Кімнатні рослинки: догляд, поради (2)

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем fillette, 4 Березень 2014.

  1. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Залежить чого Ви хочете @Apelsynka. Є магазині з вазонами, на Соборній біля кінцевої 3-ки є один такий, і саме звідтам я принесла азалію з оранжерейною тльою, яку вивести не можу ))) Перед тим брала на Зелеміні - там дешевше. Можна з рук пошукати сортові пеларгонії, філки і т.д.
     
    Останнє редагування: 17 Червень 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Я зараз так роблю. Шукаю переважно у фейсбуці.
    Квіти гарні, доглянуті, росли в хороший умовах.
    Я так кілька орх купила (діток), то не порівняти з тими, що куплені під замовлення з Голландії.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Я також в Зелеміні купую. Ціна влаштовує і без шкідників. Плюс великий вибір.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Так, власне звідтам рослини без шкідників маю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Я таки купила фіалку в Ашані якраз сьогодні там продавали багато при вході. Ось така красуня)))
    [​IMG]

    Але я трішки чайник у тому, що стосується догляду за вазонками. Тому буду вдячна за поради чи ссилки по догляду за фіалками.
     
    Останнє редагування: 25 Червень 2017
  6. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дівчата, хто має кактуси і сукуленти, як вони зимують в квартирних умовах? Про "правильну" зимівлю з температурою +8 і без поливу я знаю. Але що робити, якщо немає можливості забезпечити відповідного температурного режиму? Саме більше цікавить який полив?
     
  7. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    О, в мене якісь такі витривалі сукуленти, що і полив витримують будь-який, і не поливати місяць теж ок, і розмножуються, як дурні. На балконі відкритому досі деякі стоять, то від холоду стали червоного відтінку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Jana Marjana

    Jana Marjana Active Member

    Мої ще на балконі.Балкон не утеплений, але південна сторона. Не підливаю.Минулого року тримала у квартирі, але так палять що без поливу посушились б, як тараньки. Ну і звичайно при зимівлі у квартирі кактуси не цвіли. Тому експерементую з балконом. Доки вони в мене там будуть навіть не знаю. Потім може перенесу у підвал, але точно у квартирі жаритись не будуть.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    У мене на заскленій лоджії. Досі. :) Востаннє поливала сьогодні - приблизно 1-2 столові ложки води. Перед тим - десь місяць тому.
    Почувають себе сукуленти добре. Бадьорі і гарні :)
     
  10. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Я вже на підвіконня поставила. Знаю, що то не дуже добре. Але на балконі вже їм холодно. Почувають себе добре, поливаю раз на 2 тижні.

    Дівчата, в мене ще питання про пуансетію. Яка вона у догляді? В квартирі у нас 22 градуси приблизною. Не буде її зажарко? Чи довго вона не втрачає свого кольору? Не ніколи їх ще не купляла.
     
  11. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    IMG-e08f0b9b5dee1b514293e5cedc7a200e-V.jpg Дівчата, мала на підвіконні таку красу, але вже поступово відцвітають.
    Що з ними далі робити? Висаджувати в грунт у мами в саду, чи лишити в спокої в горщиках? Поливати чи ні?
     

    Вкладення:

  12. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Дівчата, порадьте, будь ласка. Є отакий заміокулькас. Я так розумію, його потрібно пересадити у більший горщик. При пересадці корені (цибулини) повинні виступати на ґрунтом? І що робити з тими обрубками стебел (я так розумію, що ті стебла колись засохли)?
    Дуже хотілося б спасти бідну рослину. Але не знаю, чи пересадка допоможе, бо всі листочки і стебла якісь такі жовтуваті, дряблі, наче зібралися пересихати. Допоможіть!
     
  13. Gala

    Gala Well-Known Member

    Можливо його колись залили...ця рослина не переносить переливу, вона як кактус.може перксадити , але якийсь час не підливати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Ой, забула додати фото:
    Imgur
     
    Останнє редагування: 10 Травень 2018
  15. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    @Gala, я ще додала фото, подивіться, будь ласка.
     
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Більшого горщика не потрібно, бо він буде нарощувати коріння , поки не заповнить весь горшок. Розкопайте, подивіться на коріння. Здорове коріння виглядає ось так . Якщо воно поморщене - пересушили, якщо гнилувате - перелив. Цибулини не повинні виступати.
    Судячи з Ваших фото - його залили.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Gala

    Gala Well-Known Member

    Теж думаю , що більшого горщика не треба...Ну стан не дуже....думаю був залитий.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Не треба більшого горщика? Бо я нагуглила, що замію потрібно пересаджувати, якщо коріння вже займає весь горщик, приблизно кожні два-чотири роки.
    @flame, ті цибулини зверху виглядають більш пересушені ніж гнилуваті. Чи в грунті стан самих корінців може бути інший?
    @Gala, так, стан плачевний. Гадаєте, варто братися за спасіння рослини, чи ймовірність того, що це вдасться, надто мала?
     
  19. Gala

    Gala Well-Known Member

    Однозначно спробувати врятувати.В мене великий вазон є, ще не пересаджувала.Слідкую, щоб часто не поливати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    А як часто Ви поливаєте влітку?