Колисання або як навчити спати самому

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем MILITARIYA, 12 Квітень 2009.

  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    "Своя голова" переважно формується або власним досвідом, або поглядами людей, що її оточують. Я не думаю, що багато мам з першою дитиною покладаються тільки на себе. Або близьких слухають, або шукають інформацію і вже з того роблять якісь висновки.
    В нас тепер така штука проходить, мені аж дивно. Мала може дурачитися, вертітися, цьмакати груди по годині. Мене то дістає жахливо. Тоді кладу її на диван, накриваю ковдрою і кажу: "Все, досить дурачитися, спи". І йду собі на кухню. Якщо пару хвилин не заважати, засинає. А в чоловіка такий номер взагалі проходить на сто процентів. Цікаво, період такий чи дитина така покладиста:)
     
  2. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Так відлучила, вже 4 місяці як.
     
  3. Morena

    Morena Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Мені потрібна порада
    Синочку 2,1 роки. Вже 10 місяців як я вийшла на роботу. А малий страшно любить колисатися. Ввечері засинає після 40 хвилин товчення ліжком в районі 12 ночі + кілька разів за ніч "Мама, колисати!".
    Чесно кажучи, вчора вже зірвалася, крику було багато. Нічого не допомагало, ні те, що в мами болять ручки, ні що вже дорослий, ні що ліжко зламане.
    Хтось може підказати вихід з ситуації?
     
    Останнє редагування: 29 Березень 2013
  4. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Візьміть спати до себе?
     
  5. Morena

    Morena Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Не хоче.
    І я не хочу, наспалася з ним 14 місяців.
    До речі поки спали разом, то товкла на руках, а потім ще й спала калачиком в ногах.
     
  6. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    для себе спитаю, то багато?

    ---------- Додано в 23:49 ---------- Попередній допис був написаний в 23:45 ----------

    і ще спитаю, а шо він вже в 2 роки дорослий?
    Моїй Софії 4 роки з хвостиком і моя Софія колисана до нині татком або мамою на руках перед сном, менша менше колишеться
    особисто я спала з мамою до 6 років через різні дитячі потреби напевно, і моя мама донині стверджує, що ані дискомфорту, ані відсутності статевого життя в неї не було
    чого ви так боїтеся того "колишеться" чи того "спить з мамою"? ви ж працюєте, а він ще ніякий не дорослий, а маленький мамин синочок і хоче маминої ласки, що в цьому злого? може, якби ви спокійніше реагували, справа б швидше "стала на якісь свої місця"?;)
     
  7. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    А в мене ситуація навпаки - не хочу настання оцього часу відселення в інше ліжко/кімнату. Мені дуже бракуватиме того теплого клубочка під боком, і тих ранкових півгодинних обнімалок-будилок. Можливо то одна причин, чому досі, в якійсь мірі відтягую сам момент облаштування дитячої.
    Я ще не готова. Він напевне теж.
    Дівчата, капці, я дітозалежна!:girl_impossible:
     
  8. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    я напевно теж
    хоч ми в стадії "робимо дитячу"
    захотіла Софія сама
    а чи вона дійсно вже піде від нас спати, не думаю, тим більше шо є Марта)
    але хоче, ну то хай буде, всеодно планували
     
  9. roma roma

    roma roma Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Я вважаю що колисати треба але в міру, тобто в мене наприклад на дворі без колисання засинає і коли змучений, тільки ввечері деколи колишу і то малий щось не торчить від того.
     
  10. Morena

    Morena Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Достатньо. Що доброго з того спання, якщо ми і так не спимо поруч, я сплю в нього в ногах.
    та ні в якому разі, я б лягала з ним в обід, але ж не хоче. А ввечері колишу далі, поки варіантів нема.
    Оце мене дивує. Мій в 2 роки 18 кг, ну в баню, мені від носіння потім вночі руки ломить.
     
    Останнє редагування: 15 Квітень 2013
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    чого зайшла не знаю.
    Я Варю часом трохи колишу, часом просто співаю колискову з підколисуванням :) (мені самій скучно просто так співати). Колишу насидячи вона лежить в мене на колінах, тому руки не страждають.

    колисання нам підходить. Ще бонус, що з колисанням і тато може дитину приспати.
     
  12. Morena

    Morena Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    І ще. Я не спішу нікуди, просто ми любимо на вихідні до бабусі їздити, а з ночівлею виходять проблеми.
     
  13. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    чому?
    дитина має таку потребу. Моя одногрупниця має доньку, 10 років. Вона донині засинає коло мами і просить шось їй наніч розказати. Потім тато переносить її в її ліжко. Ніхто не робить з цього проблеми.
    Я якась дуже замамана (с Маруся-мама). Ше в інституті перед екзаменами прилазила до мами:)
    Тому мені видається ненормальним не хотіти обдаровувати дитину ласкою. В 2 роки дитина ще дуже-дуже мала насправді.
    Почитатйте трошки Ольги Писарик, може Вам допоможе. У неї багато цікавого можна знайти.
    А чого ви не приляжете коло нього? не почитаєте йому казки? якщо така катастрофа, попробуйте його носити в рюкзачку, ну і питання, а шо він колишеться годинами, шо аж руки ломить?

     
  14. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    А ще можна час від часу чоловіка попросити поколисати.
     
  15. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    можна:)
    але як ти тама казала, останнє слово за дитиною))) одним словом якось Софію в нас колише на 80 проц тато, а Мартааааа, татокопія, мала в носі всіх, вона хоче МАМУ))))
     
  16. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    В нас проблеми не з колисанням, а з тим, що малий звик спати з нами. Десь місяць часу вже спить окремо, в іншій кімнаті. Сприйняв це нормально, все сподобалось - нове ліжко, вибирав собі постіль....Але вночі прокидається і кличе мене. Тобто майже постійно потрібно лежати біля нього. Я не висинаюсь разом з ним, чоловік так само. І не знаю, що робити. Засинає нормально, але знов ж таки, коли лежати з ним поруч.....
     
  17. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    не знаю, скільки років вашій дитині, але в мене таке було вже в свідомому віці і досить довго. я просто боялась спати сама. реально був страх. і я це зараз дуже добре пам"ятаю. я кликала маму і міцно тримала її за халат, щоб вона не пішла від мене. коли я засинала, то звісно ж мама вставала і йшла, а я за де-який час прокидалась знов.
     
  18. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    в мене і зараз, в дууууже свідомому те саме, мами не потребую, але без чоловіка сплю поганенько із ввімкненим світлом на коридорі :)
    Маю двійню, півтора рочки. Донечка потребує мене, щоб заснути на ніч, не колишу, просто сиджу поруч, за ручку тримаю, по голівці гладжу, і вночі прокидається часто, перевіряє, чи я є. Синочок засинає сам і спить всю ніч без потреби в мені.
    Я до того, що спати вкладаю і вкладала їх однаково, ні до чого не привчала. Різні дітки є. Я в своїй ситуації абсолютно спокійна і забираю її до себе в ліжко при потребі, (в зубні періоди кожну ніч), їй так спокійніше, і мені. Хоча виспатися не дає, бо спить "звіздою" і постійно крутиться.
     
  19. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    4 рочки. Спить в одній кімнаті з братом, на двоповерховому ліжку. Темряви він не боїться, та й не схоже на те, що йому страшно бути самому/з братом . Просто звик, що під боком ще хтось спить. Думала, що перейде з часом, але ні, навпаки. Раніше можна було "приспати" вночі та йти до себе, а тепер ні - відразу прокидається.
     
  20. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Напишу і я в цій темці. Десь до 4-ьох місяців малий не колисався, я просто лягала коло нього, він їв цицю і засинав, а потім полізли зуби і без рук та колисання малий вже не засинав. Тепер, навіть коли його зуби не мучать, то без колисання синочок засинає тільки наніч ( і то інколи колишеться) або у візку, коли гуляємо. Всі інші рази він спить в мене на руках. Так от, то просто період такий зараз чи то потрібно\можна відівчати його? Ще раз на день такий сон мене не турбує, але 2-3 рази -- трішки важко...тим більше, що в тата він не хоче колисатися - мусить бути колисання+циця.