Яку ковдру обрати?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Arabika, 18 Квітень 2012.

  1. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Теж пруть такі ковдри, особливо в JYSKу. Там є і натуральні наповнювачі і синтетичні. Я обрала синтетику, щоб мати можливість прати вдома, та і всякі пилові гави в тому менше живуть)

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
  2. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    В Юску також купляли.. вибрали з бамбуковим наповненням (знайома там працює, то нам її порадила), з однієї сторони натуральна, а з другої - не викликає алергії. Легенька і тепленька. І гарантію дають.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Ще по ціні зорієнтуйте, це нам теж важливо
     
  4. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Ми брали 140*200 (для малих) за 430 грн. То була "чорна п'ятниця", але навряд чи ціни зараз суттєво вищі.
    Пише, що гарантія 5 років на міцність тканини.
     
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    В них все на сайті вказано ) Там же брали малому ковдру на гусячому пуху - тепленька і легенька, дуже мені подобається. Планую замінити усі гостьові ковдри на щось таке ж легеньке. Вони ще й компактно складаються, що для мене дуже важливо
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Підкажіть яке наповнення ковдри вважається літнім варіантом? Потрібне щось легке і неалергенне. Досі стикалася лише з зимовими варіантами...
     
  7. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    В мене вже кілька років є силіконова ковдра "4 сезони", то складається з 2 половинок - 1 частина зовсім тонка (літня), інша більш товстіша (на осінь), ну а на зиму 2 частини ковдри прищіпаються кнопками-гудзиками і виходить теплий зимовий варіант.
     
    • Корисно Корисно x 1