Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем guculyanka, 11 Листопад 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    в мене фонтани били на 3 метри років до 2 сашиних
    а груди не цідились ні каплі
    нє, ну каплю цідила - там ранку промити, чи шо

    ---------- Додано в 11:57 ---------- Попередній допис був написаний в 11:56 ----------

    в них нема проблем з ГВ, таких як у вас? то чого ви рівняєте?
     
  2. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    Ех, мабуть, я таки розпишу і розкладу по поличках. Ховаю, бо багато:



    Робіть висновки. Бо в мене висновок лише один "ніц не хочу чути, роблю як собі знаю, а ви ніц не розумієте"
     
    Останнє редагування модератором: 4 Травень 2011
  3. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація


    В моєї мами нас було четверо і мене вона годувала грудьми найдовше, аж 1,5 місяці! вона тепер каже яка я молодець що годую дитину і якби їй ті знання тоді можливо і нас би довше годувала, а то кричала а мама носила нас і заспокоювала і чекала три години щоб погодувати, бо частіше не можна і т. д.
    Доречі я не могла зцідити пару капель не говорячи вже про пару грам!!! Я рада що вистояла і в мене все налагодилось:girl_dance::d25:
     
  4. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    а нашо перевчивати. вони самі потім відпучковуються спокійно
    почитала
    пішла шукати шо ж таке некроз. побачила фото - офігіла
    а про некроз (відмирання клітин) сосків чую вперше. то хто такий діагноз поставив?
     
  5. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    Наталь, ну а хто в нас такі діагнози ставить?
     
  6. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    Mariasia не бери дурного до голови, ти сама знаєш,що коли хочуть то працюють над проблемою і шукають способи їх вирішення,а не жаліються,що нічого не получається,бо нічого не получається(тут кожен допис можна в перли). Так що розслабся і насолоджуйся своїм ГВ:d25:
     
  7. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    власне так і роблю :)
     
  8. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    І в мене така думка склалась, бо коли в самої були проблеми з ГВ, то не писала на форумі і чекала поради , а подзвонила до консультанта і чемно виконувала всі поради: Обійшлися без суміші, дурачків і т.д Тепер тішимось успішним ГВ!!!
     
  9. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

     
  11. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    Альбіно! дівчата тут написали різко, але по суті - Ви не хочете прислухатись до порад консультантів (і мам з досвідом успішного гв), на кожну фразу знаходити "залізобетонне" пояснення, чому Вам це не підходить, чому Ви цього робити не хочете/не можете. повірте, те що Вам рекомендують консультанти з ГВ - це не їхні фантазії, припущення чи експерименти над Вами! це те, що ДІЄ! це все перевірено роками мільйонами жінок, але це ПОТРІБНО РОБИТИ! нема іншого варіанту. поки Ви самі для себе не вирішите, що хочете перейти на виключно гв НЕ ЗВАЖАЮЧИ НІ НА ЩО, ніхто Вам не допоможе (ну не буде ні Таня, ні Наталя, ні Галя годувати Вашу дитину грудьми...). плюс до всього, чим довше Ви "тягнете час", тим більше дитина звикає до пляшки з пипкою, тим важче буде "переорієнтувати" її на груди... подумайте і зробіть рішучий крок в напрямку здоров"я і добробуту Вашої малечі.

    ---------- Додано в 14:50 ---------- Попередній допис був написаний в 14:46 ----------

    я б у вашій ситуації все-таки домовилась про особисту зустріч з кимось з консультантів, це, напевно, буде ефективніше...
     
  12. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    Я ще додам про СС. Замахаюсь цитувати, тому пишу так. Якщо муж крутиться, то можна дитину класти під стінку, а самій крутитися "валетиком". Я довгий час так і робила. І вовки ситі, і вівці цілі. Або дитяче ліжечко під лідко підсавити і зняти боковинку. Або до налагодження ГВ поспати окремо від чоловіка. Я теж спала окремо з мужом перші 2 місяці. Ні, ну ви мені темній поясніть, чим ці варіанти погані? Ну ладно спати разом якось не хочете, а ліжечко підсунути чим зле то? Дитина в своєму, ви в своєму....
     
  13. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

     
  14. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    :girl_sad:
     
  15. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    Може і образилась, але всі тут бажають тільки добра, мільйон раз одне й те ж пояснюють, розказують власний досвід. Ніхто ж відразу різко не висловлюється, але коли говорять одне й теж протягом якогось періоду часу, а дописувачка тільки нарікає на проблеми і каже що те не підходить, і так зле і так не добре (я про спільний сон і допоювання з ложки-шприца), то звичайно терпець закінчується і "летять тапки"!
    В багатьох виникають подібні проблеми і якщо щось не виходить як радять на форумі, то викликають консультанта до дому чи хоча би по телефону обговорюють.
    Особистий досвід показує, що читай не читай, є вже проблема, краще покликати консультанта, посидіти 2-3 години, обговорити , попробувати, перепитати . А дописувати місяць часу і так і не справитись з проблемою , а тільки її ускладнити - звичайно полетять різкі висловлювання!
     
  16. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    людині стільки пояснили шо і до чого, а в людини одне - я маю свою думку, мені на поради на****, але я напевно би хотіла знов на ГВ
    і як ти можеш спокійно пояснити в 10 раз, коли людина НЕ ХОЧЕ СЛУХАТИ ПОРАД і консультантів і будь-кого

     
  17. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    згідна. в даному випадку маємо справу з дійсно важкою ситуацією - в людини багато хибних переконань і забобонів, плюс пресинг з боку близьких, які явно не налаштовані на гв... тому і звернулася сюди за допомогою і підтримкою. а в неї "тапки полетіли"...
    розумію, що багатьох дратує така поведінка, але (так виглядає) Альбіна не має більше до кого звернутись. тому я б все таки підтримала. ви ж знаєте - підтримка оточуючих - важлива умова успішного гв.
     
  18. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

     
  19. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    Так її ніхто відразу не закидував тапками, а радили як вийти з такої ситуації, що треба викликати консультанта!
    Але добрий місяць одне й теж радити, а толку ніякого, тому така реакція!!!
    А може скоро нам АльбінаК напише, що справились з допомогою форуму і консультанта...
     
  20. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    було б добре. цікаво "почути" власне "винуватицю торжества".

    ЗГІДНА на всі 100%