Як відівчити дитину їсти вночі?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем irushka, 25 Січень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. irushka

    irushka Well-Known Member

    Моїй Катрусі 1 рік і 2 місяці, до року була на грудному годуванні, а коли відлучила, то вночі, як вона просиналась, давала їй чай і суміш з пляшки (тепер жалію що привчила її до цього). Недавно надумала відівчати від пляшечки з соскою, то вночі вся хата на ногах:мала кричить "дай" (суміш хоче) і нічого не помагає, поки не поїсть, з горнятка теж не хоче, тільки через соску. Чоловік свариться, щоб я дитину голодом не морила і каже, що з часом сама перестане прокидатись. А що ви думаєте: доки давати дитині вночі їсти?
     
  2. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Ще є шанс повернути годування грудьми і мати чистий спокій
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    а як відівчити здорового бородатого (див гілку "Покажи своє личко" :)) дядька їсти ввечері і вночі?
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Моїй 1.8 всю ніч їсть цицю...
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    В вашому віці це нормально прокидатись вночі і їсти. Це у дітей індивідуально.

    Моя Юліаночка (4 з гачком рочки) недавно приходить над ранок до мене в ліжко, година так 5 і каже
    - Мама, я дуже не виспалась і взагалі я спати не могла бо ти мені кракерси не дала. :D
     
    • Подобається Подобається x 12
  6. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Маруся, а ти як своїх вiдiвчила?

    Додано через 17 хвилин
    Iрушка, у мене теж доця Катруся - 7 мiсяцiв :)
    Я ще такого досвiду немаю, але знаю що одна моя колiжанка не те що вiдiвчала дитину а вона пристосувалась до нiчного годування сумiшшю ще коли її доня мала 6 мiсяцiв. Вона ставила бiля лiжка нагрiвалочку (така що грiє водичкою) i туди ставила пляшечку (а ви можете ставити що у вас є) i сумiш збоку (суху) коли мала просипалась то вона всипала сумiш в теплу воду, потрясла, i вже готово. Мала наїлась, вiдвернулась i далi заснула. I потiм поступово її доця (теж Катя, доречi) почала спати цiлу нiч. Вона повечеряла їжею, потiм на нiч пляшечку молочка i спатки. Може так попробуйте? Саме перед сном дати її молока. А ще може додивiться щоб вона добре повечеряла. Бо може ваш Котик дiйсно голодний. Я ще годую грудьми, то так рятуємось уночi. Але як прийде час то теж прийдеться вiдiвчати. Менi буде цiкаво як у вас все пройшло :)
     
  7. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    О ні, як згадаю цей жах: цілу ніч вона спала з цицькою в роті, а в мене все тіло терпло, бо не могла повернутись, зранку вставала ще більше втомлена, ніж лягала звечора. Тому "чистим спокоєм" це не назвеш:) . Але я ЗА грудне годування, тому терпіла до року, більше не змогла, хоча спершу планувала довше, та й дитина якось легко відійшла від грудей. Та і так багато моїх знайомих як дізнавались, що я вже близько року годую грудьми, то робили такі очі, ніби я розбещую свою дитину, або що я лінива, не можу встати вночі, щоб дати дитині якусь кашу і т.п. Я вже не говорю які коментарі кидали на адресу тих мам, які годують грудьми до 2-3 років. При тому, що ці мої знайомі і самі зараз стали мамами, і годували грудьми від сили місяць, а потім казали, що в них пропало молоко(ні з того ні з сього). Не те, щоб я дуже звертала на таке увагу, але все одно дратувало. А ви з таким стикались?

    Додано через 21 хвилину
    Я ставлю суміш в термос,той що з пінопласту, а термос обмотую рушником, щоб довше тепло тримало, то як вона просинається, суміш ще тепла. Я даю Катруші "Малыш", а його треба заварювати, тому я готую пляшечку перед тим як йду спати. Проблема власне в тому, що я б хотіла якомога швидше відівчити її від пляшечки взагалі і ну і від нічних годувань також, бо Катя в мене і так не з худеньких, бонько і пампульки - огого!
    А стосовно дати добре повечеряти, то це правильно ви зауважили, бо я тільки давала той самий Малиш безпосередньо перед сном, а сьогодні купила вівсяну кашу і погодувала нею перед сном малу з ложки, а потім ще дала чаю, то вона легко заснула, подивимось як в ночі буде.
    А від грудей відлучила лекше, ніж уявляла: Катрусик любила спати всю ніч з цицькою в роті, але не смоктала, тому і молока було мало і коли вона вже хотіла їсти, то не наїдалась, і я почала підсовувати їй суміш, за тиждень вона проміняла цицьку на пляшку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Пипку забрала :D:D:D:D
    А вони в мене без пипки молока не хотіли пити. Он і відвикли. Зате перед сном мусять наїстись - чіпси з молоком або чайочок з хлібчиком, печивом або кракерсами.:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Шкода, що у Вас так було. Можливо, варто було звернутися до консультанта з ГВ щоб виправити ситуацію.


    Ви описали типове ставлення до годування грудьми. Та мама, яка годує грудьми - "лінива", а та, яка не докладає зусиль для нормального налагодження ГВ і припиняє його у місяць, певно "працьовита" :padonak: Я вихожу з того, що найкраще для моєї дитини. Чоловік мене підтримує, а всіх решта "порадників" я маю в носі.

    Додано через 1 хвилину
    А хіба так можна ? Десь читала, що суміш можна зберігати не більше 40 хв., бо всякі негарні бактерії починають розмножуватися
     
    • Подобається Подобається x 9
  10. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    А кого відівчити їсти ?
     
  11. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Мабуть таки дійсно не добре я роблю, треба над тим подумати. Взагалі на коробці з-під Малиша пише, що можна заварювати суміш на день, але зберігати в холодильнику, а в мене виходить суміш стоїть в теплі 3-4 години. А ви не знаєте скільки можна зберігати дитячі чаї, бо ми як кудись їдемо, то я роблю малій цілу пляху чаю і в той самий термос ставлю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Чай може зберігатися 2-3 години, а суміш у жодному разі!!! Не можна такого робити. Щодо відівчити, то пробуйте добре нагодувати наніч, але всі дітки індивідуальні і якщо дитяткові хочеться їсти, то, на мою думку, не варто її мучити голодом і псувати собі нерви
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Kaff

    Kaff Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Перестаньте експериментувати з дитиною! Прийде час - дитина покине їсти уночі сама. Так само, як пісяти у ліжечко. І т.п.
    Перевірено!
    Неодноразово :)
    Рекомендую!!!
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    До речі, вже немало минуло від часу першого допису в цій темі, та можу поділитися, що ми таки відівчили, а не сама дитина покинула. А було все так. Ми їхали вгості до маленького хлопчика і я розказала Каті, що він потребує пляшечки, бо в нього нема, а Катя має горнятко і буде тепер молочко пити з нього, вона сама ту пляшку вручала малому. Прийшов вечір, ми дали їй молоко в новому горнятку, а вона глоток зробила і все, після того навіть не просить. Одним словом, то була звичка не просто їсти, а смоктати через соску. Нарешті ми тепер можемо спати всю ніч!
    А я маю урок: не перевчати з цицьки на пляшку - або продовжувати давати груди або відівчати взагалі. Шкода, що я тоді не читала ЛФ.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Ірусь і шо вона тепер не п'є молока?
     
  16. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Вона й не пила молока, а тільки суміш "Малиш", а на цільне молоко в нас здається алергія (але моя мама не вірить і час від часу підпоює її, то ми з висипки не вилазимо). А так їсть тільки добре замаскований сир і йогурти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

  18. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Я свою також хочу відівчити від пляшечки, але вона не хоче лягати в ліжечко без пляшечки молока...(а випиває їх 2, тобто 0,5л)....вже давали дитячі стаканчики, наші кружечки...пляшечку з трубочкою...нічого їй не підходить...плаче за пляшкою....вдень нормально обходиться без пляшки, а от на вечір то катастрофа!!!

    І в садочку також мусить бути пляшка з компотом або чаєм, бо не лягає спати...
     
  19. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Як то мама не вірить?!!!Та не експерементуйте ви так,це ДУЖЕ серйозно!!!Здайте аналізи на алергени і вам скажуть на що точно алергія,може якийсь рік-два не даватимете дитині молока,то вона переросте алергію,а так можете догратись...:8:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Надійко, в нас було те саме. Спробуйте поговорити з нею, щоб вона свідомо відмовилась від пляшечки. нам та історія з малим дуже допомогла. Говорили з нею вдень, то вона так раділа, що Данилко малий і п`є з пляшки, а вона велика - з горнятка. А як прийшов вечір, то хотіла пляшку, але сама згадала, що вона віддала Данилові, і шкода було, але що зробиш. Чоловік скептично ставився до моєї вигадки, але і сам дивується, що було так легко.
     
    • Подобається Подобається x 1