Кашлюк

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем pravovuk, 4 Серпень 2010.

  1. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Буду дуже вдячна за контакти того гомеопата,в ПП,чи тут
     
    Останнє редагування: 3 Лютий 2019
    • Подобається Подобається x 1
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    На кожну людину по іншому діє гомеопрепарат. Це ризиковано давати по рекомендації когось з форуму. бо цей препарат може викликати зовсім інші симптоми. Я наприклад знаю інший гомеопрепарат від кашлюка. Ігор Адамів гомеопат- багато про нього писали в іншій темі. є в фб
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Яким препаратом лікує кашлюк Ігор Адамів?
    Звісно ж, потрібна очний огляд дитини в лікаря. Думаю,кожній дитині необхідне своє дозування,свої препарати. Але щоб зорієнтуватися про лікаря, збираю інфо.
    Чула про такого лікаря Адамів ,хотіла б спочатку дізнатися про нього,якими препаратами лікує, перш ніж обрати до кого звертатися
     
  4. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Якраз в нього і лікувалися. Це був мій перший і наразі останній досвід лікування гомеопатичними препаратами. Про "радити/не радити" їх на форумі/ФБ чи ще десь - про це навіть мова не йде, бо навіть в нашому випадку призначення були різні для кожної дитини, практично кожного дня ми списувалися, я детально описувала частоту/тип кашлю, записувала навіть кашель, наскільки це вдавалося, і відсилала йому, то вже по тому коригувалися призначення. Щодо "чим лікує" - в нас було не менше 6 найменувань, може й більше, вже не пам'ятаю.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  6. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @ГаЛоЧкА а призначає кілька припаратів одночасно чи тільки один?
     
  7. Virna

    Virna Well-Known Member

    дівчата, а що має показати загальний аналіз крові, якщо є кашлюк?
     
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    Нічого. Треба здавати мазок, але то на початку захворювання, або антитіла до кашлюка, але то вже після 20-го дня.
     
  9. Virna

    Virna Well-Known Member

    бо читаю, що дівчата в темі пишуть, що кров має показати. Малий кашляє вже довго, кашель сухий і час від часу відкашлюється. тобто вдень часто відкашлюється. Вночі напади сухого кашлю. спить-спить і тут будиться, сідає і кашляє майже без можливості вдихнути. так 3-4 рази за ніч. здали сьогодні кров, повишені лейкоцити, лікар слухала, легені чисті. сьогодні сказали, що схоже на коклюш, паракоклюш. сиджу тепер і читаю тут.
     
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    Незначне підвищення лейкоцитів було в обох моїх дітей при коклюші. Але це не прямий показник.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. silvia

    silvia Well-Known Member

    Нам підтвердили коклюш лише після здачі аналізу на антитіла. Загальн.аналіз крові був добрим. І не кашляли вночі...лише вдень...і репризів аж таких не було..і відео кашляння лікарю скидала.....довго шукали причину кашлю,бо змазані симптоми....аж поки самі вирішили здати...
     
  12. Virna

    Virna Well-Known Member

    а які то саме мають бути, igm?
     
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ви кажете, що син кашляє давно? Місяць? Тоді Igg, то з вени.
    Igm в перших 10-12 днів при коклюші. Зазвичай в той час кашель не має характерних коклюшних ознак.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Virna

    Virna Well-Known Member

    Так, довго вже. Певно місяць вже є, я щось з рахунку збилася. Що то таке в нас? Сьогодні і мене почало в горлі лоскотати, дихати заважає і кашляти хочеться.
     
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Яся кашляє майже місяць (точно більше як 21 день). Вдень не сильно, а от щоночі 2-3 рази такими серіями, досить натужно. Спочатку сухим, сухим, тоді, наче, мокрішим і аж після того засинає. Нині о 1 ночі так кашляла що аж блювала молоком. Але після того спала досить спокійно, ще раз кашляла десь під ранок вже легше. Вдень майже не кашляє.
    Я одночасно з нею теж місяць тому почала кашляти , кашель той якийсь такий противний був а коли врешті відкашлювалося, то таке враження, що мокротиння якось дуже багато було. Я покашляла от тих 3 тижні і, наче, на тому нарешті все.
    Тепер питання: схоже це на кашлюк? треба Ясю вести до лікаря слухати? Здати аналіз на антитіла (в мене і у Влада щеплення є, в неї немає)? Якщо то і правда кашлюк чи можна нам поміж люди (бо ж більш як 21 день від початку пройшов, вже мали би бути не заразними)?
     
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Akina в мене(щепленої) був кашлюк десь років 8 тому. Спочатку був катаральний період, темп. не дуже висока, нежить, звичний кашель, а потім десь місяці два класичного кашлюкового кашлю. Він дуже специфічний. Не схожий на простий кашель. Коли видихала, складалось враження, що на секунду-дві перекривається доступ до повітря, потім вже кашльовий поштовх і на вдиху знову спазм. Навіть суто за звуком чути, що кашлюковий кашель відрізняється від класичного. Чула цей кашель і в 3-річної дитини. Теж чути різницю. Те, що ви описали мені не дуже схоже на кашлюк. На антитіла я б не здавала, сенс? Якщо кашлю вже місяць, то вже пік пройдено, ускладнень уникнули. Крім того аналіз 300 грн, плюс це венозна кров(для малечі може бути проблемно), плюс цей аналіз здають на IgG, тобто вже на вироблені антитіла. А вони не завжди виробляються в відомих межах, іноді треба довший час, залежно від організму.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    @Dominika не знаю чи кашлюковий кашель, чи просто вірус якийсь такий дивний. Пішли заради цікавості в місцевій амбулаторії послухатися, хрипів немає. Але місцевий дохтор, почувши, що немає БЦЖ, одразу: "нууу, туберкульоз я не буду виключати, якщо за 2 тижні не перестане кашляти відправлю на рентген" :). Весело, я так бачу, нам тут з сільськими медпрацівниками буде спілкуватися :girl_in_dreams:
     
  18. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Лікарка з інфекційної говорила що небажано поміж люди місяць після першого кашлю. В нас кашлюк, 4р і 4міс дітям. Після 2,5 тижнів смазматичного кашлю в старшої, нарешті, пульмонолог Лига зразу поставила діагноз, звертались до різних відомих лікарів. При приступах кашлю чути характерний свист, в нас спазматичний кашель тривав 4 тижні. Кожну ніч при приступі рвала дитина, а потім спокійно засинала. З меншою була в інфекційній, там багато діток до року, всі по різному кашляли.
    Зараз консультуюсь в гомеопата, в перший день прийому препарату смазми пройшли.
     
  19. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    Дівчатка, що кому реально помогло від кашлюка?? Конюшні, гомеопатія, літаки - куди кидатися? Вже руки опускаються.. 16 днів кашляєм і 10 днів приступами. І кінця тому не видно, вночі просто жах, щопівгодини... доні 2,3..
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  20. marianast

    marianast Well-Known Member

    Інгалятор допомагав. На тяжкому приступі вдягала малій. З розведеним гормоном, за рекомендацією лікаря. На пару секунд вдягала маску. І тримала шприц з дексаметазоном біля ліжка, дякувати Богу не знадобився.
    Гомеопатію не пробували.
    Загалом нічні приступи тривали більше місяця
     
    • Інформативно Інформативно x 1