Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Ума, 5 Березень 2007.

  1. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Сьогодні в спартаку бачила на виставці - 60 (!!) грн одна салфетка -без коментарів))
     
  2. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    нині бачила по 14грн
     
  3. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Порадьте, будь ласка, засіб для прання мембранного одягу. Знаю лише nikwax, але він страшенно дорогий.
     
  4. Люлюся

    Люлюся Well-Known Member

    э ще такий, нiмецький, для мембраного одягу
    141514773_w200_h200_10017943_b_p_001.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Порадьте щось для миття індукційної плити?
     
  6. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Чи користувався хтось гелем для прання lora paris ? Так мені вже продавець в магазині розхвалював його: безпечний склад, гіпоалергенний, на 89 % органічний, добре видаляє плями. Але цікаво чи він дійсно такий чи це все маркетинг?
     
  7. Isokrat

    Isokrat New Member

    А може таке бути що пральний порошок на смак сольоний? І на вигляд як поварена сіль.... це так має бути чи це якась підробка?
     
    • Смішно Смішно x 2
  8. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Господиньки, чим миєте керамічні умивальники, унітази? А ще от поставили ми новий паркет, чим за ним доглядати, бачила спецзасоби для дерева щось по 200 грн, але чи вони потрібні?
     
  9. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    ммм... а чого Ви його куштували? Собі піти спробувати, чи шо)))
     
    • Смішно Смішно x 4
  10. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    У мене не індукційна, а склокераміка, але певно засоби ті самі. Найкраще підійшов Cif, хочете можете в мене забрати, спробувати

    Віддам - Догляд за склокерамікою
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Golochka

    Golochka New Member

    Дуже добре відмиває масний посуд звичайна гірчиця. Я давно повикидала з кухні засоби для миття посуду і відмиваю все гарячим розчином сухої гірчиці, іноді посуд варто замочити. Також і поверхню плити з неіржавки. Якщо якась тарілка після миття не рипить при полосканні, вмочаю палець у гірчицю і протираю її, змиваю і рипииить, значить чиста. Доречно і те, що гірчиця змивається за один раз, тоді як "хімію" потрібно змивати більше 20 разів а потім ще й з"їсти її залишки. Наприклад про "фейрі" десь чула, що ним промивають корабельні трюми після перевезення нафти, а посуд після неї необхідно прополіскувать до 47 (!!!) раз. Добре жовтенькою відпирати і вовняні речі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Знайшли для себе засіб? Який саме?
     
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Потрібна порада, хто яким порошком користується і який краще?
    В мене багато одягу, постілі (білої) з натуральних тканин, і в машинці воно майже не відпирається. +живу майже в селі, одяг брудниться сильно...
     
  14. Megan

    Megan Well-Known Member

    Персіл гель, наразі найкраще, що пробувала. Є для білого і для колоьорового, завжди беру для кольорового, наразі відпирається все.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  15. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    А дитячий одяг теж ним перете? Немає алергіі в діток?

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я прала спеціальним дитячим в лікарні, вручну, давала мінімальний мінімум, піниться добре.
    мала не на стільки чутлива, а я здиала від того запаху. полоскала поки руки вже не викручувало від холодної води, а запах лишався. зате плями від рвоти забирає досить порядно)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Megan

    Megan Well-Known Member

    Ні, у мене діти не алергічні. Прала на початку дитячий одяг окремо, то просто давала менше, ставила ще додаткове полоскання, якщо були плями, то просто запирала...
    Наразі навіть не уявляю іншого порошку)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А як із запахом? Не лишається після прання аромат на речах? Часом такий ядучий штучний запах є, що хочеться ще раз прополоскати.
     
  19. Megan

    Megan Well-Known Member

    Ядучого точно нема, є трохи запах, але ми на нього вже не реагуємо.
    Одного разу прала чоловіка спецодяг, то дала багато порошку, відіпралося, але запах був ого... а так - норм)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Online

    Online Well-Known Member

    Я купую майже всю побутову хімію Domol: гелі для прання, універсальний засіб для ванної кімнати, для паркету. Ціна-якість влаштовує. Дуже подобаються їхні вологі серветки для прибирання - жовті універсальні і голубі для скла. Якщо швидко треба протерти дзеркало, скляні полички в ванні чи в холодильнику - супер. Жовтими добре витираються плями на меблях, робочі поверхні на кухні, "поліруються"крани та хромовані деталі.
    Для посудомийки беру в основному Фініш великими упаковками 110-140 шт., але от недавно купила на Личаківській на пробу поштучно таблетки 3 різних німецьких фірм - то теж не гірші.
    А от зараз маю проблему - треба "відчухати" плиту і духовку від застарілого жиру і не знаю чим це краще зробити щоб навєрняка. В'їлося намертво. Домол не справиться, я такий їхній засіб вже колись мала. Може хтось щось порадить?
     
    Останнє редагування: 5 Серпень 2017
    • Подобається Подобається x 1