Кімнатні рослинки: догляд, поради (2)

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем fillette, 4 Березень 2014.

  1. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    На Валентина купила малій вазон герберу. Сьогодні бачу, що квіточка зав'яла. Тобто, мабуть, віджила своє? Листочки гарні, зелені, тобто сам вазон добрий. А коли в неї інша квітка виросте? А з тою що зробити? Обрізати стебло з квіткою?
     
  2. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    им, червону ми також у свій час розділи, але тоді кущ дуже бідний. Я б на Вашому місці у грунт посадила і слідкувала щоб у піддоні була постійно вода (ну звісно горщик має бути з дірочкою\ками) або зробити так як я, поставити горщик у більший горщик (без дирочки) і наливати у більший багато води. Оця рожева також росте в маленькому горщику і чотири кущики. В мене вона десь від початку лютого, почуває добре(листя не скидає, квіти перецвіли "природньо", десь 2 тижні квітла в мене).
    А, ще ту троянду треба оприскувати.

    В мене ще є ось така, на фото вона пережила 1 рік
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Мені потрібна ваша допомога, маю 2 квітки доходяги, я вже не знаю що з ними робити, хіба з бубном танцювати. може ви знаєте якийсь секрет догляду за ними.
    Аспідастра - в горшку 3-4 нормальні листки, а як випускає нові то вони відразу сохнуть.І підливала, і засушувала, і коріння витягувала - результату ніякого і я вже з тою квіткою мучусь років 4 напевно. Особисто в мене виникає думка що квіти так довго не живуть, але ж ми її розділяли, пересаджували - одним словом розмножували, то чого вона нового листя не нарощує?! Якби закінчився вік її життя, то напевно б і ті бідні 3 листочки всохли...І викинути шкода (як не як памятка) та і тримати не має як, бо таке обскубане...Може хтось вирощує вдома таке чудо?

    Монстера - мамина мрія, а мій головний біль. За останні 2 роки "скинула" три листки, зараз має лише 3,5. Половинка бо він також скоро піде спати. Все починається з того що листок починає по контору жовтіти і протягом місяця перетворюється на жовто-бурий. Спочатку думала що перелила, почала менше підливати, то це пришвидшило відмирання листя. Потім навпаки - підливала більше +оприскувала звисаючі корені. Листки ніби зберегла, але з часом ще оди листок почав жовкнути. Зараз стоїть біля південного вікна, але на неї не потрапляють прямі сонячні промені. Була перенесла на західне вінко, то їй не сподобалось. Як можна врятувати ту квітку?
     
    Останнє редагування: 2 Березень 2016
  4. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Дивіться, що знайшла -
    Може їй зажарко у вас?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    не думаю, оскільки вона стоїться в кімнаті, де температура переважно +10-12(взимку), інколи може бути нижча на 2-4 градуси.
    А прикол в тому, що я цього літа її винесла на вулицю (самі памятаєте яке літо було), то вона почувала себе краще. Думаю може на наступне літо її висадити в відкритий грунт? Я так багато пеларгоній врятувала від неминучої смерті в горшку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    А там за посиланням пишуть, що на вулиці їм краще.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Tofa

    Tofa New Member

    а можна фото вашої аспідистри,моя вже 10 років росте,і файно росте.Скажу по правді вона абсолютно не вибаглива рослина.Років 5 її не пересаджую.Може вашу щось їсть?
     
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    на жаль не можна, я не вдома :sad: В нас вона вже дуже-предуже давно. Раніше була великим кущем. Десь років 15 тому розділили, і половину куща дали знайомим. І після того аспідастра перестала нарощувати листя, а з часом почали листки сохнути.
    Я її декілька раз пересаджувала, рік тому в землі був дощовий червяк. Цього літа ніби нічого не знайшла.
     
  9. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Купила на розпродажі азалію, хоч і знаю, що мої квартирні умови для неї не дуже сприятливі: вдома дуже тепло, сухо і вікна на південну сторону. Чи має хтось успішний досвід вирощування в таких несприятливих умовах? Колись вже мала азалію, але після ремонту вона не вижила.
     
  10. Gala

    Gala Well-Known Member

    Дівчата хто знає як називається це чудо? Хочу про нього прочитати... 20160311203401.jpg
     
  11. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    рипсаліс
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. zetta

    zetta Well-Known Member

    А хтось має дома бонсай ? Як він у догляді ? Купила насіння , шось не знаю чи шось з того вийде . Гранат посадила в горщик зійшов без проблем . Звісно ніяких плодів їстівних не очікую.
     
  13. Natur

    Natur Well-Known Member

    Наскільки я знаю, то бонсай створюється в процесі росту (є спеціальна технологія). Щодо насіння, то думаю, це проста рослина якась.

    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Ziben

    Ziben :)

    може у вашої квітки маленький горщик? в них досить швидко росте коріння і обов"язково потрібен дренаж, бо вони люблять вологий грунт, але щоб вода не застоювалась.
    Я маю одну монстеру вдома і одну подарували на роботі. То офісна за три роки з маленького кущика перетворилася на таку красуню. А домашня ніяк рости не хоче, маленький страшненький здихлик, довгі пагони і маленькі листочки((. Ношуся з нею по всій квартирі, а толку ніякого(( Догляд за обома вазонами абсолютно одинаковий, єдине що в офісі більше світла.
    IMAG3739.jpg
    --- дописи об"єднано, 15 Березень 2016 ---
    підкажіть що то за болячка в квітки? не знайшла на ній жодних шкідників, а на листі з"являються такі плями((
    IMAG3742.jpg IMAG3743.jpg IMAG3744.jpg
     
  15. Katalpa

    Katalpa Active Member

    Читаю торішні записи ))) Може Ви бачили зефірантес? У мене є білий і ще купила рожевий, жовтий і фіолетовий.
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 16 Березень 2016
  16. Katalpa

    Katalpa Active Member

    @Kroshka Enot, зараз зефірантес ось так виглядає
     

    Вкладення:

  17. Jana Marjana

    Jana Marjana Active Member

    Katalpa,А маєте цибульки на обмін чи продаж рожевого, жовтого і фіолетового.
     
  18. Katalpa

    Katalpa Active Member

    @Jana Marjana, нажаль за минулий рік тільки фіолетовий дав 4 маленькі дітки і щось дуже тупо ростуть. Поки що не розвела. Купувала через OLX по 1 цибулинці, 20 грн за штуку.
     
  19. Katalpa

    Katalpa Active Member

    @Jana Marjana, ось дивіться які нещасні ті зефірантеси. Землі там мало, половина горщика керамзіт, просто горшечок сподобався )))
     

    Вкладення:

  20. Katalpa

    Katalpa Active Member

    ну або можете в когось попросити листочок(їх можна листочком розмножити,але треба дуууже довго чекати)



    Це точно, дууууже довго. Ось мій після 10 місяців після посадки
     

    Вкладення: