Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем IRUSKA*8, 27 Червень 2009.

  1. Miramama

    Miramama New Member

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    Щось не второпаю, я вважаю ці фірми брендами, тільки Луі Виттон більш "зіркова", скажімо так.

    Я обожнюю Аберкромби-н-Фич, привозять з нью-йорку, речи якісні і...ну просто це мій стиль... Звичайно тішить те, що цю марку купує і Риз Візерспун, Вика Бекхем з чоловіком, Бред Піт, Дженіфер Еністон, Періс Хілтон...

    от тільки цього разу з розміром біс поплутав, замалі шанці замовила, ну нічого, продам :) Курточки, шарфік, торбинка, джинсіки - все дуже якісне.
    http://www.abercrombie.com/webapp/wcs/stores/servlet/division_11203_10901_12203_-1
     
  2. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    Я теж погоджуюся,що не дуже якісні, особливо серія Basic Zara, воно і відповідно найдешевша, а з дорожчих серій,як Zara Woman, вже якість краща.
     
  3. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    Наприклад, я маю декілька кофточок Зари, одну купляла в Києві, інші передали із-за кордону. Якістю задоволена, з Києва ношу кофточку вже другий рік, виглядає гарно. Хоч мій улюблений одяг Манго. На мою думку це як попадеш, от наприклад одягом Манго завжди була задоволена, а остання куплена там кофточка покушлатіла за два рази. Як на мене стиль це не те, де купляєш одяг, у дорогих фірмених магазинах, на базарі чи секонді, стиль закладений в самій жінці, одна жінка купляє Шанель і виглядає так собі, а інша на звичайному базарі і виглядає на мільйон. Хоч я за брендовий одяг!
     
  4. Pliuka

    Pliuka Active Member

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    Маю 3 пари джинсів Zara Woman, надзвичайно ними задоволена. В мене така проблема, які б джинси не купляла всі за пів року дуже протираються між ногами, а в "зарівських" хожу вже рік і нічого :girl_crazy: і ношу їх регулярно
     
  5. FlySkyJulia

    FlySkyJulia New Member

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    У мене така ж проблема, майже усі джинси протираються між ногами. Хоча купувала і Бенетонівські, і Miss Sixty, Wrangler і ще мала Gas (то були моъ улюблені, 4 роки відносила), але таку проблему можна виправити. Просто занести а ательє. Один раз і маєте спокій. Купую лише бенетонівські речі в Києві, усе від одягу, закінчуючи взуттям, аксесуарами , рушниками.. хочу ще й парфуми їхні. Так мені розмір точно кожної продукції підходить і якісь чудова! У Львові в Парадізі ціни дорожчі ніж в Києві :girl_feminist:
     
  6. ModdeParis

    ModdeParis New Member

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    Нажаль, ZARA, що продається в Україні, зовсім не та ZARA. Ті хто купував за кордоном в курсі.:girl_cray:
     
  7. Glafira

    Glafira New Member

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    Замовляю речі в Asos, там ціни і якість більш-менш. А також купую у секонд-хендах, от там самі найрізноманітніші торгові марки знаходжу: Zara, Marks and Spencer, декілька раз знаходила Armani, Louis Vuitton та інші.
     
  8. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Якій торговій марці одягу Ви надаєте перевагу?

    віддаю перевагу Tally Weijl. От Bershka що продається в КК не подобається. Якість ніяка. Так що я в ній розчарувалась. Zara дуже люблю. Маю одну кофточку, моя улюблена)))
     
  9. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Яким торговим маркам зимового верхнього одягу надаєте перевагу? Цікавлять зимові куртки з сучасними технологіями утеплення. Щоб зручно було з дітьми зимою гуляти. Більше не хочу балонових курток з пухом-пером в середині. Міряла сьогодні дещо з Коламбії і Білабонг. По якості досить непогано, але хотілося б реальних відгуків чи рекомендацій. Можливо звернути увагу на інших виробників?
     
  10. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Постою послухаю.
    Бо щось раніше мене ніц окрім пуховичків нормально не гріло.
     
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Мене теж, а минулого року купили чоловіку Коламбію з омні-хіт, то був дуже задоволений. Куртка тоненька, легенька і тепла. Цього року і я хочу щось таке й собі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1