Який тренажер обрати?

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Kayla, 23 Грудень 2011.

  1. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Хочу собі додому купити тренажер. Потрібно скинути зайву вагу і підкачатись. Не знаю, який тренажер обрати: орбітрек, бігову доріжку чи степпер? Порадьте, будь ласка. Дякую:girl_wink:
     
  2. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Який тренажер обрати?

    Мені, з вами назвааних тренажерів, найбільше до душі бігова доріжка. Я довгий час не вміла багати, а лише швидко ходила на ній. І ці заняття дуже мені помогли розвинути "виносливість" і я перестала задихатись, наприклад, коли йшла з друзями в гори. І взагалі стала здоровіше себе почувати.
    Велотренажер мені зовсім не підійшов. Не знаю, чи там можна якихось результатів добитись, крім як накачати м"язи нижньої частини ніг.
    Степпер, чесно кажучи, для мене занадто важкий і одноманітний.
    Орбітрек - досить не погано, як для аеробних навантажень, але мені все одно бігова доріжка більше подобається.
    А ще з домашніх тренажерів, як на мене, класно мати лавочку для пресу.
     
  3. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Який тренажер обрати?

    мені більше подобається орбітрек, відчувається більше навантаження та якщо якісний - є багато способів урізноманітнити тренування.
     
  4. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Який тренажер обрати?

    Не маю тренажера. Проте дивлюсь "Зважені і щасливі", де чітко розповідають про правильне харчування, тренування.
    Найбільше часу треба проводити на
    Після правильних вправ, рідноманітних силових навантажень, потрібно ставати на бігову доріжку і присвячувати їй, хоча б 20-30 хв.
     
  5. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Який тренажер обрати?

    ще потрібно врахувати площу, яку плануєте відвести під тренажер. якщо маєте багато вільного місця - то вибирайте бігову доріжку, а якщо ні - то орбітрек))
     
  6. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Який тренажер обрати?

    Мені до вподоби орбітрек, колись моя тренер казала, що він найменш "шкідливий" для здоров'я (мається на увазі найменший негативний вплив на суглоби, ризик травм тощо), дає ефективні аеробні навантаження на різні групи м`язів.
     
  7. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Який тренажер обрати?

    От і наша сім"я загорілась бажанням купити собі до дому спортивний тренажер. Що саме ще не визначились. Місця є багато, тобто це може бути бігова доріжка, орбітрек, степпер. Але от що саме ще не знаю. Начиталась, що бігову доріжку потрібно купляти коли живеш на першому поверсі. бо сусіди чують.
    Ще цікавить чи можна взяти десь у Львові напрокат таке чудо-диво, попробувала б чи дійсно нас вистарчить хочаб на 3 міс.

    ---------- Додано в 15:26 ---------- Попередній допис був написаний в 15:22 ----------

    Можливо ще хтось порадить на що саме при виборі потрібно звартати увагу?
     
  8. Habrita

    Habrita Member

    Відповідь: Який тренажер обрати?

    Якщо вибирати між доріжкою і орбітреком, то я надаю перевагу орбітреку. На ньому можна тренувати не лише ноги а й грудні м'язи. Також важливо обирати тренажер з магнітним регулюванням навантаження. Теж важливо врахувати вагу користувача. Якщо тренажер розрахований на вагу 150 кг, то відповідно в нього деталі всі посилені, з міцніших матеріалів але ціна є значно більшою.
     
  9. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Який тренажер обрати?

    А мій улюблений з кардіо - степер. Хоча додому нічого не купляю, буде стояти як вішак доя одягу
     
  10. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Який тренажер обрати?

    Щира правда! Приніс мені Миколай (певно дуже сильний був :girl_crazy:) орбітрек, спочатку юзали всі, щодня, потім через день, потім раз в тиждень, потім лише гості пробували, а потім я рушники сушила.
    Це так здається, що купиш і все, будеш займатись, але людська натура така лінива, завжди знаходились відмазки, то їсти треба зварити, то уроки з дітьми і т.д.
    А за спортзал заплатив і все! Треба ходити, відробити гроші. :girl_haha:
     
  11. Відповідь: Який тренажер обрати?

    Як про мене написано ( маю велотренажер). Спочатку займалась кожного дня,ноги не накачала, хоча крутила педелі по 40 хв. в день, потрібно правильно вибрати швидкість і навантаження (я брала найменше навантаження і найбільшу швидкість в міру своїх сил) . ..також не знаю, чи схудла, бо як такої цілі не було, але що зауважила, то почала без проблем "вилітати" на п"ятий поверх і з грузом і без, а це мені вдається складно в силу того, що я асматик..проте, вистарчило мене на три-чотири місяці, а потім тренажер став дуже практичною річчю для підсушування і складання одягу, ну і сідло- це улюблене місце моєї кицьки:girl_crazy:
     
  12. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Який тренажер обрати?

    а як зручно на орбітреку рушники сушити - просто казка :girl_crazy:
    теж маємо орбітрек. чоловік каже продати, а мені шкода. от щоранку збираюся ввечері позайматися, а приходжу з роботи - купа справ чекає.
     
  13. Відповідь: Який тренажер обрати?

    Орбітрек мають мої батьки, мама косо поглядає на те чудо, а от тато бігає на ньому два рази в день КОЖНОГО дня:yahoo:!!!! і так вже років напевне зо п"ять-результат "на фігуру" - на пенсіонера явно не схожий (62 роки), підтягнутий , з пресом, і енергії його позавидують молоді ( я в тому числі:girl_spruce_up:)!
     
  14. jannet

    jannet New Member

    Відповідь: Який тренажер обрати?

    Я користуюсь орбітреком вже кілька років але непрофесійно, а як любитель. Тут працюють м'язи ніг, рук, прес. дуже задоволена.
     
  15. Nastyusha

    Nastyusha Well-Known Member

    Відповідь: Який тренажер обрати?

    Купила собі орбітрек. І от маю питання до знаючих:girl_curtsey: Коли найефективніше на ньому займатись, щоб схуднути? Десь читала, що зранку на голодний шлунок, десь - що ввечері, щоб спалити те, що їла.
    --
    Нразі не планую використовувати як сушку для рушників - задорого виходить.:girl_yes:
    Ну і в мене не одна мета: хочу схуднути - раз, накачати м"язи - два, укріпити серце - три. Робота сидяча, ще й домашня негативно впливає на стан організму. Перевірено((
    Звісно, не все зразу, тому чекаю видимих результатів десь за пів року. Якраз до літа:girl_curtsey:
     
  16. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Який тренажер обрати?

    Привіт, хочу купити орбітрек, з навантаженням не менше 110 кг., щоб і чоловік займався, якісний. Який порадите? А може хтось продає?
     
  17. ladybagira

    ladybagira Well-Known Member

    Відповідь: Який тренажер обрати?

    Щось я не знаю, маю коліжанку, яка мала той орбітрек, і продала, бо теж рушники сушила.... Все-таки абонемент в зал, для мене більш ефективний

    Тут ще питання в тому, якого результату ви хочете досягти, бо з орбітреком ви маєте шанс скинути лишню вагу, натренувати виносливість і привести себе в тонус, це у випадку правильного харчування.... Але якщо ви хочете підкачати м'язи, наприклад сіднички заокруглити, то без силових навантажень і окремих вправ не обійдеться ...
     
  18. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Відповідь: Який тренажер обрати?

    З маленькими дітьми тренажер в дома саме то.
     
  19. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Який тренажер обрати?

    Подумати логічно, то звичайно краще купити, бо це ж річ, і займатись можна коли завгодно, і економно вийде, але досвід показує, що малоефективно... Купили місяців 3 тому шведську стінку, щоб вдома займатись... тижні два таки займались... :)
     
  20. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Відповідь: Який тренажер обрати?

    як вам орбітрек на колесах? Ще такого не бачила:)

    http://www.youtube.com/watch?v=cudeag10U7Q

    ---------- Додано в 14:51 ---------- Попередній допис був написаний в 14:44 ----------

    або такий...http://www.youtube.com/watch?v=66vTvRR13Ys

    ---------- Додано в 14:57 ---------- Попередній допис був написаний в 14:51 ----------

    Хотіли б собі такий велотренажер?
    http://www.youtube.com/watch?v=MqxiR1PgQeo