як вибрати планшетний ПК

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Анастасія, 5 Листопад 2012.

  1. Допоможіть вибрати планшет будь-ласка. Чоловік запропонував купити мені у подарунок. а я вагаюся, в мене є ноут але він часто зайнятий роботою чоловіка, то може краще ще один ноут чи ел. книжку. Чи зручно з планшета читати? Допоможіть чайнику.
     
  2. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    У меня и эл.книжка и планшет (в семье планшет не один + по работе перетрогала разные). Эл книжка - это удобно даже вечером, если рядом есть источник света :) С планшета же можно читать когда угодно и где угодно.

    Из всего, что держалось в руках из планшетников - безусловно, iPad - самый лучший выбор. Даже жалею, что поскупилась и купила его так поздно (скупой платит дважды :D ). несмотря на то, что дома и ноут, и нетбук (как раз его купила для компактности еще до планшета), но дома я сижу в интернете, читаю и планирую исключительно на планшете. Единственное - долгие сообщения не очень удобно писать, хотя это решается покупкой блютуз-клавиатуры.

    Цена не маленькая, но оно того стоит. Хотя вот новые Андроид-девайсы тоже последнее время завышают цену. И, конечно, надо подержать устройство в руках. Бывает, что кому-то хорошо, а Вам просто не будет "лежать в руке". в магазине моё можно все перемацать,а покупать уже где захочется :)
     
  3. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    А в нас китайський планшет Onda, на 8 чи 9 дюймів. Брали з чохлом, кабелями і ще чимось десь за 150 у.е. Муж не бачив смислу купувати тут за 200-300 у.е. І читалка є теж. Дивіться, який розмір Вам подобається, бо класичні, то 10-ки або 7-ки. Для нас один був завеликий, інший замалий. Враховуючи що вдома в нас ще є нетбук і комп стаціонарний. Ну якось так, любить муж все, що вміє лазити в тирнет.
     
  4. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    На протязі року юзаю Acer iconia Tab a 100(7-ми дюймовий).Сказати,що задоволена,це нічого не сказати.
    Зручний і компактний.Рекомендую.

    Мала змогу теж покористуватись Google Nexus 7,теж нічого,от тільки мені там не довподоби,що картку пам'яті докупити не можна,хоча загалом він теж зручний!
    На планшетах і в інтернеті "сидіти" можна, і книжку читати, і в соц. мережах ,і блокноти створювати(чого тільки коштує один Evernote),тому не вагайтесь купуйте обов'язково,але перед вибором планшета обов'язково відгуки відгуки відгуки!!!!
     
  5. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    Якщо я буду радити планшет, то безумовно то буде iPad. І він вартий тих грошей. Але це моя думка. Це і читалка, і інтернет, і бавка. Мала змогу порівнювати з іншими планшетами.
    Дешеві китайські планшети і в порівняння не йдуть з iPad, ну але комусь достатньо і менш потужні і якісні пристрої (то є графіка, швидкість інтернету, зручність)

    З планшетами більш відомих торгових марок різниця у операційках, але до всього можна звикнути. В мене був телефон НТС на андроїді і є iPhone з Apple, останній мені набагато зручніший.
     
  6. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    В мене й телефон китайський ;). Леново А789. Але, кожному своє...
    В магазинах планшети варто щупати, вибирати розмір, але з нету завжди можна замовити значно дешевше. І ще, відгуки, відгуки, відруки...
    Дивіться, як планшет реагує на перепрошивки, бо можна отримати "цеглину" (планшет, який вже ні на що не реагує)....
     
  7. Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    Дякую за відгуки, мені також іпад подобається, але трохи ціна кусається і мінус те що нема юсб :girl_mad:
     
  8. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    Не обов'язково брати останні моделі. А перші іPad цілком достаньо і ціни а них вже помірні. А USB не так і потрібно, ну якщо вже так трба та є спеціальні перехідники.
     
  9. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    Я маю такий:
    ViewSonic ViewPad 10e
    [​IMG]
    Він в мене з травня, загалом задоволена.
    Хоча, на початках були якісь глюки, але чоловік шось там нашаманив і тепер все працює файно. Користуюся читалкою (Кіндл), ходжу в інтернет, показую фоти клієнтам за межами дому. Багато тягаю з собою, батарея сідає дуже довго в режимі книжки. До екранної клавіатури так і не звикла, але коли ми з планшетом в ліжку, то нам не до переписки.
    Ага, скайп там зручний, мобільний.
    Загалом файна штука, але на другий раз я би взяла нетбук (маємо один, який щоправда працює тепер тільки від 220, є з чим порівняти).
    ага, тільки з андроїдом не дружать((( Зате докупила картку на 32 гіга, вистачає по вуха, на фільми і всяку всячину.
     
  10. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    Маю теж китайця, Айнол Ново 8 (дюймів), користуюсь, в основному, як читалкою.
    Часом лажу в інтернеті, але не дуже дружу з андроїдом. Не зручно друкувати, дописувати на форумах, треба докуповувати клавіатуру... Але щось дивитись - фільми, фоти, читати - те, що треба...
     
  11. Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    а ще питання (може як у чайника), у планшетах при читанні є функція елект. чорнила чи читати так само як з ноута
     
  12. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    В мене чоловік спец у тому, каже що не то і не то. Я читаю книги з iPhone, причому скачувати їх можна за кілька секунд. Ось згадала про якусь книжку, зайшла на і вже маю книжку на телефоні.
     
  13. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    Анастасія, ні, електронного чорнила в планшетах немає - це майже звичайний монітор
     
  14. Bursukanja

    Bursukanja Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    У квітні цього року я отримала у спільне користування із молодшим дзєцком Ipad2 16 Gb, чесно, спершу не уявляла, нафіга мені (і взагалі всім) воно? :girl_crazy: Почала читати, сиділа на різноманітних форумах, багато чого навчилась і зрозуміла, багато програм встановила і багато витерла потім. Кльова штука - подумалось:girl_in_love: Але от шось сидить у мені таке, шо змушує хотіти все найкраще... А ше весною був анонсований вихід третього ipad'u, і спокою мені це не давало. І я його отримала - із чудовим retina dispay, неймовірною чіткістю зображення і потужним процесором. Маю вбудований 3g модем, це класно, зручно, але коштував він немало. Шо роблю? Бавлюсь зрідка, читаю (прощавай, любий amazon kindle!), сиджу в неті, редагую тексти, стежу за погодою, гарна програмка є для фітнесу, та там, зрештою, купа чудових програм....
    Однозначно файнюча штука, але троха задорога:girl_smile:
     
  15. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    и не обязательно брать 64Гб+Wi-Fi+3G. У меня именно такая комплектация и я безумно радовалась тому, что есть 3G, тк часто езжу в поезде и хочется быть не зависимой от вайфая...ага, ща. Не в этой стране. Во-первых подходят только 2 оператора (про тарифы молчу, спасибо что вообще есть) + 1 км от Львова и все, не ловит 3G от 3Моба.

    за 64 Гб очень волновалась - КАК мне хватит его? Так вот: хватает. даже много :) И грушки у меня там, и книжки, и журналы и 5-6 фильмов и любимые фото. Сомневаюсь, что вы будете там держать весь фотоальбом и всю фильмотеку... Это же планшет. Но переходник для карточек + юсб я заказала . И не фирменный, а китай за 7 долларов.

    Что обычно многих напрягает - это отсутствие доступа к файловой системе. Но лично мне, сидя дома на диване после рабочего дня хочется сесть и расслабиться, не думая о том, что куда оно там сохраняет и почему я потом ничего не могу найти...и чтоб не глючило (может, это лично мне так везет с Андроидами)

    ---------- Додано в 11:22 ---------- Попередній допис був написаний в 11:17 ----------

    чернила - это технологиия...ну тип экрана. Так что или чернила или не чернила :)
    Можете читать с белого фона черными буквами :) Честно, я не заметила разницы между чтения с эл.книжки и ХОРОШЕГО монитора. И на глаза это уже не так действует. зрение нам садили мониторы, которые мерцали (совершенно незаметно для нас), плохое освещение и неправильный угл.
    Единственный неоспоримый плюс эл.книги - заряжать надо оооочень редко. Из-за специфики работы дисплея :)
     
  16. Darine

    Darine New Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    а я вже після нового року собі думаю купляти))
     
  17. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    Дiвчата, пiдкажiть, чи варто брати планшет з 3G ?
     
  18. liyama

    liyama миється в бані

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    про так званий 3G
    зараз в Україні доступні тільки такі тарифи на швидкісний інтернет і тільки з контрактом
    http://www.3mob.net.ua/services/customers/tariff/internet1
    або повільний інтернет такий же як у вас на смартфоні з Київстар-ом , МТС-ом, чи Лайф-ом. Якщо вас влаштовують тарифи вищеперелічених КС, МТС, Лайф і швидкість - користуйтесь на здоровя, загалом якщо ними користуватися швидкість інтернету буде така ж як і на смартфоні чи дорогому телефоні :) .

    Щодо планшету скажу пару слів
    1) чим більше ядер процесора тим краще , мінімум 2 ядра , перевага nvidia tegra версії від 2 до 4 :) чи вище тим крутіше.
    2) екран має бути тільки емкісного типу, легко реагувати на палець і НЕ реагувати зовсім на сірник чи ручку.
    3) бажано щоб працював Adobe Flash сайтах, також до покупки спробуйте відтворити кілька фільмів онлайн на таких сервісах = сайтах як
    fs.ua
    ex.ua і подібних
    спробуйте як працює youtube.com - якщо фільми не працюють , ролики на youtube.com чи вашому улюбленому vk.com не відтворюються то таке купляти не раджу :) .
    мінімальна адекватна ціна сьогодні десь від 200 у.е. умовно. купуйте відомі бренди.
     
  19. magic

    magic Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    дівчата, хочу купити собі недорогий планшет. по ціні до 1000грн. реально такий взяти?
    зараз дивлюся на планшети Prestigio. може хтось щось по них порадити?
     
  20. Soleil

    Soleil New Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    І мене цікавить ціна-якість Prestigio. Їдемо машиною на відпочинок і хочу малій взяти для мультиків, щоб дивилась в дорозі. І ще для скайпу на морі.