подобається x 2
  3. Adeo

Adeo Active Member

ну я ж не конкретно для Вас радила, а радше загалом говорила :girl_smile:

Думаю, є, бо їздити - це механічна пам"ять, яка фактично не стирається. Це як їздити на велосипеді, якщо навчилися раз, то це вже назавжди.
    Але відкрию Вам трохи секрет

Отже, відповідаючи на Ваші питання:
    1) є сенс
    2) ні, не забудете, якщо дійсно навчитеся (добре відпрацювавши механіку їзди)
    3)-4) десь так, але з меншим фанатизмом

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. raspberry

raspberry Well-Known Member

Моєю першою постійною автівкою на автоматі була Шевроле Авео. Седан, досить великий розхід палива, але з високим кліренсом, можна спокійно їздити по нашим дорогам, дешева в ремонті, ну і коштує не дорого (я свою в лютому за 4500$ продала, доглянуту, в гарному стані, 2008 року випуску). Як на мене, це один з кращих варіантів першої машини для навчання.
    Посвідчення водія вже є? Якщо нема, то ближче до покупки машини пройти курси і отримати посвідчення. Якщо буде добрий інструктор в автошколі, то можна приватно з ним ще на своїй машині поїздити, або ще курси від Реги добрі.
    Правила вчила ще з дитинства:girl_crazy:Був у мене пунктик, з ким би не їхала, питала, що означає той чи інший знак і як поводитись в різних ситуаціях на дорозі. Тому як прийшов час самій вчитись, то я вже все основне знала, лиш підтягнула дрібниці. Найпростіше не тупо зазубрювати, головне розуміння. Тому краще вчитись на онлайн-тестах і під час їзди з інструктором задавати питання.

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Rodionochka

Rodionochka Безнадійна оптимістка

Ну не знаю). Я коли вчилась їздити, розмовляти взагалі не могла. Я перетворювалась на одну УВАГУ). Інформацію в той момент не сприймала. Як на мене, то краще різні ситуації на дорозі розбирати коли ти на пасажирському сидінні, а водій може все пояснити.

6. HOPIC

HOPIC Well-Known Member

• Смішно Смішно x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. Ciklum

Ciklum New Member

1) руль крутив за мене
    2) передачі переключав сам
    3) заняття зводилися до заїдемо заберемо мого кулєгу, почекаємо 15 хв на нього, назад на базу
    4) їздили ми в сильні сніги і він дуже за все переживав і майже нічого мені самій не довіряв
    5) о, навчив тормозити! - а це найголовніше :))

У мене подібна ситуація. Правда автошкола інша - на Хуторівці. Називається "Нова автошкола". Навчання відбувається за тою ж схемою що ви описали. Інструктор замість того щоб пояснити що я роблю не так весь час все робить за мене, вже було 5 занять, чоловік погрожує що якщо так піде і далі ніхто мені ніякого авто не купить :girl_cray:, бо я досі нормально рушити не вмію. Їхати прямо ніби їду, але ті рушання - гальмування - капец.