Ким ви працюєте?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем agalinka, 15 Березень 2010.

  1. agalinka

    agalinka Active Member

    Привіт, цікаво знати ким працюють наші форумляни, часом треба якісь поради і знаючи професії один одного можна допомогти, або спитати поради.
    **********************
    Модератор: прошу не забувати про існування теми Реклама. Хочете розповісти про свій бізнес - Вам туди.
     
    Останнє редагування модератором: 5 Грудень 2011
  2. ksyushka brunette

    ksyushka brunette New Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    Я - інженер-технолог (харчування). ой, дівчатка, де я тільки не працювала:girl_in_dreams: офіціант, бармен, продавець-консультант на "Вернісажі", продавець- консультант косметики, писала на замовлення курсові для студентів, вигулювала собак:girl_haha:,інструктором дитячого атракціону (це,здається, все;)). І нарешті знайшла себе: я - НЯНЯ :d25:. У мене маленьке дуже позитивне ЧУДО (хлопчик 2,7р.)Своїх дітей ще немаю, але хочу саме таку зозульку:girl_yes2:. Я весело проводжу час і за це ще й одержую гроші. Бажаю усім-усім знайти роботу до душі!!!:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. andymar

    andymar New Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    Я філолог, працювала вчителем початкових класів, вчителем укр. мови та літератури, нянею. .Дуже люблю діток.
     
  4. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    Я працюю вже 9 років в християнському садочку святого Миколая, вихователем! Зараз у мене ясельна група. А за фахом вчитель молодших класів і англ. мови.
     
    Останнє редагування: 20 Березень 2013
    • Подобається Подобається x 1
  5. uaWife

    uaWife New Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    Головним бухгалтером, консалтинг.
     
  6. Carmen

    Carmen New Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    А я вчитель математики))
     
  7. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    А я лаборант у хiмлабораторii) аналiзую якiсть вугiлля- нашого чорного золота. Хоча за освiтою бухгалтер, а тепер ще й буду мати вищу - економiка п-ва.
     
  8. Navra

    Navra New Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    Я - спеціаліст по рекламі. Вчу менеджерів.
     
  9. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    А я проектант водопостачання, каналізації та опалення.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    Закінчила "Облік і аудит" ТНЕУ в Тернополі, працюю головним бухгалтером на дилерській фірмі.
     
  11. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    Я маю освіту міжнародні відносини, спеціальність міжнародна інформація. Почала підробляти на кінці 3-курсу у кіоску з цукерками, печивом, і сигаретами, потім офіціанткою. Поїхала на рік в Німеччину по о-перу.
    У Львові встигла недовго попрацювати офіс-менеджером і в.о. митного брокера, готувала і збирала доки на замитнення-розмитнення, їздила по всяких контролях. Робота стрессова, але цікава. Потім декрети. Зараз планую піти на курси митних брокерів і зайнятись цим серйозно. До речі, буду ДУЖЕ вдячна, як хтось щось знає і напише, де такі є.

     
  12. boshik

    boshik New Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    А я по документах кухар 5-го розряду, офіціант 4-го розряду:blush: Ну і друга освіта економіка підприємства)).
    Відтарабанив 10 років по львівських КаБаРе.
     
    Останнє редагування модератором: 4 Травень 2013
  13. yulop

    yulop New Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    Я теж закінчила прикладну математику, але за фахом не працювала( хіба рік в школі вчителем математики та інформатики на 5 курсі)... А от потрапила на виробництво і пропала - інженер з підготовки виробництва, економіст, а потім головний бухгалтер на цій фабриці.
     
  14. ginostra

    ginostra New Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    а я спершу вступила до коледжу легкої промисловості, вийшла конструктором, потім попрацювала на швейній фабриці, вирішила вчитись в політеху, отримала диплом фінансиста, тепер я приватний підприємець))
     
    Останнє редагування модератором: 7 Травень 2013
  15. Ruana

    Ruana New Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    Перша освіта - викладач, друга -дизайнер. Вдається все гарно поєднати і мені подобається :)
     
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    Ви - щаслива!
    Я за освітою - інженер вимірювальної техніки. Хоч закінчила магістратуру, але за фахом щодного дня не працювала, тепер про це шкодую. Тоді здавалось, що це не перспективно і не цікаво. Працювала в дядька і секретарем, і бухгалтером, і менеджером з продажу та обслуговування копіювальної техніки. І навіть торгувала на Ньюйоркській фондовій біржі))).
    А тепер я мама, працюю нею вже майже 8 років, без відпусток, лікарняних та вихідних. Зараз не можу себе знайти, знайти своє улюблене заняття))).
     
  17. oksitigra

    oksitigra Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    В мене музична освіта (оперна співачка), але з музикою не склалось. Працюю екскурсоводом,********,***********.
     
    Останнє редагування модератором: 15 Червень 2013
  18. OstapBanderas

    OstapBanderas New Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    За спеціальністю програміст, а працював і працюю інженером в сфері ІТ.
     
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Ким ви працюєте?

     
  20. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    Ага є щось в айтішників спільне:girl_curtsey:
     
  21. VLinko

    VLinko New Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    Працюю адміністратором баз даних в держ.установі.