яку секретарку брати?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Sinderela, 25 Січень 2011.

  1. Sinderela

    Sinderela New Member

    Привіт дівчата!
    Цікавить ваша думка. Знайома пара шукає адміністратора собі в студію, і вже 3 місяці сперечаються з приводу того якою вона має бути:
    - кмітливою кар"єристкою, яка буде проявляти ініціативу
    або
    - хорошим слухняним виконавцем .
    Одна сторона вважає, що кар"єристка "заскучає" на такій посаді і скоро прийдеться шукати іншу , а друга сторона вважає, що спокійна дівчинка не зможе принести дохід, оскільки не буде проявляти ініціативи і буде стидатися клієнтів.
    а як вважаєте ви?
     
  2. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: яку секретарку брати?

    А чому вони вдаються до таких крайнощів? Невже не буває чогось середнього?
     
  3. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Відповідь: яку секретарку брати?

    Прибуток однозначно залежатиме від активності дівчинки. Пасивна людина - не притягує. А от наскільки довго працівник співпрацюватиме із роботодавцем залежить від умов праці і оплати.
     
  4. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: яку секретарку брати?

    Три місяці сперечаються, а співбесіди за той час якісь проводили?
    Як на мене, то такі балачи - пусте...
    ...треба бачити людей, котрі хочуть працювати на цій роботі, і вже з конкретних вибирати. Може як раз знайдеться виконавча кар"єристка.
    А так - переливання з пустого в порожнє.
     
  5. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: яку секретарку брати?

    А виходьте з того наскільки страшить фірму плинність кадрів. Бо кар"єристка сто процентів незабаром кине, якщо не буде рости постійно зарплата, посада тощо.:) Це логічно, ви це розумієте, а я це відчула на власній шкурі, коли прийняла людину, яка всю необхідну роботу знала хтіла кращого, але й робота їй була потрібна. Чуда не сталось.) Пішла, бо шукала паралельно. А мені важливо, щоб людина не кинула всі справи.
    У Вашому випадку ж - якщо перейняти за два дні всі її обов"язки можливо - не так вже й необхідно, щоб дівчина зо 5 років у вас сиділа, - нехай різні будуть.:) Туристичні он не паряться, наприклад - студенток постійно набирають.:)
     
  6. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: яку секретарку брати?

    та й взагалі -то є суттєва різниця в оплаті праці

    то може спочатку визначитись , скільки будуть платити дівчині, бо коли відкриваєш нову фірму, то всюди економиш

    а кар"єристки певно більше грошей хочуть....
     
  7. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: яку секретарку брати?

    візьміть одружену жінку років 30ти. Це вже люди на з життєвим досвідом, і скоріш за все хотітиме стабільності - тому не кине скоро роботу. звісно, це не правило на загал, і винятки теж є.
     
  8. Sinderela

    Sinderela New Member

    Відповідь: яку секретарку брати?

    згодна, але хочеться надійну людину, бо вже трошки дівчат попрацювало. І справа навіть не в грошах, бо ж за таку роботу всі приблизно однкаково платять...

    ---------- Додано в 15:48 ---------- Попередній допис був написаний в 15:45 ----------

    а скільки доречі зараз середня плата за таку роботу?
     
  9. sensual

    sensual New Member

    Відповідь: яку секретарку брати?

    А зі мною працювала пані Галина, 45 років, весела, комунікабельна, з хорошою пам'яттю!!!!що дуже важливо!!! розумна, і просто хороша людина. Якщо їм ще потрібна секретарка, можу дати координати.:girl_cool:
     
  10. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: яку секретарку брати?

    жартуєте?

    зовсім неоднаково....


    мабуть по відомій причині : директор - секретарка

    можливо і ні ,просто так склалось
     
  11. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: яку секретарку брати?

    А чому, власне, хочете дівчину? чим зумовлена така гендерна несправедливість? зрештою, за законами України роботодавець не має права відмовити або надати перевагу людині за статевою ознакою :girl_feminist:
     
  12. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: яку секретарку брати?

    а Ви точно знаєте обовязки, за які треба платити?
     
  13. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Відповідь: яку секретарку брати?

    Згідна з Solomi що потрібно відштовхуватись від обов*язків які будуть в секретарки/адміністратора.
    Якщо потрібно консультувати і "працювати" з клієнтом для купівлі ним послуг, то брати потрібно більш активну дівчину/хлопця, можливо які вже мали досвід в сфері роздрібного продажу.
    Якщо ж просто робота з документами, організація побуту студії і мінімальна консультація (прийом замовлень), то когось менш активного, кому потрібна спокійна робота, і з/п не залежить від кількості залучених клієнтів.
     
  14. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: яку секретарку брати?

    згадала як мій шеф також шукав секретарку -діловода:girl_haha: кастинг тривав більше двох місцяів. вимоги були поставлені неаби які, і розумниця має бути і вища освіта і досвід роботи і те і сє...Але вкінцевому результаті взяв довгоногу красуню, без досвіду роботи, яка ще навіть десь вчиться. Вона з часом всього навчилася (не золоті ж горшки ліпити)
     
  15. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: яку секретарку брати?

    а можна поцікавитися причиною такої "плинності" дівчат?))

    ---------- Додано в 19:33 ---------- Попередній допис був написаний в 19:29 ----------

    Можливо причина в невідповідності між кількістю обов"язків та оплатою праці?
    ....А може бути і таке, що дружині директора (я так розумію теж має відношення до цієї фірми) тим чи іншим чином не підходять секретарки? (десь вище Соломія про це вже згадувала...). Цікаво.)))
     
  16. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: яку секретарку брати?

    симпатична секретарка може мозолити очі дружині директора:connie_pull-pigtail
    В мене на фірмі секретарка директора мозолила очі дружині технічного директора) це була і причина , що з нею прийшлося розпрощатися ;)
     
  17. Sinderela

    Sinderela New Member

    Відповідь: яку секретарку брати?

    Супер, стільки думок, і всі по своєму праві, внесу ясність - це невелика фірма, і плинність зумовлена може амбітністю дівчат, які за таку саму зарплатню будуть робити навіть більше роботи але у великій фірмі з перспективами (я цілком їх розумію) Бізнес це дружини, їй більше пасувала б компаньойнка.
     
  18. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: яку секретарку брати?

    Ви тільки не ображайтеся, але кар*єристка до Вас просто не піде, бо ви не "велика фірма з перспективами". Та й людина, яка вже має певний досвід і знає собі ціну, навіть, якщо в неї немає амбіцій, якщо не буде запропонована достойна зарплата, теж навряд чи погодиться.
    Як на мене то найкращий варіант для вас, це слухняний виконавець, дівчинка, яка щойно закінчила навчальний заклад. Та в цьому випадку теж потрібно бути готовим, що рано чи пізно, якщо ви не запропонуєте їй якусь перспективу, чи підвищення зарплати, віддасть перевагу фірмі, яка зможе запропонувати щось більше.
     
  19. Bobas

    Bobas New Member

    Відповідь: яку секретарку брати?

    А що за бізнес? може люди зацікавляться. І я також)))))))
     
  20. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: яку секретарку брати?

    Я також зацікавлена.