Колисання або як навчити спати самому

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем MILITARIYA, 12 Квітень 2009.

  1. Olenkaaa

    Olenkaaa Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    і в нас так само :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    та мушу триматись - помаленьку готуємось до садка - його там ніхто особливо вкладати не буде.....а груддю я вже не годую 2 міс., раніше легше було - засинав коло грудей. Поступово відівчила від денного годування, потім від нічного, потім від слінгу....а тепер пробую, щоб сам спав, без пісеньок і казочок....
     
  3. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    шкода - я не уявляю як малий засне без циці :confused:
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    я теж не уявляла, але вже потроху таке буває
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Дитині бажано допомагати заснути, тому що нервова система може бути переобтяжена новими враженнями і дитина залишається перезбудженою, а організм не може розслабитися без сторонньої допомоги (циці, пісеньки, казочки).
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Я теж не уявляла як моя дитина колись засинатиме без циці,а вже третій вечір засинає сама,я її після купання вдягаю і йду з кімнати,вона засинає дивлячись мультики(прям як татко:xaxa:) Хоча нічні годування все ще є і немало,і вдень просить цицю часто.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    На рахунок того, що дитині треба допомагати: це все вірно, але до того моменту, поки дитині це насправді потрібно. Я не знаю чому, але наш козак занадто рано почав проявляти оте "власне Я", став дуже самостійним, тому буває вдень таке, що навіть каже, щоб з кімнати вийшли і лишили його самого, обніме іграшку і так засинає сам тихенько.
    Якщо дитина має силу 2 години товктися, значить, вона ще просто не хоче спати! А от пхати пальці мамі в очі/рота/носа треба однозначно відучати, дитина повинна знати, що є речі, які робити не можна, бо мамі/татові може бути від того боляче. То саме стосується тягання за волосся, кусання, ляпасів з боку дитини. Щоразу спокійно пояснювати, що це боляче, інколи можна в легкій формі продемонструвати, що це справді боляче. З часом дитина перестане таке робити.
    Підготовка до садочку: не буду казати, що до 3 років дитину в садок віддавати не добре, бо у всіх свої обставини...Але фактом є те, що в садочку діти колективно привчаються робити якісь речі, тому особливого змісту в такій підготовці вдома нема, хіба батькам виснаження. Хтось привчається ходити на горщик, хтось їсти те, що вдома не їв, хтось засинати разом з усіма...Але навіть якщо дитина і в садку вдень замість того, щоб спати, буде товктися, криміналу в тому нема...
     
    • Подобається Подобається x 10
  8. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Моя дитина практично щодня і в обід і на ніч товчеться перед сном по 30-40 хв. І це зовсім не залежить від того наскільки вона хоче спати. Бувають дні, коли через різні обставини (гості, поїздка) вона вдень не спить, то всерівно ввечері довго засипає.
    Колись перед сном купала в заспокійливих травах, гуляє весь день на вулиці, пробувала запровадити різні "ритуали відходу до сну" - нам нічого не допомагає. В дитини такий темперамент. І я з тим змирилася:confused:
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Не зрозуміла що мається наувазі під "насправді потрібно".
    Коли допомога стане непотрібною - дитина ляже і засне сама і навіть не згадає про цицю (чи казочку).
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Я , теж думаю відлучати Мартина від грудей,але не маю уявлення як він буде засинати :umbrage:.
     
  11. Lesunya

    Lesunya Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Як на мене, то все залежить від дитини. Наша доця теж любить колисатися (як і більшість дітей). Думаю, ні для кого не секрет, що цю процедуру дітки люблять, тому що це їм нагадує перебування у животику мами:) Я, напевно, мачуха, бо дитину практично не колисала - в калясці вона не хотіла спати від народження, ліжечко було без можливості колисання (хресні батьки таке вибрали:)), а на руках я її заколисувала, коли банально мала можливість (перші 2 місяці я була абсолютно сама з доцею, а наш тато приїжджав тільки по вихідних)... Частіше всього дитина спала в мене на животі. Тому на руках вона зараз спить тільки у свекрухи. Зі мною засинає біля циці або саменька, якщо дуже замучилася. А чоловік загойдує доню у кріслі-гойдалці, при чому, для того, щоб вона заснула, її треба конкретно трясти:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. ірен

    ірен Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    то виходить,що діти коли чухаються за вушками,то хочуть спатки.... А я то думаю,чого мій малий постійно чухає собі вушка..
     
  13. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Як про нашу Ярину написано - до року тільки так і засинала :xaxa: А ще мусила поплакати півгодини, інакше - ніяк
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Lesunya

    Lesunya Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Деколи таке буває, коли зубки лізуть:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    А ми останні дні ввечері не можемо нормально заснути, я її погодую, ношу на руках, а вона очка не закриває і все, посміхається, при тому точно знаю що хоче спати, правда вчора мені вдалось її таки покласти в ліжечко, вона лежала з відкритими очима, я її трохи гладила по голівці, а потім вийшла з кімнати-і вона заснула.
    Почалось це з того часу коли пів на десяту вечора ще світло за вікном, тому напевно їй і дискомфортно.
     
  16. ірен

    ірен Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    А коли ви доцю ложите спатки???
     
  17. Lesunya

    Lesunya Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Мене відучили колисатись перед сном в 1,5 роки. Мама взяла мене з собою на море, а там ліжечка з гойдалкою не було. Перший день поплакала, а далі 2 тижні прийшлось засинати без гойдання:) Отак і відучили:)
     
  18. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Напишу як ми перестали колисатися. Спочатку кілька днів колисалися менше, не до повного засинання. Потім такого розмореноко клала біля себе і показувала на лампу, стелю,... розказувала що де є... Дуже малому сподобалась забавка "лампа-ніс". Ми так вивчили де голова, вуха, рот,язик, зуби, волосся, щічки. В якийсь момент він повертався до грудей, посмоктав, покрутився, заснув. Наступні рази носила менше. Одного разу взагалі не носила. Лежали десь пвігодини, говорили і заснули. Це при тому, що малий дуже любив носитися.
    А про світло за вікном - то дійсно проблема. В дитячу кімнату обовязково треба жалюзі чи штори дуже щільні.
     
    • Подобається Подобається x 7
  19. Ivanna

    Ivanna Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    В нас таке постійно, коли він вже нарешті хоче спати. В нас в вушках вже навіть не відчувається, що є якісь хрящі, настільки він ними крутить!!!
     
  20. Красотка

    Красотка Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Я свого малого колисала до 1,6...як згадаюю.....
    А малеча їй 4...засипає сама...так що це напено від дитини залежить!
     
    • Подобається Подобається x 1