$ K-Beauty - корейська косметика

Тема у розділі 'Косметика', створена користувачем lovikyou, 10 Липень 2019.

1. lovikyou

lovikyou Well-Known Member

Вітаю вас у своїй темці краси!

В мене нове захоплення :girl_spruce_up:, яким я впевнено хворію останні пів року, і воно таке шалене, що я мушу знайти однодумців, бо просто лусну =)
    Пропоную викуп корейської косметики напряму з корейських сайтів:
    1. Korean Cosmetics】korean beauty / cosrx - RoseRoseShop
    2. Korea Cosmetic No.1 Website

З досвіду – накрутка по магазинах йде від 70% :girl_impossible:

Умови:
    Ваша ціна=ціна сайту+10% +вага (біля 13 дол за кг. Це максимальна, може бути й менша це вже буде відомо на момент викупу.)
    Обов"язковим є вказання номеру тел. - без нього не замовлятиму!

Терміни:
    збиратиму по максимуму митного ліміту аби здешевити доставку. Рахунки кидатиму на момент викупу (в грн. по курсу на той день), на оплату – той же день. На руках матиму +- за 10-20 днів. Одразу сортую і роздаю або відправляю.

альбом з пробниками: https://photos.app.goo.gl/GiSTkFbGRkNwNSsh7

таблиця всього, що маю в наявності (оновлюйте, будь ласка сторінку, бо може підтягнути відкритий попереднього разу :girl_flag_of_truce:): Корейська косметика, в наявності

Вдалого вибору!

тел.

Останнє редагування: 10 Грудень 2019
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. lovikyou

3. lovikyou

Дівчата, оновила файл із залишками.

Пробників зараз не маю, хіба по 1-2 баночці (5 мл.) тонеру та емульсії. Якщо комусь цікаво - розпишу

4. Innessa

Innessa Well-Known Member

Додайте ще 2 шт патчів від чорних цяток,ті,що 3-крокові

• Тупо! Тупо! x 1
  5. Kassandra

Kassandra брюнеточка:)

ну от не можу втриматись, щоб щось не замовити :girl_crazy:
    мені, будь ласочка, цю масочку https://www.roseroseshop.com/innisf...lcanic-pore-clay-mask-2x-100ml.html?limit=100

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. mamvasulka

mamvasulka Well-Known Member

Напишу відгук:girl_dance:, можна?
    я брала крем для лиця, крем під очі, маску, патчі. Все мені підійшло і сподобалось. Креми і маска гарно насичують шкіру, зволжена, немає липкості чи стягнення. А патчі напевно не підійшли, перший раз все було добре, а вчора взяла, то шкіра пощіпувала під ними, а сьогодні набрякла шкіра і ніби отьок. Може я щось не так роблю.?

Вкладення:

7. lovikyou

патчі наносяться на очищену шкурі та відновлену тонером. Все, більше там ніяких нюансів. Легке пощипування від патчів допускається, але до рівня комфортності. Якщо все так, то таки можлива індивідуальна реакція.
    Але якщо перший раз не було, а зараз є? яка була відмінність в попередньому нанесенні і зараз?
    легке пощипування

• Подобається Подобається x 1
  8. kewa

kewa Well-Known Member

@lovikyou , Люда ,заберу
    - патчі для очей з золотом та равликом. НАйбільше по впливу - вікові"-220 грн
    -маски з екстрактом Q10, для розгладження, зволоження шкіри 3 шт ( по 15 грн )
    - зволожуюча та живильна, з авокадо 1 шт ( 20 грн)
    - #Lifting Plus: з колагеном, для ліфтинг-ефекту.- - 2 шт (по 33 грн )
    --- дописи об"єднано, 8 Листопад 2019 ---
    https://photos.google.com/share/AF1...?key=MjhSX0VUcENnSTc0dFFVMk5salB3ejByeWZWWlR3 7 шт

9. mamvasulka

mamvasulka Well-Known Member

@lovikyou
    Очистила шкіру, нанесла патчі, тримала 20 хв, трохи підщіпувало, але не сильно. Зняла, лягла спати. Зранку трохи набрякло під оком. Попередньо все так само, але без наслідків, і не щіпало.
    Пробувала дочка, то її пекло, зразу зняла, мала почервоніння

10. kewa

kewa Well-Known Member

Останнє редагування: 8 Листопад 2019
  11. lovikyou

В якому станні шкіра?
    для холодної пори потрібні більш поживні креми. При цьому, креми з гіалуроновою кислотою радять не користувати, а при потребі наносити суто у вигляді сироватки і закривати вже кремом.

При відсутності виражених проблем, в якості підтримки-зволоження можна дивитись серед равликових:
    колагенових:
    Гарні засоби в цій серії з новозеландським льоном Харакеке [THESAEM] Urban Eco Harakeke Cream - 60ml

глибоко зволожуючий від Тоні Молі [TONYMOLY] The Chok Chok Green Tea Watery Cream - 60ml

• Подобається Подобається x 1
  12. lovikyou

оця туш пропала, лишилась лишу туш, що підкручує
    відсутня

13. lovikyou

патчі забронювали вже в ПП

14. kewa

kewa Well-Known Member

@lovikyou тоді які краще взяти для жінки 60+ ?

15. lovikyou

не бачу на розерозе ремуверів в пробниках, от по 100-155 мінімальні по об"єму Search

на бьютінет були, але я не взял, а наступне не знаю коли звідти буде і чи буде точно

щодо розчісування:

16. raspberry

raspberry Well-Known Member

Тоді замов мені, будь ласка, якусь змивку, щоб туш добре змивала. Бо я в них зовсім не орієнтуюсь. Об‘єм значення не має.

17. lovikyou

якісь конкретно? Search

18. Innessa

Поки туш ні тоді,а вмивалку візьміть на свій розсуд для сухої чутливої шкіри
    Патчі,ті що в таблиці у вас , пише,що від чорних цяток для малої моєї

19. lovikyou

подивись на такі:

враховуй, що на старший вік самі патчі можуть не дати максимальний ефект. Тому раджу брати ще +крем під очі
    почервоніння чи набряк це не нормальна реакція, це однозначно.
    Але таки пропущений етап тонеру, врахуйте. "Гола" після очищення шкіра, може мати не властиву чутливість
    немає в мене в таблиці патчів, забрали давно, вам підтягує стару версію. в клітинці F1 є дата оновлення - має бути 08.11

20. Innessa

Ясно,тоді замовте їх 2 шт https://www.roseroseshop.com/tonymoly-runaway-strawberry-seeds-3-step-nose-pack-1pcs.html?search= Runaway Strawberry Seeds ,ну і пінку обов'язково(якщо б змивала б туш- ідеально було б),бо в мене вже голова обертом іде)))

21. kewa

kewa Well-Known Member