Клієнт ЗАВЖДИ має рацію )))

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем vitalinka, 20 Серпень 2009.

  1. vitalinka

    vitalinka Well-Known Member

    мене тільки-що так один клієнт наш виматюкав на зі шо по телефону, капєц! і саме головне шо йому я неможу хамити, не положено, ***** ****!
     
    Останнє редагування модератором: 20 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 9
  2. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    а чого не можете? я б йому так всипала, мало би не було!
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Спічуваю! Треба було його з шефом з"єднати, хай би його матюкав! Забилам-би!
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    а трубку покласти? Не можна дозволяти так і з собою розмовляти.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    А в вас є досвід роботи з клієнтами?
    Якщо є, то я їм співчуваю. Що за совковий підхід до клієнта??
    Нас тут вчили, що коли людина неадекватна, просто побажати гарного дня й покласти слухавку. Так завжди й робила. Звісно, то неприємно, коли тебе матюкають чи говорять які інші неприємні речі, але ми не маємо права відповідати тим самим, водночас ми не зобов*язані вислуховувати неприємні нам речі й можемо чемно попрощатися й роз*єднатися. Головне не сприймати це особисто, тому що людина по телефону може багато наговорити саме тому, що їй не видно співрозмовника. :)
     
    • Подобається Подобається x 14
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Досвід є. А необов"язково відповідати тим самим, тобто матюками. Можна спокійно, без всяких там викрикань пояснити йому, що так не годиться розмовляти. Але підібрати такі слова, щоб йому самому стало стидно за матюки і хамську розмову.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Клієнт ЗАВЖДИ має рацію )))

    Наприклад?
    Щиро кажучи, з досвіду можу сказати, що там правдуватися нема сенсу й до совісті не промовиш, бо коли людина ТАК чинить, то вона вже дійшла до ручки, а оскільки вас вона не бачить, то й перейматися нічим не буде.
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Клієнт ЗАВЖДИ має рацію )))


    Не видно, але ж ЧУТИ! Де ж можна так звертатися до жінки?!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Клієнт ЗАВЖДИ має рацію )))

    Може й ви праві. Якщо совість не прокинеться, то мені легше буде, що не мовчала, коли мене брудом обливали.
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Ой, саме чоловікові до жінки чомусь і легко отак верещати. У мене таких випадків багацько було... Жінки хіба плакати починали, а от чоловіки - тих так рве на шматочки, що торба!

    Тобто сказати "гарного вам дня, до побачення" й покласти слухавку ви не зможете?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Клієнт ЗАВЖДИ має рацію )))

    Я в таких випадках просто відкладала в бік слухавку, як тільки галасний потік вщухав я знову брала слухавку до вуха і спокійно продовжувала розмову. Раніше теж злилась, але то не вартує нашого здоров'я. Коли спокійно розмовляєш, то 'неспокійний' співрозмовник теж заспокоювався і вже нормально можна було зрозуміти в чому проблема.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Клієнт ЗАВЖДИ має рацію )))

    Ця тема нагадала мені мою роботу..Спочатку дуже тішилась спілкуванню з клієнтами,адже так набагато цікавіше,ніж порпатись в паперах.Час від часу приходили кадри,подратують і підуть,а осад залишається.А коли вже була вагітна,то як назло,практично кожен день виникали якісь непорозуміння (не по моїй вині),то я ледве стримувалась,щоб не нахамити або не розплакатись (гормони бушували ого-го)Найбільше запам'ятався випадок,коли я вже була на 6 місяці,в мене підвищений тиск,лікарка мені наговорила купу дурниць,я сижу,переживаю за мацьопу,а тут приходить поважний пан (причому не мій клієнт)і починає на мене кричати,як ми погано працюємо,бо в іншому банку ще не бачать гроші,які ми перерахували.Я все звірила і пояснюю,що з нашого боку все зроблено правильно,мабуть в тому банку забули зарахувати або зарахували не туди.На що він мені з криками доказував,що Той банк НІКОЛИ не помиляється,а він вже старша людина,а я заставляю його нервуватись.Я вже з сльозами на очах прошу його ще раз перетелефонувати в інший банк і перепитати,з криками і грюканням дверима він пішов.А через годину,як ні в чому не бувало прийшов і повідомив,що справді,дівчата в тому банку забули зарахувати кошти!І без вибачень пішов.
     
    • Подобається Подобається x 8
  13. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Клієнт ЗАВЖДИ має рацію )))

    Добре що хоч прийшов...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Клієнт ЗАВЖДИ має рацію )))

    На жаль, у таких випадках єдине, що залишається, це радість з того, що ви до такого самого не опустилися й гідно вистояли.
    Тут таке вважається непрофесійністю. Як і правдування з клієнтом...
    Я колись наслухалася і того, що на мене в суд подадуть, і поліцію викличуть... Звичайно, можна сказати, що підстав до цього нема, та й я захищена законом, але ж мене би й так не почули, тому робила так, як вчили: "дякую за ваш час, на все добре". :) І нехай людина думає, як повелася, коли почує короткі гудки, аніж я буду це в її голову втовкмачувати. Мені за то не платять. :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 9
  15. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Клієнт ЗАВЖДИ має рацію )))

    Ооооо, це треба завжди мати в голові, коли нервуюся... Як мені цього бракує....
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    У мому випадку неспокійний клієнт після того як я поклала слухавку, дзвонив знову і мав ще більший настрій "погавкати". Я пригадую наразі лише двох таких неврівноважених людей, яких я "терпіла" по телефону.

    Стосовно "не платять". На наступні роботи з такими замовниками у вартість наших послуг закладався не явно певний відсоток за оці викрики і це якимсоь чином гарно на мене впливало :) я не нервувалась так.
     
    Останнє редагування модератором: 20 Серпень 2009
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Клієнт ЗАВЖДИ має рацію )))

    Тоді кажете "хвилинку, я покличу до розмови супервайзера".
    Ну, в нас за таке компенсації не було. Навпаки, ще могли нас оштрафувати, якби ми неадекватно повелися, то теж стримувало. :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Клієнт ЗАВЖДИ має рацію )))

    На своїй першій роботі я працювала на гуртовні на виписці. І оце золоте правило «клієнт завжди правий» іноді просто вбивало. Бувають такі екземпляри і такі випадки, що хоч стріляйся. Я довго себе насилувала, а потім просто зрозуміла, що то не моє. Пішла на курси бухгалтерів, знайшла нову роботу і зажила новим життям.
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Клієнт ЗАВЖДИ має рацію )))

    всі чомусь бачуть одну сторону проблеми. Працюючи щодня з клієнтами можу запевнити, що людина ніколи не починає шуміти без причини. А причини бувають двох типів : особисті проблеми клієнта і проблеми по конкретному питанню, що стосується вашої співпраці. У першому випадку треба з розумінням поставитись до клієнта, у другому - прикласти усіх зусиль для вирішення його проблеми.
    У випадку з банком, наприклад. Я, як клієнт, теж би обурилась, бо за послугу банку я заплатила гроші і будьте добрі зняти корону з голови, відкласти справи і передзвонити в той банк і вияснити чому гроші не дійшли, а не перекладати свої обовязки на клієнта. Якщо це не Ваш клієнт - направте його до спеціаліста, який зможе йому допомогти, а не відправляйте вирішувати самостійно його проблеми. В бізнесі кожна година дорога і невчасно переказані гроші можуть призвести до недозароблених грошей, тому його незадоволення цілком зрозуміле.
    Неадекватні трапляються дуже рідко і потрібна витримка і спец. підготовка до роботи з ними, Ліля гарно написала як відповідати в такому випадку. Треба памятати що клієнт - це корівка яка тебе годує, тому її треба якщо не "цілувати" то поважати і плекати ваші відносини, роблячи усе, щоб клієнт залишився задоволеним. А якщо Ви не здатні на це, значить Вам бракує кваліфікації і є ще чому вчитися. Зрештою, є література і тренінги, було-б бажання.
    І ще одне. Працюючи на когось багатьом чхати, прийде цей клієнт вдруге чи ні. А якби це був Ваш особистий бізнес, Ви до глибини душі були б вдячні за його візит і приймали б його як рідного тата :) Ось і уся різниця.
    А клієнт завжди правий. Хто думає інакше, тому нічого робити в сфері продаж чи обслуговування.
     
    • Подобається Подобається x 22
  20. Наталя

    Наталя Well-Known Member

    Відповідь: Клієнт ЗАВЖДИ має рацію )))

    Галюсік :girl_claping:
    Класно би було завжди мати справу з таким обслуговуючим персоналом! :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 3