Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем guculyanka, 11 Листопад 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    а на які ознаки ви орієнтуєтеся? звідки ви знаєте що у вас мало молока?
    Зціджування не є показником кількості молока тільки вашої вправності в тому.
    А чому ви маєте відчувати прибування молока? у вас же дитині не 1 місяць.

    Звичайно це моя скромна особиста думка але перше можливо поміняйте малюнок лінієчки бо пляшка і дурак в роті дитини це не найкраща мотивація ГВ де ці аксесуари є легко сказано зайві.
    Прочитайте тему Мало молока. Що робити?
    що ви не виконуєте, або що ви частково виконуєте із Правил успішного ГВ
     
  2. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    а до чого тут лінєєчка і ГВ...який малюнок мені сподобався,такий і поставила......
     
  3. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    Тому що як правило найперші проблема із ГВ починаються саме в голові мами бо її картинка - уява про дитину (гарно спить в ліжечку, в калясці, з соскою в роті гарно посапує, деколи годується із пляшкою коли мама вийшла) і близько не співпадають із реальною картиною. Але це моя особиста скромна думка
     
  4. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    моя доця без дурачка!!!!!!.....а мені сподобалась дівчинка!!!!!!!!
    коли моя доця народилась важила 3500,смоктала цицю довго,я її нічим не докормлювала....тільки циця і все!!!!через 3-и тижні ми її зважили і вона важила 3050!!тому і думаю шо молока мало!!!
    на рахунок зціджування,я погоджуюсь що ніколи не сціджу стільки,скільки висмокче дитина,але коли я і мама сціджували,то молоко капало і струйок ніяких не було,але я думаю навіть не професіонал,якщо є молочко,то сцідить більше ніж 25-50г.
    дитині не місяць,але я вважаю .що маю відчувати хочаб присутність того молока,а то таке впаження,що пусті груди!!!
     
  5. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    В мене тітка двох своїх дітей не догодувала навіть до 3-х місяців, аргументуючи це тим, що вона "не молочної породи..."
    І при тому зараз вона активно береться мене повчати як мені годувати свого синочка... :girl_devil:
     
  6. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    Я зцідити можу заледве 3 столових ложки (чому я то роблю - то окрема історія), але це не означає, що молока мало. Про кількість молока можна судити не з мілілітрів, а з вигляду дитини. Ротовий апарат дитинки ідеально пристосований для смоктання грудей, і жодний молоковідсмоктувач чи руки не зцідять груди так, як робить то своїм ротиком дитина!
     
  7. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    Угу, у мене усі 4 міс. ледве по 1 ст.ложці сцідити можна - я й не нервуюся:girl_cool: Таня Яремко правильно мені казала, що звідки ти знаєш скільки доня з*їдає? Те що сита і молока їй достатньо - то тест мокрих пелюшок показує :girl_crazy: теж в пологовому та й місцевий педіатр про молочність мою свої сумніви виказували:girl_devil:і я навіть велась і потрохи панікувати починала:girl_sad: а перший місяць важким був - мала багато у вазі втратила, погано набирала вагу, як приливів молока не чути було... зате Маргонька цілодобово не відривалася від циці і ми місяць тусовалися в ліжку і відбивалися від бабціних пропозицій чуміші:girl_devil: а зараз вона їсть щогодини, часом це процес затягується на годину, зате сита і спокійна:girl_curtsey: тому я вдячна дівчатам за терпіння і допомогу:girl_curtsey:

    а ви знаєте яку похибку має вага в пологовому?? при мені доню сусідки двічі зважували і різниця була мало що не у 200 грам!!!

    я не відчуваю як молоко прибуває! і не капає ніц то що з того? он у малої щоки на плечах скоро лежатимуть (то я трохи перебільшую:girl_in_dreams:) і запісює вона більше 10 підгузників протягом дня і а какає огого кіко:girl_crazy:
    а зараз відчуваю, що молочка менше стало - то тусуємося в ліжку і постійно цямаємо - все налагоджується, головне не панікувати! :girl_bye2: ще раз дякую Тані!:girl_curtsey:
     
    Останнє редагування модератором: 29 Грудень 2009
    • мімімі мімімі x 1
  8. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    так шо мені дальше треба було давати тільки груди?????а те що в животі бурчало то означало шо дитина сита???то шо вона на очах худла,це то же означає шо багато молока і дитина наїдалась????і за цілий місяць вона взагалі не поправилась,а тільки похудала,це теж нормально?????і лежить дитина смокче цицю,а в той час в неї в животіку бурчить,цікаво чи якась мама спокійно б на таке дивилась......

    дякую,що допомогли мені.........
     
  9. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    Ну от...говорили-балакали, сіли та й заплакали...Хто не хоче чути - не почує...
    Не знаю...Як на мене, то тест з пелюшками - теж не показник, бо одна дитина пісяє рідше, але великими порціями, а інша часто, але маленькими...І як тоді рахувати? Ну не можна до дітей ніяких стандартизованих тестів застосовувати...кожне маля ж індивідуальне! Головний показник - що дитина на вигляд здорова і не кричить голодним криком...А решта - то все другорядне!
     
    Останнє редагування: 29 Грудень 2009
  10. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    довго це скільки? саме годування? через скільки часу ви годували дитину? можете точніше написати?
     
  11. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    десь до години 2 циці,через 1,5-2 год знов год,а деколи і частіше!
     
  12. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    Однозначно треба бачити ваше прикладання, бо шось тут не те.
     
  13. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    Щоби знати чи дитина наїдається,зробіть хоча би тест на моркрі пелюшки.В мого малого в животі бурчало,коли я щось з"іла "не те". Зверніть увагу на своє харчування.
     
  14. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    В мого синочка чи не через раз бурчить в животику коли годуємось... а тоді гарно пропукується, і спимо задоволені... Але то певне теж не показник, шо раз в нас все гаразд, то і у вас так буде...
    А стосовно прикладань - то можна і безперервно годувати - воно помагає. Попит породжує пропозицію.
     
  15. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    З власного досвіду знаю, що всі проблеми з грудним годуванням знаходяться тільки в голові матері!
    Моя доня народилася маленькою і довго смоктати не могла бо відразу ж засинала. В роддомі погано набирала вагу, то стали догодовувати сумішшю, що і продовжували вдома, а я тим часом сама налагоджувала лактацію: масажі, зціджування відсмоктувачем і руками. Але доня всеодно засинала біля циці через 5 хвилин смоктання і пробудити було годі...дійшла до того, що молочко сціджувала і просто з пляшечки годувала...вже за пару тижнів такого годування була ладна так продовжувати зціджувати і годувати через соску....так тривало десь 2,5 місяці. і от одного разу, коли я вже і не мала надії на те, що Настуня таки їстиме з грудей, доня просто не взяла пляшечки до рота, зато так до циці присосалася :girl_in_dreams:, що у мене аж сльози від несподіваної радості потекли...а потім за пару днів мала і від суміші відмовилася. Тому з тих пір я не вірю в те, що в мами перегоріло молоко, що немолочна буває жінка. то все відмазки ледачих і хто насамперед собі хоче спростити життя! ГВ то тяжка праця і за молочко часом просто треба боротися і то вартує бо то перш за все здоров"я дитинки!
    я коли зціджувала молоковідсмоктувачем, то бачила скільки молока вироблялося а, коли доня стала моїм молоковідсмоктувачем, то мало що вдавалося руками зцідити навіть при повних грудях.
     
  16. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    Мені ще в роддомі сказали купити суміш, бо молока нема і не БУДЕ. Приїхала додому і послухала лікарів. Після підгодування почалася сильна висипка, змінили суміш, знову не підійшла, знову поміняли. Все під наглядом лікарів і за їх рекомендацією. Так змінювали, шо в дитини розвинувся дисбактеріоз. Це тривало місяць. Одного дня проснулася і сказала собі, що від сьогодні тількт ГВ. Було важко, малий грудей вже не хотів взагалі, а я наполягала. Молоко важко витікало, а маленький лінивець не хотів тягнути. Годувала щогодини, збільшила обєм пиття, денний сон, добре харчування. В цей момент не переживайте, що чоловік прийде голодний а їсти ще не зварено. І все внормується. Після 1 місяця ми перейшли тільки на ГВ. Годую досі і всім раджу. На ГВ проблем значно менше ніж сумішах.
     
  17. nadjusja

    nadjusja Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    Нарешті хочу поділитись своїми маленькими досягненнями. Можливо для когось це смішно, і замало, але для мене - це великий прогрес, адже нам уже 2 місяці і на змішаному годуванні ми з 4 дня життя. Ми вже більше на грудному годуванні, ніж на штучному. вчора вже догодовувались лише 3 рази за цілий день а решту часу їли груди і .... наїдались!!!! причому і час годування скоротився з 3 годин до 1, по пів години на кожну грудь!!! сьогодні ми ще суміші навіть не їли. так що сподіваюсь, що у нас все получиться з Божою допомогою!!!!
     
  18. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    дуже за вас рада - ростіть великі і їжте цицю довго))))
     
  19. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    Оскільки зараз достатньо багато цікавляться методом догодовування біля грудей то вирішила більш її обговорити.

    О це на фотографії (звісно, якщо фінанси дозволяють, то можна купити готову) система від Медели. Але можна її зробити самостійно для цього потрібно в аптеці купити "Катетер питающий СН05/40"

    і один кінец того катетру запихається в пляшку із грудним молоком чи сумішю, а інший кінець коли дитина взяла груди і тоді другий кінчик катетру запхати в кінчик ротика або разом із соском запихати і цей зонд (на груді його можна закріпити спеціальним медичним лейкопластром)

    [​IMG]

    Ще раз подам статті
    Альтернатива годування з пляшки
    Докорм у груди.
    Пальцевое кормление.
    Як самостійно зробити систему для догодовування (с иллюстрациями).
    Відео д-ра Ньюмена: використання системы для догодовування
    Ще один відеокліп д-ра Ньюмена
     
    Останнє редагування: 30 Січень 2010
  20. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member