Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем guculyanka, 11 Листопад 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Azza

    Azza Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    Мабуть і я поділюсь своїм досвідом. Із змішаного годування на ГВ перейшли рівно в 1-ший місяць, мій синочок просто не взяв суміш до ротика і все ( я в той момент була на сьомому небі від щастя). Але шлях був важкий, отже по порядку.
    До родів я дуже сумнівалась що буду мати молоко, бо були малі груди,+ як у всіх перед родами не виділилось ані краплі молозива. Коли вродила синочка його одразу приклали до грудей, цицю взяв без проблем, але там не було ані каплі молозива, так як він вродився з вагою 2,300 його забрали під ковпак і почали давати суміш. Я з цим змирилась бо розуміла, що молока взагалі не було. Але моє молозиво прибуло аж на 3-тій день, пішла до консультанта по грудях, вона моє молоко вручну не могла зцідити (сказала, що дуже вузькі канали, і чекати більшого припливу молока). Згорем пополам я перебула ніч(молоко прибуло, але медсестри з моїх грудей змогли зцідити лише пару капель), на ранок я пішла до консультанта і вона молоковідсмоктувачем зцідила молоко. Малого я прикладала пару разів але без результату, від того що не було молока він дуже нервувався.
    Потім нас виписали, і ми поїхали мурдуватися до дому. Прийшла лікарка сказала щоб дитині давати суміші, бо з його вагою не потрібно експерементувати(тобто мордувати дитину прикладаннями з яких нема толку). Але добре що поруч була моя мама і старша сестра, які з наполегливістю і любою ціною допомагали мені присадити малого на цицю. Лежачи синочок вперто не хотів брати цицю, а сидячи мені було дуже незручно(не знала як правильно тримати), але прийшла медсестра і показала як сидячи годувати. І коли моє чудо почало прицьмокувати, то моєму щастю не було меж. І тоді почалися безсоні ночі, я майже три тижні толком не спала. Перед кожним сном давала цицю і догодовувала сумішу, в результаті мій синочок потім усе їдло зригував(виходило все як ротиком так і носиком), вирішила малого не мордувати тому давала лише суміш.Вночі те саме, правда вже без зригування, давала цицю а чоловік потім догодовував сумішу, на ранок те саме. Впродовж дня здіджувала молоко, давала з пляшки, аби він не привикав до суміші, але він не наїдався, і хоч він добре брав цицю він все частіше її випльовував. Навіть моя мама врешті решт вирішила, що годі мордувати дитину(змирилась з тим, що малий не хоче циці). І коли ми вже всі вирішили що годі дитину мордувати, то Максимко кашу з сумішу почав випльовувати а натомість почав сати цицю. Яка того причина і досі не знаю, але є пару версій, не знаю чи вони правильні і не абсурдні але пишу може комусь і поможуть:
    1. годувала через силіконуву вставку(малий не встигав ковтати мого молока і часто захлинався, після чого була тимчасова відмова,+ пласкі соски)
    2. поменше вживала молочні продукти(варіант пити багато молока і воно більше прибуватиме, в мене не пройшов)
    3. почала їсти різні пісні каші із м'ясом(лише варене) , може це абсурд але думаю що мама повинна після родів притримуватись похожого раціону з їжі, що і під час вагітності.
    І хоча мої безсонні ночі прдовжились(я потім навіть привикла, тепер встаю як на автоматі і висипляюсь), тому що синочок їв більше години, щей сидячи, а потім в 2 місяці навчився і лежачи, але це не зрівняється із тими відчуттями, коли ви на ГВ. Тому не опускайте передчасно руки а вірте у те, що ви будете на ГВ.
     
  2. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    Дівчата, кочую я з темки в темку, а справи поки що не покращуються. Розкажу свою історію.
    З першою малою мала некроз сосків через чутливу шкіру та неправильне прикладання та неприпильнованість з боку лікарів та медперсоналу. Так я к була ще зовсім недосвідчена в 12 днів груди були в жахливому стані і мені заборонили годувати. лікувалася довго і вернути ГВ не вдалося.
    Зараз маю інакші проблеми. Груди вже трохи окріпли навіть молоко є, але немає бажання в малого. розкажу все по-порядку.
    З накладкою годувала тиждень. Перших пару дні без, розгриз груди, потім з накладкою. Догодовувала з пляшки, бо зїдає багато, а з ложки хапає багато повітря і потім зригує майже все що зїв. Груди смоктав, але не виїдав повністю. не зціджуюся, бо молоко прибуває тільки під час годування, застою немає. між годуваннями роблю стимуляцію сосків. Дурачка не бере категорично(в пологовому пробували давати, бо думали, що не голодний, а просто полежати біля мами хоче). Вночі годувала.
    Пробувала обійтися без догодовуваня, максимум що малий засинає це півгодини(і то це було 2 рази), а перважно після н-го прикладання до грудей він починає заходитись і мушу догодувати, бо інакше дитина не заспокоюється.
    Колисати пробувала, і цицю в той момент підпихала. він інтенсивно смокче тільки пару хвилин а далі або випльовує, або використовує як соску. Пробувала догодовувати з ложки. Не зовсім виходить мучу тільки і його і себе, молоко розливається, від захльобується нервується, плаче(а плакати не можна бо пупок ще кровить).
    І ще одне в мене ДВОЄ дітей! донечці я так само мушу увагу приділити, нагодувати(ще й приготувати чим) та покупати. Та й поспати треба. А в мене виходить що я цілий день голодна і нервова хожу з малим на руках і маю відмовляти доні в увазі. Це так само не вихід. Я не можу бути 24 год тільки з синочком.
    Позавчора наприклад він за 10 год спав тільки 2,5 год разом з закачуванням і спанням на руках. Без догодовування за 10год попісяв тільки 3 рази. Постійно маю задурювати та просити, щоб взяв цицю. він смотав мене вчора в сумі годин 10, а молока більше не стало. він висмоктує те що краще йде, а далі все. міняла груди, давала по-черзі то одну то другу. поки що єдиний плюс в тому що менше доїдає.
    І ще ніяк не можу заспокоїтись, нервуюся. я ще не встигла відійти від пологів, а тут всі домашні справи навалилися, двоє дітей, і ще проблеми з ГВ. Чоловік постійно на роботі. Маю трошки часу тільки у неділю.
    Якби не хотіла ГВ, то давно би вже на все це плюнула, зважаючи на власний перший досвід та поради деяких доброзичливців(типу ти не молочна мама і скільки тобі ще треба часу щоб це усвідомити і т.д.)
    Догодовую по бажанню малечі від 30 до 70гр. Забрати так і не вийшло, бо дитина голодна.Догодовую майже після кожного(зараз після кожного) годування. Вночі мені так розкричався!!! Одну взяв на 2 хв. Другу не хотів взагалі. Зранку тільки по пару хвилин буквально пооблизував молоко яке текло і все.
    Вже і чоловік почав казати, щоб не мучила малого, а дала поїсти. підтримки жодної! З одного боку розумію, що він не хоче щоб дитина плакала(та ще й той пупок!!!), але ж тоді піде наше ГВ коту під хвіст!!!! Я вже малого і вмовляю і глажу і колисаю коли груди даю... толку мало. Сьогодні зранку навіть розплакалася, я просто в розпачі... Вже думаю може треба купити моловідсмоктувач і годувати хоча б зцідженим молоком(руками не можу зцідити бульше 10-15 гр) поки вийде щось налагодити, бо по суті зараз їсть тільки суміш, агруди вже починають тверднути, бо цілу ніч не їв зовсім...
     
  3. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    Альбіна, я можливо повторюсь, але першим кроком до повернення на повне ГВ, вам потрібно відмовитись від пляшки, годувати через шприц, ложку, пальцеве годування. ТАкож виправити прикладання, яке і так з самого початку було не добре, цьому підтвердження ваші тріщини, а зараз ви просто пляшкою його знов ж таки погіршуєте, плюс до того, дитина почала плутати соски, пляшка - ваша суперниця вже на сьогодні. А можливо справа просто в тому, що дитина не може гарно захопити груди (якщо є невиражені соски), тому так поводить себе під грудьми, до того відчуває вашу невпевненність і розпач. Маля, яке не може добре присмоктатись теж нервується біля грудей
    К-сть догодовування не повинна базуватися на поведінці дитини тільки, тому що якщо буде забагато догодовування, відповідно в дитини не буде стимулу смоктати груди, вона просто не буде голодна. К-сть догодовування розраховується на основі к-сті сечевипускань, наприклад, якщо дитина пісяє 7 разів на добу, то до пописів бракує ще 5, тому на кожен попис додається 30-40 грам докорму, розумієте? А в вас реально може бути забагато і те, що дитина з"їдає це все - не значить, що саме таку к-сть їй потрібно зараз, бо скільки ви б не налили в пляшку, частіше за все дитина це все з"їсть.

    тут вам однозначно допоміг би слінг, і справи деякі можна робити, і дитина при вас, і тілесний контакт - шкіра до шкіри теж стимулює лактацію.
    По при то все, що вам потрібно забрати пляшку, виправити прикладання, порахувати к-сть сечовипускань за добу (щоб визначити необхідну к-сть догодовування), вам потрібно постійно прикладати до грудей, кожної години навіть, якщо проблема не тільки в тому, що дитина відмовляється від грудей, а ще є дійсно недостаток молока - можна в одне годування давати обидві груді по колу по 15-20 хвилину кожну, використовувати принцип стаскання по Ньюмену.
    Звичайно треба взяти себе в руки, ще не все втрачено, повірте, бувають складніші випадки, ваша малеча ще зовсім маленька, все можна ще поправити, але не за один день, все залежить від вас і дитини, і від того на якому етапі зараз ситуація в загальному.

    ---------- Додано в 12:15 ---------- Попередній допис був написаний в 12:02 ----------

    те що зціджуєте краще долити дитині (звісно не з пляшки), це ж дуже добре, що вам вдається зцідитися, молоковідсмоктувач не завжди краще за руки, якщо наловчитеся, руками можна значно більше зціджувати, та й молоковідсмоктувач може також пошкоджувати соски деяким жінкам - все індивідуально
     
    Останнє редагування модератором: 20 Квітень 2011
  4. zeza

    zeza New Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    AlbinaK не думала, що буду когось втішати, але тримайтесь. Ви ще дуже маленькі. Читайте уважно і виконуйте всі поради дівчат-консультантів. Після того як це пройдеш стає дивно, чому воно зразу не доходить, що тобі пишуть. Я теж через це пройшла, але ми ще й в школу з старшим бігали(ото було весело) і їли вже пів-на-пів з сумішшю.
    А дівчинка ваша все зрозуміє ви тільки про все з нею говоріть, пояснюйте і постійно просіть допомоги з маленьким, часто хваліть.
    Слінг дуже мені допоміг. І малого я тримала на руках більшу частину дня.Так годинами їли і спали, а сам спати почав довше ніж 15хв аж з 6 міс(не рахуючи прогулянок.
     
  5. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    Дуже дякую за відповідь!!!
    От власне ні. Дуже рідко зїдає все. переважно, як наївся випльовую пляшку, виходить що зїдає 30-50гр. деколи 70-80, це якщо відмоляється від грудей взагалі.
    Догодовувати пробувала ще з ложки та шприця, ці шприця трохи краще, але все одно хапає багато повітря і рве потім і знову голодний. Для палецевого потрібен катетор я так зрозуміла, якого наразі не маю.
    Молока зараз навпаки прибуло багато, аж само тече. З одної сьогодні вмовила його трохи висмоктати, стискала йому. Вже не така тверда як зранку була, другу взяв чисто символічно, бо дуже його просила. пару разів потягнув і все. Але хоча б взяв, а то я вночі перелякалася взагалі... Прикладання зараз вже правильне, груди не розгризає, навіть мазь перестала використовувати, це вже тішить. В мене просто ще шкіра сама по собі така ніжна.

    Підкажіть з якого віку можна використовувати? Чесно кажучи боюся тих слінгів та кенгуру. Вже думала про це, але страшно і чоловік проти. А то дійсно зашиваюся!!! Деколи малий вередує а мала їсти просить і не знаю що робити.

    От за це так само переживаю. а від рук вже розтяжки на грудях пішли. Молоко спочатку само капає не встигаєш ловити до того ж обох грудей зразу, а потім ледве витискається. тому і думала за молоковідсмоктувач.
    Дякую за підтримку! В нас так само зараз ще й підготовка і школа на носі. мені би хоч за літо в ритм увійти, а то потім точно зашиватися буду.
     
  6. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    це великий прогрес, але надалі слідкуйте за прикладанням бо дитина раз на раз однаково не їсть.
    із першого дня народження, навіть якщо дитина народилася значно передчасно
    Тренинг по выхаживанию недоношенных методом кенгуру: день первый
    Тренинг по выхаживанию недоношенных методом кенгуру: день второй
    Тренинг по выхаживанию недоношенных методом кенгуру: день третий
    там гарні фото як лікарі мотають слінг :)
    є допис #100 в темі Передчасно народжені діти!
    інша справа що це потрібно навчитися правильно мотати і є різні позиції, одним дітям подобається позиція колисочка іншим вертикальна
     
    Останнє редагування: 20 Квітень 2011
  7. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    Дякую за підтримку, хочу розказати як в нас справи, може щось корисне порадите.
    Тішить те що від грудей не відмовляється, бере спочатку навіть з охотою, але так як мало молока він за пару хвилин все зїдає і починає нервувати, тому деколи другу не хоче брати, та ще й газики в нього зараз. Від пляшки так і не вийшло відмовитись, навіть навпаки наразі ніяких інших методів годування навіть не пробую, бо (як каже чоловік "наеспериментувалася" з догодовуванням), малий почав мучитися з животиком та зригувати, бо не звик до ложки. Довелося підбирати інакшу суміш, бо та що була спочатку не пішла. Поміняли пару вже. Зараз ніби підходить, взяли спеціальну від коликів та зригування, але в ній є мінуси і як на мене дуже великі. ЇЇ треба давати до годування грудьми, бо вона має компоненти які обволакують шлуночок та запобігають утворенню бульбашок повітря. Так як він їсть постійно не однакову кількість можна не вгадати, тобто даш мало потім груди, висмокче все і нервує і треба робити ще і догодовувати. Зробиш більше, наїсться і смокче груди чисто символічно. та і робиться вона специфічно. Звичайна суміш розводиться водою з температурою 40градусів, а цю треба розводити в 70 і студити до 37, що займає багато часу, особливо вночі.
    І я переживаю що молока мало, так само нервую... Через те що в нього проблеми з животиком мало що можу їсти, ходжу напівголодна, а деколи навіть не має часу нормально поїсти, буває перший раз їм в 12-14. Через це молока відповідно більше не стає. От зараз хочу пошукати смачні рецптики і щоб не зашкодили животику малого.
    Слінг пробувала з знайомої(з кільцями), вдягати скоро це мені підходить, а от спина болить в ньому навіть ще більше ніж ношу на руках, так що це не вихід. Мені ця вагітність сильно на спину дала, аж простріли йдуть деколи. А шарф не підходить, бо мотати довго, а він якщо вже проснувся то буде істерити, щоб взяти його, поки намотаю сплачеться наніц!!!
     
  8. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    я б порадила запастись силами і терпінням, не втрачати віри в те, що Ви зможете годувати свою дитину грудьми! просто зараз потрібно докласти максимум зусиль, потім легше буде! уважно читайте поради консультантів з гв і ретельно їх дотримуйтесь! все у вас буде добре! :girl_smile:

    ---------- Додано в 13:59 ---------- Попередній допис був написаний в 13:53 ----------

    я теж колись переживала, що молока мало. і тоді, щоб не боятись, що дитина голодна, прикладала до грудей кожні 30-40хв! :d25: і мала чистий спокій!

    ---------- Додано в 14:04 ---------- Попередній допис був написаний в 13:59 ----------

    а Ви впевнені, що газики в дитини через те, що Ви їсте? в нас теж були досить сильні газики, але вони були НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО, ЩО Я ЇЛА. може не варта себе надто обмежувати? Вам потрібні сили, щоб доглядати за дитиною! хоча виключити зі свого раціону те, що містить різні штучні барвники, консерванти, загущувачі і т.д. точно не завадить!

    ---------- Додано в 14:13 ---------- Попередній допис був написаний в 14:04 ----------

    я не фахівець, але сумніваюсь, що від того молока суттєво менше. бувало, що я теж не встигала поїсти (одного разу не їла цілу добу, бо чомусь сильно боліла голова і страшенно нудило), але молока було так само, як в "ситі" дні! я не закликаю Вас голодувати, але не "накручуйте" себе, що і від цього є менше молока. відкиньте свої страхи і сумніви, налаштуйтесь на позитив! побільше беріть дитину на руки і почастіше прикладайте до грудей - все налагодиться! бажаю Вам успіхів і насолоди від материнства і гв! :girl_smile:
     
  9. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    Читала вашу історію практично зі сльозами на очах, бо ситуацію мала схожу на вашу і не мала підтримки нікого з домашніх... я теж свою малечу догодовувала сумішами до 1,5місяця про що зараз дуже жалію... Дуже допогли поради дівчат-консультантів і моє велике бажання годувати грудьми(хоча в моїй сім"ї ніхто не годував довго бо нібито молока не було і мені казали не муч дитини і себе бо ти і так годувати не будеш). Звичайно все налагодилось не одразу, моя малеча часто зригувала та ще й коліки були, але я почала з того що кожен день зменшувала кількість догодовувань аж поки не залишилось 1-2 на добу, а ще мені дуже допоміг спільний сон з дитиною(хоча чоловік і досі цим не задоволений), бо як спала окремо пару ночей, то через ці всі перекладання, заколисування я не висипалась і була знервована, що не дуже добре впливало на лактацію... А ще мені допоміг дуже один момент: я собі внушила що я переведу дитину на ГВ обов"язково! і коли наші догодовування дійшли до 1 разу на добу я собі подумала, що цих пару грам дитина може висмоктати з груді і відтоді суміші більше не давала... після цього було ще пару моментів коли чуть не догодувала, але все ж не зробила цього.
    я бачу що в вас є бажання годувати грудьми, а це найголовніше!!!
    [​IMG]
     
  10. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    Дякую за відповідь!
    я стараюся частіше прикладати, але він істерить, якщо голодний, тому доводиться догодовувати, він і так спить мало, а якщо голодний то взагалі не засинає. до речі він у віці 7-10 днів спав краще ніж зараз і вдень і вночі. не розумію чому. мала так навпаки чим далі, тим довше вночі спала, а він з 4-5 год вже перейшов на 2-2,5 і вечором дуже тяжко вкладається. раніше після купання засинав як "сурок" а зараз мушу по 2 год втрясати, колисати і т.д.
    та от власне що не впевнена, але страшенно шкода його, тому і обмежую себе, бо думаю, може і я щось не те зїла. і от зараз шукаю рецептики, але вони або зовсім прості (типу овчевого супу та пісного пюре чи каші, якими я не наїдаюся) або наприкдад різотто(раз зробила, малий 2 дні мучався) от і поки що нічого не знайшла цікавого. а ще хрестини на носі, враховуючи "стандартний" закусочний стіл, я зможу їсти хіба твердий сир... треба обовязково щось придумати. я вже важу менше ніж до вагітності і ще худну, з одного боку це не погано, бо з малою набрала, але те що поспійно голодною себе відчуваю ...

    ---------- Додано в 14:43 ---------- Попередній допис був написаний в 14:35 ----------

    В мене то саме!!! Ідентично. Замість підтримки, фрази типу: "ну попробуй скільки зможеш, бо і так же перейде на суміш" або взагалі "не муч дитини дай поїсти". та ще й після першого невдалого ГВ в мене ніхто не вірить. просто заспокоюють, ніби хочеш помахатися, махайся.

    В мене чоловік категорично проти(впринципі я сама проти), але все одно попробувала. Він не любить їсти лежачи і не хоче лежати зі мною. я вже засинаю а він погамцяє трошки і в плач. заспокоюється тільки якщо носять на руках. Так що це не наш варіант. та і в нас татко дуже міцно спить і деколи навіть мене з ліжка випирає(воно не є дуже велике), а за малечу в взагалі мовчу, може спросоння і притиснути.
     
  11. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    діти різні, сплять по-різному. режим сну постійно змінюється - то більше спить, то менше, то легко засинає, то важко... але справа далеко не в гв (хоча мушу погодитись - голодною дитину не приспати...)! дитина росте, пізнає світ, на неї "звалюється" багато нових емоцій і вражень - це все впливає на настрій і поведінку. діти дуже метеочутливі - можуть досить сильно реагувати на зміну погоди. не намагайтесь все прив*язати до гв. тільки не забувайте, що малюки дуже відчувають настрій мами! переживання, невпевненість жінки негативно впливає на дитину. постарайтесь заспокоїтись.
     
  12. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    Я таки вклинюсь. Зрештою, можете не читати,а , можливо, ви й задумаєтесь чому так.

    AlbinaK, не у вас не вірять, а ви самі в себе не вірите. Просите поради, допомоги, а потім все одно робите по-своєму. Ще до народження вашого малятка вам говорили те ж саме, що й зараз, тим не менш ви далі робите по-своєму, продовжуєте робити помилки, яких допустились при першому невдалому ГВ. Інформації є море, але для того, аби вона допомогла, її треба в першу чергу почути. Що конкретно ви зробили з того, що вам радили дівчатка-консультанти? Власне, з принципових пунктів? Бо писати в мільйонний раз одне і те ж можна, але від того що мусолити одне і те ж, ГВ не налагоджується. Вашому малюку вже майже місяць, покращень ніяких, навпаки, ви ще більше і активніше даєте суміш. Чому до цього часу ви не покликали консультанта на очну консультацію?
     
  13. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    це, дійсно, дуже важко... невдачі дуже підкошують, а скептицизм оточуючих сил не додає. але треба взяти себе в руки і почати реально діяти.
    від себе можу ще порадити дуже гарну книжку "Вчимося годувати грудьми" З.Городенчук і О.Шлемкевич. там багато корисної інформації про перехід зі змішаного на виключно гв, про харчування годуючих мам, про вирішення труднощів при гв і багато-багато іншго. почитайте! може це Вас надихне і додасть оптимізму!
     
  14. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    AlbinaK, ну знаєте всі біди світу можна звалити на ГВ, але без ГВ людство би вимерло! Що би часом ГВ не було цапом відбувайлом у поясненні поведінки дитини
    В загальному (не буду в даватися в тип харчування і нюанси малої кількості молока, яку доказати у вашому випадку просто не можливо оскільки вона охарактеризовується тільки по кількості сечовипускання і набору ваги, а ваша дитина гарно на сумішах, дуже можливо, що у вас проблема "мало молока" тільки у голові, і коли ви це відпустите і не будете думати то все нормалізується)
    це одна із типової поведінки місячної дитини не залежно від виду харчування, далі, вам потрібно повноцінно харчуватися!!!
    як один із варіантів поведінки дитини прочитайте
    Колики - что за зверь?

    ---------- Додано в 17:59 ---------- Попередній допис був написаний в 17:54 ----------

    щоб зрозуміти чи сумісний сон підходить і як його зробити вдалим потрібно щоб ви з дитиною спали разом цілий тиждень, а не одну чи дві ночі, чи десь колись, а вже потім робили висновки і корективи
     
    Останнє редагування: 2 Травень 2011
  15. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    В мене було те саме, мала до місяця часу практично вдень не спала, я ще дивувалась як така мала дитина може стільки плакати і не спати... мені було легше тим що я не займалась хатніми клопотами(ми живемо зі свекрухою), було б добре щоб вам хтось із родичів трохи допомагав у цьому. А щодо спільного сну то мій чоловік теж був проти, але я настояла, нам повезло що в нас велике ліжко, можете попробувати зняти одну боковину з ліжечка і присунути впритул до свого ліжка... і ще вночі я ніколи не догодовувала бо молока було якраз вночі багато, але я не давала малій прокидатись, вона як тільки починала рухатись я її сонну запихала цицю, бо якщо проснулась то потім важко засинала.
    [​IMG]
     
  16. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    Дякую за відповіді!
    Зараз ви звісно почнете закидати мене тапками, але мушу сказати, бо я і так між двох вогнів і замість порад чую переважно тільки повчання, які є може і незавжди правильними чи неправильними але не підходящими для мене.
    Почнемо з того, що ми всі(наше покоління) виросли в окремих ліжечках, в тугому пеленанні та годуванні по годинах і тим не менше штучників було набагато менше ніж зараз і алергиків так само. Маю парочку книжок різного віку(від року свого народження до 2003-2004р) і там знову ж таки різні поради по ГВ, які відрізняються від теперішніх. І тим не менше росли діти на ГВ. Я читаю всю інформацію і вибираю корисне для себе. Теперішні методи ГВ не є 100% догмою, так само як і ті що були 20-30років тому. Наприклад моя подруга вигодовала двох дітей до віку більше 2 років без слінгів, сумісного сну і навіть в погодинним годуванням і що це значить що вона робила все не так? Але чому в неї вийшло ГВ.
    Мене дійсно більше за все пригнічує прес з боку родичів та знайомих (половина за старі методи, половина за нові, а ще частина за щось середнє) і всі вважають що тільки їх поради правильні і зляться на мене що я не роблю так як мені кажуть.


    Дуже дякую, обовязково пошукаю цю книжку, бо знаходила подібні статті в мережі,але там не багато інформації.

    По-перше дитина ще не хрещена, по друге чоловік категорично проти сторонніх людей в квартирі при маленькій дитині. В нас зараз взагалі обмежене відвідування.
    Може це і забобони, але мені ще сварок з чоловіком при всьому цьому бракує!

    Я вже про це так само думала, але переживаю та і плюс дуже багато хатніх обовязків. харчуватися стараюся повноцінно, придумую як урізноманітнити меню, але не завжди маю час, щоб приготувати собі що хочеться. і ще на рахунок молока. вчора вечором через приблизно годину після годування(перед сном) вирішила зцідитися. вицідила з великими зусиллями грам 20(перелила в пляшечку, а там найменша поділка 30, тому приблизно). не впевнена що він виїдає більше, бо смокче він не так активно, як смоктала мала. тут палка о двох кінцях. мала їла активно і пошкоджувала груди, малий ніжніший до грудей, але смокче менше. я вже пару разів пробувала не догодовувати а просто перекладала з одної циці на другу, але через годину півтори він просто починає кричати несамовито, бо голодний і мушу йти робити суміш. прикладати стараюся якомога частіше, але довго він не їсть.найдовше їсть після нічного сну(він вночі спить довше), тоді навіть по грудях видно, що молока більше, а вдень вони виглядають зовсім пустими і висять як вушка спаніеля.

    я би так само не відмовилась :) Але живемо ми самі, чоловік багато працює, у вихідні так само. Моєї мами вже давно немає на цьому світі, а від свекрухи користі мало(перевірено на малій) разову допомогу в неї можна отримати але постійну ні. Тому виходить все на мені. І чоловік коли вдома, то може поприбирати, підігріти їсти малій чи побавити трохи малого, але готувати їсти, прати, прасувати, мити посуд це тільки моє.

    В нас крім того, що ліжко невелике, дитяче ліжко-манеж, там боковинка не знімається. та і нічний сон це точно не для нас. Крім всього що я вже писала, я міняю памперс малому вночі так само(бо в повному він спить погано) перед кожним годуванням і так як він зригує, після годування мушу його поносити хв 10-15, бо інакше він просинається від того що зригнув і лежить у калюжці. тобто все одно мушу вставати і його брати на руки та ще й не раз. І найкраще він засинає як раз на руках, а лежати на великому ліжку йому зовсім не подобається.
     
  17. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

     
  18. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    не розумію... а чому знову груди не даєте??? щоб приготувати суміш потрібно кілька хвилин, дитина дійсно сплачеться, а щоб дістати цицю - дві секунди (розщіпнути гудзик). не дивіться, що грудь м*яка - це не є ознакою відсутності молока!!! (важко повірити, але це правда!) ви ж інакше не налагодите лактацію, якщо щоразу будете кидатися до суміші.
    сміливіше прикладайте дитину до грудей!

    ---------- Додано в 14:51 ---------- Попередній допис був написаний в 14:44 ----------

    півтори години для немовлятка - немалий проміжок часу. це нормально, що він знову хоче їсти - грудне молоко швидко перетравлюється і добре засвоюється. на відміну від суміші. і не факт, що дитина знову хоче їсти, можливо - пити, а може просто хоче відчути МАМУ! і перевага, власне, гв в тому, що Вам не треба думати, що саме зараз хоче дитина, просто дайте груди і не промахнетесь!.. :d25:
     
  19. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    Ви не зрозуміли, він по годині півтори висить на циці і не наїдається, він цямкає по пару хвилин кожну грудь, нервується, плаче і не засне поки не догодувати. От я так люляю його по півтори години біля циці і толку мало. Якби він після годування хоч 30-40 хвилин поспав або хочаб спокійно "погуляв", то я навіть не думала би суміш давати...


     
    Останнє редагування: 3 Травень 2011
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    було би дуже смішно як би не було так сумно.