Колисання або як навчити спати самому

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем MILITARIYA, 12 Квітень 2009.

  1. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    :clapping: Може хтось щось порадить. Ми від 2 місяців колишимось перед сном... при чому і вдень і вночі. Це вже морально вимучило, пробувала так ложити, то кричимо не своїми голосами.
    Порадьте, може хтось щось знає..... :confused:
     
  2. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Ух і в нас так було.. Але то моя вина я сама привчила Зараз в нас то засинаємо без проблем, то колишемося... Колишемося в основному коли зубки йдуть чи хворенькі. А так на цицю і спати. А раз мені малий сам заснув!!! Ліг на ліжко, я думаю - чого він так тихо лежить, а він спить!!! А мого дворідного брата до 3х років ночами колисали. В них навіть графік був хто колише, але він як виріс сам почав командувати - мама качай, нє мама не качай, тато качай, баба качай.. Досі то згадують.
     
    • Подобається Подобається x 13
  3. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Я лягала з донею на ліжко і під грудьми вона засинала, або слінг. Коли зуби чи животик мучили, то засинала лише на руках або у слінгу.
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Я не колишу, але маленька з 6 місяців хоче засипати тільки на руках, потім перекладаю в ліжечко, чим важчою вона стає тим більше мене то питання хвилює.
    Але маю троха підкачані руки і без залу:)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    сумісний сон спробуйте
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    В нас сумісний сон-але це нічого не змінило. Колишим і вдень ,і на ніч. Сам не засинає-хникає,тре очка, але не спить
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    в мене старша любила колисатися, але біля грудей засипала нормально, без колисання
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. ірен

    ірен Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    і ми не колишемо зовсім,малюк навіть незнає шо то таке,засинає біля циці або накриває личко коциком чи іграшкою і так спаткає:):):)
    от зовсім інша історія у родичів,там малюк настільки навчений колисатися,що колиска його вже не влаштовує......його колишуть вже в коцику і то так,що він аж підлітає:no::no::no:
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    ми такої проблеми не мали,ттт...а от в коліжанки малий не хасинав без колисання....спочатку були руки, після 10 кг -вона трясла його на подушці...а потім купили качелю- це вирішило так би мовити їхню проблему.Дотепер, а малому вже майже 3 засинає тільки в качелі
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    До речі, забула сказати, якщо дитя на руках чи в слінгу і не спиться, то я просто ходила по хаті з нею. Рух її заспокоював, ну і мене теж :).
    Читала (здається у Ж.Ледлоф), що дитина не може заснути від надлишку енергії, а коли тулиться до мами, яка рухається, то енергія вивільняється і все ок. Пояснила трохи на хлопський розум, ну думаю ви розумієте.
     
    • Подобається Подобається x 11
  11. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    В мене Настюха теж любить засинати на руках,але хоч на ніч почала засипати,лежачи зі мною на ліжку.Погамає цицю,трохи потовчеться,я її обніму і так засинає.А от вдень ще досі тільки на руках.Але я заколисую сидячи,поклавши її на коліна,тому поки що не дуже важко.Але мрію про те,що вона коли-небудь почне засинати сама.........
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    спробуйте вкладати дитину під музику,тільки знайдіть що подобається,в мене малий засинав під....гудіння пилососу,смішно...особливо пізно ввечері.
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. nester

    nester Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    А ми засинаємо тільки з цицею, колисання не любили з народження!!!:confused: Але останнім часом вимагає щоб йому в додаток до циці співали колискову.:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    А ми колисалися, десь до року. Потім ліжечко віддали, поставили велике, пояснили, що Остапчик вже великий, і нормально:clapping:. Правда тепер для засинання вимагає казочку, з криком "дідо-баба":8: Це означає, що казочка має починатися з "жили собі дідо і баба...":xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 12
  15. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    О, моя улюблена тема, тобто моя проблема. Одне з двох: або я щось не правильно роблю, або в мене діти неправильні...:confused: Старший засинав лише на руках, коли підріс, то я вже сиділа і тулила його до себе. Особливо, влітку було весело, я вся мокра, він теж, але не відліплявся ні на сантиметр. Правда, доки годувала, то засинав сам. А менший, то його взагалі піврайону знає, до 4 місяців, як хотів спати, то кричав, ніби йому хтось не давав (мені вже на вулицю соромно було виходити), біля грудей жодного:eek: разу не заснув, на руках теж. В нас один візок на прогулянку, другий в квартирі для заколишування... Зі старшим проблема відпала, як в садок пішов - почав, мабуть, більше змучуватись і сам засинав...А зараз я взагалі не переймаюсь, хоче колисатись - будь-ласка, що мені шкода? Скільки він маленький буде? Я б ще й старшого поносила, потулила і частіше б поцьомала, але він вже не дуже дається - виріс...
     
    • Подобається Подобається x 12
  16. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Читаю ваші дописи і щиро заздрю... Ми спимо вдень виключно на руках з цицею в роті або на татових грудях. Виходимо гуляти теж на руках, оглядаємо все навколо, міцно засинаємо і тільки тоді кладемося в коляску. А вночі... Отут починається найцікавіше... Спимо втрьох. Встаємо їсти цицю 3-4 рази на ніч і все це відбувається на маминих руках, лежачи їсти ми не любимо. Потім сонні перекладаємося знову на ліжко. Часом вдається з першої спроби... :8:
    А все почалося з того часу, як я боролася за свою лактацію і експериментувала з позами для годування. Поза на маминих руках в напівгоризонтальному напіввертикальному положенні сподобалася і запам"яталася дочці найбільше. І ще бажано, щоб мама стояла або ходила, бо ножки вільно бовтаються... Наразі важимо 8200г, а що буде далі... Глибоко дихаємо...
     
    • Подобається Подобається x 13
  17. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    мала взяла собі за моду вдень на руках засинати,як починає кричати значить-знак:ninja:бери мене,мама на руки і сильно пригай:xaxa:о,нормально тоді!і починає залазити аж кудась під пуху,як той кріт ховається,я тільки дивлюсь чи має чим дихати,а вона ше дальше лізе:xaxa:так напевно їй затишно і комфортно як в животику. а коли кладу в ліжечко ,то обов"язково треба якусь пеленку або рушник на голову накидати:xaxa::xaxa::xaxa:sad:попробувала раз на свою голову)і тепер без тої процедури ніяк...........:bad:
     
    • Подобається Подобається x 8
  18. Olenkaaa

    Olenkaaa Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    а ми з народження категорично не спимо на вулиці, тільки вдома. Взагалі візок не любить страшенно, завжди в ньому вередує, то ми гуляли в слінгу, тепер в прогулянковому трохи легше. В слінгу ми взагалі буквально жили до 3 місяців, бо весь час були на циці. Зараз засинає лежачи зі мною на великому ліжку біля грудей, а доцькіне ліжечко в нас лише щоб там іграшки зберігати, часом як манеж...Мрію, щоб хоч на день навчилась засинати без мене...
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    в мене така ж ситуація була з юстинкою. соля то та і під відбійний молоток спала :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Дічатка, я вже багато від кого чула про той "маневр" з пеленкою на голову???одна знайома взагалі як тільки накине на голову пеленку мальоті, та зразу спати ---прям як попугайчик:))) Ви тому спеціально вчили чи як?

    Ми в калясці спимо, але от вийти на двір --то цілий підїзд чує, що Ярко йде гуляти. В слінгу любимо спати, АЛЕ! тільки мусить він бути голенький і я ...щоб тіло до тіла... В ліжечку вдень спить, а от вночі не надто хоче...Хоча, я себе шкодую --нащо по годині колисати в його ліжечку, якщо можна покласти біля себе, дати цицю і йти спати:) і мені і Ляльчику.
     
    • Подобається Подобається x 5