Клініка Св. Параскеви

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ivanuska, 24 Травень 2011.

Партнер розділу - центр лазерного лікування варикозу Артема Чеховського
  1. ivanuska

    ivanuska New Member

    Чи звертався хтось за консультацією у клініку Св. Параскеви? Які враження?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Я не зверталася, але хвалять вони себе на всі боки. До них пішло працювати багато хороших лікарів з КЛЛЗ (залізничної лікарні).
    До речі, відправила їм своє резюме, навіть стандартного "Ми вам заталефонуємо" у відповідь не прийшло. Так хвалять культуру в своєму закладі, припрошують :"залиште своє резюме, наші працівники обов"язково з вами зв"яжуться" а у відповідь ні гу-гу.
    Ціна за прийом до педіатра- 100 грн.+ назначить вам обстеження (платні), коли здасте аналізи (платні), то прийдете знову на прийом+100 грн.= 200 грн. Варто? Незнаю.
    За такі гроші люба приватна, та й дільнича вас в попу поцілує, не те що уважно обстежить і назначить лікування.
     
  3. Yoda

    Yoda New Member

    Ми звертались в цю клініку. Мені подобається, що там можна нормально записатись на певну годину і так і буде. Мене напрягають черги в лікарнях, і то що поза чергами водять людей по знайомству, а коли все таки попадеш в кабінет, то можуть спішити, бо під дверима черга. Напрягає совання грошей по кишеньках. Тому мені набагато простіше офіційно заплатити в касу і прийти на певну годину знаючи, що мене тоді точно приймуть. Ще плюсом вважаю наявність сучасного обладнання.
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    це , звичайно, величезний плюс. Але ще більшим плюсом є те, хто на цьому обладнанні працює. Для прикладу: одна знайома проходила УЗД обстеження у звичайному діагностичному центрі у хорошої львівської УЗДистки, де їй поставили відповідний діагноз. За тиждень часу вона вирішила пересвідчитися у вірності діагнозу, звернувшись на УЗД в клініку Параскеви, де отримала проилежні результати. Подальші обстеження у ін. спеціалістів ( не у цій вже клініці) підтвердили діагноз, поставлений вперше у звичайному діагностичному центрі .
     
  5. Yoda

    Yoda New Member

    То да. Я чула від знайомоі лікарки ( яка там не працює), що в них був дуже ретельний відбір лікарів, з декількома рівнями тестування, і не всі її колеги змогли пройти його.
    Не підкажете прізвище лікаря, що робив УЗД? Ваша знайома зверталась в клініку св. Параскеви щодо неправильного диагнозу (цікаво яка була їх реакція)?
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    скажу, що це було по гінекології. Щодо неправильного діагнозу до них не зверталася- для неї це обстеження було скоріше додатковим для перевірки, оскільки вона схильна була довіряти результатам , отриманих у діагностичному центрі. Просто це посприяло тому, що довелося ще раз проходити обстеження у третього спеціаліста + додатково ( і фактично марно) "викинуті " майже 200 грн
     
  7. Yoda

    Yoda New Member

    Я думаю, клініка мала б їй повернути гроші за УЗД як мінімум, тому і питала чи вона зверталась до них. Вона ж має офіційний протокол обстеження і чек. Але то її справа чи займатись тим чи ні...
     
  8. Ariella

    Ariella New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    я зверталась до дитячого ортопеда,досить непогано пройшов прийом,загалом ззовні і всередині клініка досить пристойно виглядає
     
  9. Wiktor

    Wiktor New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Добре, що такі заклади існують. Це дає пацієнту можливість вибору і комфорту. Може не всім подобається стояти годинами в черзі в обшарпаному коридорі з хворою дитиною на руках.

    Ну а тим, хто пропонує теж дати ці гроші педіатру в державній поліклініці хочу нагадати, що то є звикла корупція, яка є переслідувана законом.

    Клініка св. Параскеви інвестувала кошти в приміщення, обладнання. Платить податки і забезпечує роботою людей. Це є корисно для суспільства

    Лікар, який бере гроші в кишеню в державній поліклініці, не платить за приміщення, апаратуру, не реєструє свою індивідуальну діяльність, не платить окремого податку і ще й порушує закон. Це шкідливо і для суспільства, і для медицини

    Тому бажано, щоб в суспільстві розвивались корисні, а не шкідливі речі
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    думаю, важливіше отримати ЯКІСНІ лікарські послуги.
    приклад описаний вище - мінус до репуоації клінікі.
     
  11. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    наскільки я знаю найближча клініка такого рівня є в Польщі, в Україні вона поки єдина. і обладнання там хороше, нове.

    наскільки я знаю, то персонал там підбирали досить ретельно, хоча зовсім не виключено, що хтось таки "проскочив"
     
    Останнє редагування модератором: 26 Травень 2011
  12. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    до цього прикладу історія моєї мами (яка також є кваліфікованим медиком). Кілька років тому вона попала в лікарню. Діагноз ставили 2 тижні вся знатна професура Львова. Спочатку поклали її в гінекологію, де завідуючий поставив діагноз завороту маткової труби, але решта "МУДРИХ" вперто розказували, шо то урологія. і так маму пересиляли з одного відділення в інше. Сказати, що ті огляди коштували дорого- то нічого не сказати... Але коли мамі стало вже критично зле, то повезли її в гінекологію до завідуючого, який виявився цілком правий і вночі її успішно прооперував. Тому, деколи, думка одного спеціаліста може бути значно правдивішою, ніж діагнози хвалених проффесорів.
     
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Щось я не дуже зрозуміла, їй діагноз не могли поставити власне в тій клініці?

    Я за вибір! Якщо я всеодно маю платити гроші то я маю право вибирати кому я буду платити. А один і той сам лікар не підійде і не сподобається двом людям. Це є нормально, бо двоє людей ідуть до лікаря по різному настоєні і з різними упередженнями. Я іду до лікаря з одним настроєм, а моя мама, для прикладу, з іншим.

    Діагноз поставити треба вміти але нажаль не завжди це роблять правильно і добре.

    Мені здається що коли у нас дуже великі сподівання, і вони раптом не оправдані, то це потім дуже б’є по нашій психіці в випадку розчарування. Я вважаю що не треба забувати що всюди працюють люди! А де люди там притаманна корупція, неувага, помилки і тому подібне. Знаю, що всі хочуть перфекціонізму особливо коли стосується здоров’я але нажаль такого не буває. Тобто буває але рідко :girl_wink:



    Є така річ як маркетинґ. Хвалити себе треба і чим побільше тим краще. Це їхні гроші і перший закон ринкової економіки. Вони хвалять, ви слухаєте і або йдете до них або ні. Якщо йдете і розчаровуєтесь - повертаєтесь і вимагаєте віподвіді. Все в порядку. :girl_phone1:
     
  14. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    просто думала що клініка ТАКОГО рівня не кидає слів на вітер, раз кажуть- значить так і буде! А тепер бачу що та вся вихвалялка- то є "пшик", не можна вірити всьому сказаному в рекламі- супер доктори, супер апаратура, от тільки про супер ціни мовчать. Колись клініка Богдан була теж така крута з модним новим обладнанням і хорошими докторами. І де то все поділося? Десь загуло.
    Може хоч з центром св. Параскеви так не трапиться. Час покаже.
     
  15. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Привіт!!! Я також була пацієнткою їхньої клініки.Зверталась до уролога(він ще працює в Пустомитівській лікарні),повелася на їхнє новітнє обладнання і ввічливий персонал.Лікар мені здався тупуватим(хоча показував з себе невідомо кого),хоч і привітний.Коли в мене почалось загострення під час його лікування,я йому подзвонила і він навіть не сказав здати банальний аналіз сечі( аналіз виявився поганим дуже)і прийшлось звертатись до іншого лікаря.А цей уролог з Параскеви мені дзвонив потім,але я вирішила не брати трубку. Шкода,що в такій клініці,яка має надсучасне обладнання в місті не дуже кваліфіковні спеціалісти,а могли б допомогти багатьом людям.
     
  16. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    А я можу залишити позитивний відгук, бо зі всіх львівських доХтурів, тільки там моїй сестрі поставили правильний діагноз, який підтвердили потім в Києві і успішно прооперували. То хіба ще раз доводить, що комусь добре, комусь зле - як пощастить і на кого потрапиш.
     
  17. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Одному вгадали діагноз, одному не вгадали....
    То щось типу "на двоє баба ворожила- як не вмре, то буде жила."
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  18. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    а хіба не всюди так? ще не чула, щоб у Львові був заклад, де вгадували б всім. А ліпше, не вгадували, а таки встановлювали той діагноз.
     
  19. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Всім так гадають і всюди, може просто не за ТАКІ гроші, а подекуди взагалі задурно.
    Це далеко не дешева клініка. А якщо вже офіційно беруть гроші, то най потурбуються про високу якість обстеження і кваліфікації докторів. Є ж курси підвищення кваліфікації, семінари...
    До прикладу- консультація педіатра 100 грн. Може не вгадати діагноз. В державній поліклініці вам його не вгадають безкоштовно.
    А можуть вгадати- один педіатр за 100 грн., а один безкоштовно. Є різниця?
    Заплатити 100 грн. лише за те, щоб не стояти в черзі, не кожен може собі дозволити. А якісну консультацію лікаря можна отримати і безкоштовно в держ. поліклініці, бо ж "на двоє баба ворожила..."

    Попередні дописи свідчать про не найвищий рівень кваліфікації тамтешніх деяких "спеціалістів" (уролог, узд-діагност). ІМХОООО.
     
    Останнє редагування: 25 Травень 2011
  20. Wiktor

    Wiktor New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Для лікаря є важливими умови праці, престиж закладу, добра зарплата і перспективи. То стимулює до якісної роботи, самовдосконалення, розвитку, шанування своєго місця праці. Це як і в кожній професії.

    А якщо ви чекаєте від лікаря, що сидить задурно в обшарпаній поліклініці, якісних послуг, то ви помиляєтесь. Там ви їх на отримаєте, навіть якщо ви впхаєте тому лікарю тих 100 грн в кишеню