Юридична консультація

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Taras N, 7 Липень 2011.

  1. sherry

    sherry Well-Known Member

    Доброго дня!
    Прошу поради, або можливо хтось може порадити до когось звернутись

    Ситуація наступна:
    Є особняк з 2 власниками: я перший поверх, сусіди 2 поверх. Спільна власність. Земля у спільному користуванні, поділена умовно за будинком за згодою співвласників, решта території спільна. Будинок має спільний захід, коридор, сходову клітку, підвал і горище у спільній власності. Я є власником по документах 1/2 будинку. Фактично першого поверху, у спільний коридор, через який сусіди йдуть до себе у мене виходять двері кімнати, ванни, туалету і кухні. Ще у моїй власності є добудова 12кв м, яка була узаконена(приблизно 20р тому), а у сусідів узаконений гараж. За рахунок добудови площа моєї квартира стала більшою.
    Сусіди подали в суд щоб виділити їх частки в натурі і експертом було запропоновано декілька варіантів.
    1. Горище їм, підвал нам, вхід як був так і залишається
    2. Горище їм, сходова клітка їм, коридор спільний їм, вихід їм. Підвал наш - нам захід робити з вулиці - викопувати, пробивати і т д. А заходити через добудову, бо вона має вихід в сад.
    Сусідам подобається 2 варіант, оскільки за ним виходять ідеальні частки. Але в площу будинку не входить горище, яке вони частково забудували.
    Дозвіл на забудову у мене не брали.

    Я їм пропонувала вихід через вікно зі сходової клітки зробити, вони не хочуть.

    Суд першої інстанції ми виграли. Тепер вони подали апеляцію. Судді відкритим текстом на засіданні кажуть - домовляйтесь, краще вам домовитись, давайте проект мирової угоди і т д. До адвоката вже підходили, щоб він "не ліз".

    Зараз робимо свою експертизу, щоб можна було подати в суд варіант нашого розподілу (через вікно).

    Але, щоб нова експертиза не була приводом вирішити справу не на нашу користь.

    При 2 варіанті розподілу у мене виходить захід в кімнату (мінус кімната), тоді наступна кімната, ще кімната і кухня, з кухні ванна і туалет. І перепланувати там не реально. Вже не кажучи про те що обмежать доступ до нашого підвалу (тільки з вулиці).

    Не знаю що робити в такій ситуації, чесно кажучи я у розпачі і зовсім не знаю що робити.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  2. sherry

    sherry Well-Known Member

    @сніжна може ви зможете щось порадити?
     
  3. DianaRak

    DianaRak миється в бані

    досвід *?
     
  4. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Привіт!Маю таке питання. Чи стикався хтось з розлученням коли є спільна дитина і вагітна жінка. Бо я читаю, що розлучення можливе, якщо його хоче жінка. Хто стикався з таким, яка потрібна процедура для цього. Бо я щось вже так затягнула те питання(.
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    C137F6E8-04CB-406B-8A6A-E854234C98F8.png
    Де читаєте?

    Кодекс каже, що не можете, і ще пік після народження дитини.
     
  6. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Коли прийняла це рішення то прочитала те саме, що Ви скинули (це було кілька міс тому). Але вчора подруга скинула мені в інстаграмі статтю. Також помоніторила різні сайти де юристи пропонують послуги то пишуть, що можна. Позвонила до юриста проконсультуватися то вона сказала, що під час вагітності можна розвестися. Тому в мене виникло питання, як це зробити правильно. А Ви юрист? Сказали віднести до рагсу заяву разом і нас мають розвети протягом місяця.
     

    Вкладення:

  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А вас не бентежить, що перший скрін це Гуглтранслейт з російської мови? А не українського законодавства, а решта передрук сімейного кодексу, а під перераховані винятки ви не підпадаєте?

    Але місяць, то місяць. Спитайте тільки форумлянок, які не будучи вагітними розлучалися, скільки той місяць тривав. В нас ціла тема цьому присвячена.

    Суддя зобов‘язаний Вам мінімум місяць на примирення дати (це якщо є діти у подружжя а жінка не вагітна навіть). Це після першого засідання, а не від подачі заяви. Тому при райрадужніших перспективах і в пряме порушення законодавства навіть місяць не вийде.

    Чоловік мій юрист розлученнями займається. В соцмережах не консультує.
    І в мене є юридична освіта, але я не працюю юристом.

    Мені дуже шкода, що Вас в такій ситуації ще й дурять «юристи» з ІГ.
    --- дописи об"єднано, 23 Травень 2019 ---
     
    Останнє редагування: 23 Травень 2019
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Тому я і прошу поради. Бо є мої друзі, які не будучи вагітними, але маючи дитину розвелися без суду в рагсі. Можливо Ви праві я не заперечую, а питаю поради, як мені краще зробити. Бо чекати, ще півтора роки не має ніякого сенсу для мене((((.
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я вас розумію і співчуваю. Але найдешевше і найспокійніше - проконсультуватись в юриста, і не телефоном, а на зустрічі. Якщо чоловік не проти, то і його треба, бо потрібно буде складати договір про проживання дітей (з вами, я так розумію). Ну чесно навіть при гарячому бажанні всіх сторін місяць не вийде. А якщо ще чоловік почне заперечувати, чи суддя погано в свій час розлучався...
    --- дописи об"єднано, 23 Травень 2019 ---
    @shokoladochka отут в нас тема
    Судові справи при розлученні, права чи безправність жінки
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Дякую за пораду та підтримку. Якщо можна в приват контакти юриста до якого я можу звернутися.
     
  11. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    підсумовуючи все сказане вище:
    1)якщо є неповнолітня дитина, в РАЦСІ не розлучать, тільки через суд
    2) ви вагітна. навіть, якщо ви зараз подасте таку позовну заяву - суд її поверне.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. La esposa

    La esposa Moderator

    В мене кума все ж розлучилася з чоловіком ще до пологів. Він її вагітну бив по-чорному. Я їздила на суд як свідок, чоловік не з'являвся. Їм дійсно давали місяць, але після цього дали розлучення.
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Там вище в скрінах є. Якщо чоловік вчиняє правопорушення проти жінки чи дитини, то можуть розлучити.
     
  14. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Або якщо не казати ,що вагітна)))
    Моя знайома так розлучилася.
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Потім можна буде оскаржити рішення суду. То треба добре знати що стрілить чоловіку, і бути впевненим що розгляд справи не затягнеться через визначення місця проживання дітей і поділ майна, бо невагітна-невагітна, два місяці туди сюди, суд відклади, сцддя у відпустку поїхав, а потім - о-па!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Я в центральному РАЦСі дізнавалася минулого року. Казали, що заяву не приймуть і не розлучать під час вагітності, і до року дитини
     
    Останнє редагування: 25 Травень 2019
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  17. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    На скринах видно, що розлучення можливе, якщо заява подається СПІЛЬНО (+ договір? Типу про те, що батько буде утримувати дитину?). В усіх інших варіантах - шлюб захищається (навіть якщо захищати нічого). Але на практиці навіть не уявляю, що то за високі відносини, коли чоловік та вагітна. другою. дитиною. дружина разом йдуть розлучатись... Може, небезпечна хвороба...
    Розлучення - принципове? Іноді достатньо окремо жити (якщо є можливість) і чекати коли дитині мине 1рік. А далі - формальність.


     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Розлучення до року дитини, якщо чоловік є батьком цієї дитини і не б‘є неможливе. А от потім щоб без особливих проблем розлучитись, ТОДІ договір і в суд. В РАЦСІ якщо є діти не розлучають.
    --- дописи об"єднано, 26 Травень 2019 ---
    Сімейний кодекс є в неті. Нащо вам ті скріни з ІГ «Рабінович переспівав». Риторичне.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я скрини коментувала, бо на них "спиралась" форумлянка ;).
     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    розлучення під час вагітності дружини та до досягення дитиною 1 року неможливе. Суд просто залишить позов без розгляду. Можливі варіанти: 1.обманний - Приховати факт вагітності, якщо при цьому є згода обох ( є ризик, що потім комусь "муха зайде" і це буде оскаржено).
    І решта- законні: якщо інша особа ще до народження дитини визнає себе батьком дитини; якщо хтось із подружжя скоїв злочин стосовно іншого чи проти дитини. Законодавством не передбачено розлучення за сільною заявою під час вагітності чи до 1 року ез цих підстав. Є один судовий прецедент від 2011 року, коли апеляційним судом було дозволено розлучення за спільною заявою
    Щодо договору на утримання дитини - це угода, яка укладається між батьками добровільно, завіряється нотаріально і є підставою для того, щоб не виникало спорів щодо призначення аліментів. Тобто: пара укладає угоду на утримання дітей, долучає її до позову про розлучення, (визначення місця проживання дітей та стягнення аліментів- окремо чи об єднано) і на підставі цієї заяви суд виносить рішення з урахуванням угоди.
    це за законодавством Росії можна розлучитися пі час вагітності дружини та до1 року дитини, якщо позов подає дружина. ( чоловік позбавлени таого права). За Українським законодавством цього права дружина не має. Не плутайте закондавство України та Росії.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1