Кашлюк

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем pravovuk, 4 Серпень 2010.

  1. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Дівчата, в дитини підозрюють коклюш.Хоча аналізи не підтвердили, але по симптомах кажуть що то саме це.....Чи хтось стикався з цим? Які аналізи і де краще здавати щоб точно визначити діагноз?Були на Орлика....нічого толком не встановили, лише купу ліків понавиписували-як на всі випадки життя....А дитинка мучиться...Якщо хтось мав це-опишіть симптоми і як лікували?????? В неті читала-симптоми ніби такі як описано, але воно схоже на звичайне ГРВІ......:sad:
     
  2. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Коклюш

    КОКЛЮШ
    Коклюш – крайне заразное бактериальное заболевание, обычно передаваемое по воздуху.
    Инкубационный период составляет от семи до четырнадцати дней. Начальные симптомы болезни
    такие же, как при обычной простуде: насморк, чихание, вялость, отсутствие аппетита, небольшое
    слезотечение, иногда незначительное повышение температуры.
    По мере развития болезни появляется сильный кашель по вечерам. Затем он развивается и
    днем. В течение семи–десяти дней с момента первых симптомов кашель становится
    приступообразным, до двенадцати кашлевых толчков после каждого вдоха; лицо темнеет и
    приобретает синеватый или пурпурный оттенок. Каждый приступ кашля завершается вдохом с
    характерным звуком. Дополнительным симптомом болезни часто является рвота.
    Коклюшем можно заболеть в любом возрасте, но более половины случаев приходится на
    детей до двух лет. Болезнь может быть опасной и даже угрожающей жизни, особенно у младенцев.
    Коклюш заразен в течение примерно месяца с момента появления первых симптомов, поэтому
    важно, чтобы больные были изолированы, особенно от детей.
    Для этого заболевания специального лечения в арсенале средств педиатра нет, в домашних
    условиях необходимы лишь отдых и родительское утешение. Иногда используются средства для
    подавления кашля, но они редко помогают, и я их не рекомендую. Однако если коклюшем
    заболеет грудной младенец, совет врача необходим, так как может потребоваться госпитализация.
    Совсем маленьким детям коклюш опасен в основном угрозой пневмонии и истощения от кашля.
    Из-за тяжелых приступов кашля у младенцев могут случаться даже переломы ребер.

    Мендельсон Роберт С.
    Как вырастить ребенка здоровым вопреки врачам

    В розділі дитяче здоров*я пошук по слову кашлюк показує дописи форумлянок, які мають досвід лікування.
     
    Останнє редагування: 4 Серпень 2010
    • Подобається Подобається x 1
  3. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Коклюш

    pravovuk, моя Златуня в 7 місяців перехворіла. На вигляд перші дні то і було як простудне - кашель без т-ри. Здавали аналіз крові (але я уже на ДП писала, що по тому аналізу у нас його виявили тільки тому, що ми нещеплені + аналіз робили до антибіотикотерапії). Лікувались і консультувались в нашого колишнього дільничного педіатра на Симоненка. Саме проти кашлюку приймали синекод + паралельно антибіотики. З традиційних народних рекомендації - прогулянки в сосновому лісі, поїздка на перевал. Спала в напівсидячому положенні (так набагато легше переносити приступи - переконалась на собі, бо ми потім цілою сім"єю перехворіли). На спаді хвороби робили масажі
     
  4. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Коклюш

    Дякую дівчата.Тут мені лікарка пораду дивну дала..."купити квиток на літак до іншого міста і назад-переліт,зміна тиску і "новий стрес" для дитини допоможе перемогти приступи." Я щось в таке мало вірю.....але заради дитини будем і "літати"як треба.Хтось таке робив?????????
     
  5. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Коклюш

    В мене сусідка таке робила,після того пройшло.
     
  6. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Коклюш

    Моя знайома з малим поїхала на літо в Карпати (добре, що село там мали), близько біля лісу. Казала, що діти там зовсім не кашляли, приїхали здоровими.
     
  7. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Коклюш

    Дякую.Скільки годин треба бути з дитиною в літаку?
     
  8. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Коклюш

    Може краще ті гроші потратити на відпочинок на якійсь базі в сосновому лісі? Якщо ще й коні під боком будуть, то взагалі чудово.
    Бо в літаку крім
    вона отримує ще й певну дозу радіації.
     
  9. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Коклюш

    Я думаю якщо брати літак, то тут важливі самі зльот і посадка а не час проведений в літаку, знайомий, яий працює в аеропорті, каже що в них часто замовляють маленький літак для таких діток, і там важливо власне зміна висоти.
    Наскільки знаю, існує позитивна думка про конюшні, але не знаю докладно.
     
  10. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Коклюш

    Сестра захворіла на коклюш коли їй було 3 рочки. То і я зразу захворіла, але я уже ходила в школу. Кашель навіть важко описати, він ніби і сухий але від того кашлю прямо вся середина боліла і ребра. Страшно було навіть порухатись. Мені якось трохи легше було, бо мама все пояснила, а от маленька сестричка то кожний кашель то дитина в паніку падала. Всю кімнату обставили гілками сосни, щоб дихали. Гілки міняли кожного дні. Практично тільки сидяче положення. І саме головне, то пили молоко кобиляче. Незнаю, що помогло чи те молоко чи соснові гілки?
     
  11. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Коклюш

    Порада зовсім навіть не дивна. Мого брата лише в такий спосіб вдалося вилікувати від коклюшу, бо вже починав задихатись

    ---------- Додано в 15:47 ---------- Попередній допис був написаний в 15:45 ----------

    Справа не в часі, а в тому, щоб дитину підняти на літаку вгору та потім опустити вниз. Ми домовлялись з пілотом, щоб він просто підняв брата вгору, а через хвилин п"ять приземлив літак. Процедура полягає не в перельоті, а в різких перепадах
     
  12. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Коклюш

    Вже вам відповіли.Важливо перепади,сусідка домовлялась з пілотом,після того польоту все було гуд.
     
  13. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Коклюш

    Мій Дениско в 5 місяців перехворів на кашлюк, при чому на той момент маючи вже щеплення, захворів десь через 10-14 днів після другого щеплення, не наважуся говорити про 100%-й зв"язок між щепленням і хворобою, але пізніше читала, що таке можливо. ТАк ось поставили нам діагноз не відразу, хвороба починалась як звичайне ГРВІ, дільнича лікарка що тільки не призначала, два рази міняли антибіотики, через пару тижнів, коли покращення не наступало, прийшли оті приступи із рвотою і з характерним кашлем і звуком, тоді вже на Орлика нам поставили діагноз "кашлюк", призначивши ще одну серію інших антибіотиків. Читала, що якраз щепленним діткам дуже важко відразу правильно поставити діагноз на ті хвороби, від яких вона щеплена, бо хвороба протікає не стільки в легкій формі, скільки в дуже стертій. Ми перехворіли досить важко, кашляли з приступами рвоти десь місяць часу, потім кашель спадав, повністю пройшов в рік.
     
  14. Ann

    Ann New Member

    Відповідь: Коклюш

    Ми хворіли минулого року. Ми одразу ж зібралися і поїхали в Коблево, там є база в сосоновому лісі. Море, сосни, інший клімат, позитивні емоції. Каталися на поні, з дельфінами плавали. Приїхали додому - все пройшло))))
     
  15. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Коклюш

    Софійка хворіла в рік і два місяці. Аналіз крові вам при кашлюку покаже лейкоцитоз. Бактеріальний аналіз інформативний на самому початку захворювання коли ви про нього ше і не здогадуєтеся.Ми не приймали жодних ліків,лікували саме літанням в літаку(з аеродрому Цунів,там ціла програма того польоту була зі змінами висоти,тривалістю десь півтори години),щоденно їздили гуляти в сосновий ліс і щоранку возили дитину в конюшню на іподромі.Що з того допомогло найбільше не знаю але хворобу дитина перенесла порівняно легко.
     
  16. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Коклюш

    В доці був кашлюк на початку минулого літа, у віці 4 років.
    Перебіг - в досить легкій формі - турбував тільки затяжний сухий нічний кашель з характерними вдихами-видихами (доктори ніяк не вірили що нещеплена АКДП дитина хворіє в такій легкій формі), ми не лікувались медикаментозно, але довго - близько 6-7 тижнів не могли позбутись кашлю, допомогли і справді різкий перепад тиску - поїздка через перевал в Закарпаття, + відпочинок в штучних соляних шахтах в санаторії в Поляні (кашель припинився після 3 сеансів дихання).
     
  17. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: Коклюш

    Точний діагноз ставиться після бак посіву із носоглотки, беруть мазок, знаю точно бо нам робили в інфекційній лікарні і там діагноз спростували, хоча і дільнича і на Орлика говорили - 100% кашлюк. А в інфекц. лікарні послухали, сказали що алергія на антибіотик, зробили укол і відпустили до дому.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  18. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Коклюш

    Мій Денис хворів коклюшем півтора роки тому, це були приступи кашлю, аж до рвоти, потім через тижні два приступи кашлю закінчувалися тим, що він ніби щось відкашлював, так продовжувалось майже два місяці, січень, лютий - а кашляли по трохи ми до червня.
    Діагноз поставила пульмонолог на Орлика, аналізи на другому тижні здавати було вже пізно. Ніяких ліків крім відхаркуючих на перших тижнях ми не приймали, тим більше антибіотики, які як нам пояснили дають дітям з коклюшем лише, щоб не заразити оточуючих. (за останні слова не відповідаю, за що купила за то продаю)ю
    Що ми робили, возили машиною малого в Карпати на перевал і назад, майже через день. Дійсно ставало йому у лісі легше. А потім нам порадили ходити на іподром в конюшню до коней, причому у саму вонючу, чоловік став ранком водити, там на іподромі всі знають що водять таких дітей і без проблем пускають. Доречи саме після конюшні - перший раз став відкашлювати.
    Здається я тут писала про те чим і як ми лікувались, якщо знайду кіну лінк, бо вже трохи забула, чим ще допомагала синулі.
    http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=40166&highlight=%EA%E0%F8%EB%FE%EA&page=195
    ось тут майже те саме написане рік тому )))
     
  19. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Коклюш

    А до чого при кашлюку відкашлювання?.. Наскільки знаю то захворювання вражає нервову систему,а не органи дихання,тому там відкашлювати нема чого,а рвота виникає через спазм.
     
  20. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Коклюш

    це не відкашлювання як ми звикли, ось цітую "...Приступ заканчивается выделением вязкой стекловидной мокроты..."
    у нас він випльовував якусь в"язку гидоту - не знаю чи можна її було назвати "стекловидной", але приступ кашлю десь на 3 тижні почав закінчуватись саме цим.

    Знайшла, що період коли виділяється мокрота при кашлюку називається "Период разрешения."... Характерно снижение частоты приступов кашля. Он становится слабее и теряет специфический спазматический характер. Легче отделяется слизистая мокрота. Ведущие признаки заболевания постепенно исчезают, но кашель, слабость, раздражительность и повышенная возбудимость больных сохраняются ещё в течение длительного времени ("