Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем levandivka, 15 Лютий 2010.

  1. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    І що ж, мої потаємні (а згодом і візуалізовані та прописані мрії) про ВППКР якось так впевнено нищаться об висновки лікарів та поставлені діагнози і показання.
    За списком:
    - перший кр (але для мене то несильний аргумент)
    - невелика перерва (3,5 роки буде). Деякі лікарі мені казали, що можна пробувати з моїм анамнезом з перервою 10 років і більше.
    - проблеми з цукром
    - киста
    - великий плід (різниця зараз +/- тиждень)
    - низьке розташування плаценти (та я маю надію, що все встане на своє місце з збільшенням матки)
    - ну і головне: у Львові немає таких спеціалістів, які б зі мною ризикнули.

    Я не хочу "вставати в позу" і хоч би що там, народжувати самій, бо розумію що не все так легко. Я мрію про це. А водночас хочу знайти лікаря, якби мріяв (хоч це і голосно сказано) разом зі мною і який би оцінював ситуацію та приймав раціональні рішення в ході пологів. Поки залишається молитись про щасливі майбутні пологи і Божий супровід лікарів.
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    та це взагалі не аргумент саме по собі

    дуже дивна фраза лікарів, нічим не підтверджена. Основне формування рубця відбувається в перші місяці після операції. За протоколом, фактором, "асоційованим з підвищенням ризику розриву рубця" є різниця між пологами менше 24 місяці, але навіть в того фактора рівень доказовості не А.

    Про низьку плаценту на такому терміні говорити змісту нема, оскільки її основний рух на підняття починається з 32 тижня

    Про велику дитину на такому терміні, знову ж, говорити неможливо взагалі.

    Так шкода, що лікарі зовсім не йдуть на контакт. Бо це тупо уникання :sad: Дуже співчуваю Вам.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  3. UlyanaKlumchuk

    UlyanaKlumchuk New Member

    Хочу спитати.
    ХТО МАВ ПРИРОДНІ ПОЛОГИ ПІСЛЯ ДВОХ КЕСАРСЬКИХ))
    ВІДГУКНІТЬСЯ.
    МІЙ ЛІКАР МЕНІ ПРОПОНУЄ,А Я В СТУПОРІ!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    Здайте лікаря в пп, на сайті rodibio є історії ну і @cjomcjomka живий приклад що це можливо
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Клас, хто цей лікар?
    В мене четверо дітей, двоє КР і двоє природним шляхом. Розповіді є в темі "розповіді про пологи" (с. 15) і "народжуємо вдома" (с.167)
     
  6. UlyanaKlumchuk

    UlyanaKlumchuk New Member

    Я читала вже про Вас) захоплююсь і бажаю здоров'я всій сім'ї .
    Сама наважитися не можу. Якби ще одне кесарське, а то 2. І у мене також перші пологи-природні. І лялька зараз 2700-38 тиждень,і плаценти по задній стінці. І вроді ...все добре. А мужності не вистачає.
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    А чому "також" природні? В мене перші двоє дітей КР, перші природні пологи вже після двох операцій

    Щодо наважитися - це особиста справа, це лише Ваше рішення. Просто вперше чую, щоб лікар пропонував. Тим більше, у Львові. Буду Вас дуже просити розповісти потім, як все пройшло. І лікаря таки "здати" :)
     
  8. UlyanaKlumchuk

    UlyanaKlumchuk New Member

    Дякую велике. Буду старатись себе настроїти на позитив. Повинна вирішити до кінця цього тижня.
    А лікаря я все-так "здам")))
    Ошуркевич Орест Євгенович
    --- дописи об"єднано, 4 Липень 2019 ---
    І це було в домашніх умовах???
     
  9. UlyanaKlumchuk

    UlyanaKlumchuk New Member

    Можна вам в ПП написати?
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Звісно
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Всім привіт
    Переклали ми класну статтю від доули Юлії Шушайло
    Відповідь на те, що багато матерів "не хочуть ризикувати дітьми" і йдуть на КР
    Написано легко та ґрунтовно, раджу прочитати.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Добігає до закінчення моя друга вагітність. Емоційно важка і стресова, несподівана і вся в розгубленості. Ще поки я не була в декреті, робота відволікала від стресових думок. А ось вже два місяці, як я вичитую всякі протоколи, різні історії пологів, статті і все що можна на тематику ВПКР та психології. Була в остеопата по закриттю попередніх пологів, так як просто свого часу заштовхала свої негативні емоції в коробочку підсвідомості, а нікуди ж той негатив не подівся, з’явилося безсоння. Налаштувалася на ці пологи, морально змирилася з різним варіантом розвитку подій, погодилася прийняти можливий КР в разі якщо не вийде ВПКР. Обрала лікаря. Хто в темі, то знає, що варіантів у Львові небагато. А після 30-го тижня то вже справа удачі чи лікар погодиться. Так, знаю, що пізно почала пошуки лікаря. Але і вже пізно щось міняти. А зараз взагалі в роздумах. Мабуть я десь в душі очікувала більшої підтримки і співучасті до своєї ситуації. І загальні фрази: «будемо бачити по обставинах», мене не дуже влаштовують. Тим більше, що вона бачить, що я підготувалася в акушерській теорії і мені не потрібно пояснювати якісь базові терміни. Може я забагато хочу, але спроба обговорити якісь варіанти перебігу пологів була невдалою. «Все по обставинах». Хоч я всеодно висловила свої побажання, але підтримки не побачила. Як і запевнення, що зробимо все можливе...
    Може то вартувало в жилетку чи ще кудись. Але то все навколо ВПКР, то написала сюди.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. Kudryashka

    Kudryashka Member

    Шукаю підтримки, бо якось дуже страшно мені. 38 тиждень вагітності, готуюсь до природних пологів,після першого КР,яке було 3.3 роки тому. Народжуватиму в Англії. Тому проблем з пошуками лікаря який візьметься за ВППКР тут не було, можна сказати навпаки. Зачитали мені плюси і мінуси КР та ПП, і сказали обирати. Після першого КР проблем не було, тому вирішила спробувати природні ( вагінальні), впринципі після почутого і ризиків менше.
    Вагітність проходить добре, не враховуючи жахливого токсикозу перші 3 місяці.
    Зараз, вже другий день відчуваю болючі(як при місячних) спазми матки,з періодичністю раз в 1- 2 години. І думаю чи це вже початок?! Зараз в голові багато страхів. Чи все вдасться, чи зрозумію лікарів у стані болю, страху, бо англійська на середньому рівні. Готуюсь морально до того, що чоловіка поруч не буде, бо старшу немає з ким залишити. Ох..
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. vilna

    vilna Member

    Головне : не панікувати. Родичка народжувала в Лондоні, вперше - кесарево, вдруге - природні. Малому скоро 6, все пройшло норм.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Witer

    Witer Member

    Давненько тут нічого не писали. Розповім коротко: у мене були успішні вагінальні пологи після кесарського розтину та конізації шийки матки. Детальніше розписала в історіях про пологи. Якщо є питання, - задавайте.
     
  16. Luciana

    Luciana New Member

    камин, не всем можно рожать естественно) мне по моим показаниям тоже нельзя будет естественно, по этому меня тоже интересует вопрос сколько кесарево стоит