Колишні наших чоловіків

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Un.Known, 15 Січень 2010.

  1. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Ні, я дуже толерантна, і знаю, що вони - частина історії, і нікуди від цього не дітись.

    Але як бути, якщо ця частина нагло вимагає до себе уваги і вважає, що бувший чоловік їй щось винен, бо вона "народила йому дітей"?

    Я розумію, що любити вона мене не мусить, але чому тоді підвищений інтерес до всього, що відбувається у нашому житті?
     
  2. TanyaB

    TanyaB New Member

    Відповідь: Колишні наших чоловіків

    Інтерес тому що ревність. Знати про вас все для того щоб далі страждати,
    щоб підтримувати свщє амплуа "жертви". На жаль для вас та і для неї , вона
    так його і "не відпустила".Доки вона не лишить вашу сімю в спокої то не зможе побудувати нові відносини з іншим чоловіком.А на рахунок дітей то ваш чоловік їм буде "винен " все життя, тому що це його діти.
     
  3. Lidusha

    Lidusha New Member

    Відповідь: Колишні наших чоловіків

    Я також думаю, що таки винен.
     
  4. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Колишні наших чоловіків

    Їм - так, безумовно. Але їй?

    Чи це нормально - народити дітей лише для того, аби чоловік почувався винним?

    Вже побудувала (до того, як вони розлучились, що і було причиною розлучення).

    Але там все далеко не так як у нас...
     
  5. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Колишні наших чоловіків

    В таких випадках єдине що залишається робити вам - не звертати уваги. А можливо вона зрадила йому а тепер жаліє, звичайно нікому нема до цього діла, але і "позбутись" її неможливо - хіба чоловік відсудить у неї дітей...
     
  6. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Колишні наших чоловіків

    а мій колишній вважає, що я йому щось винна... стараюсь із ним не спілкуватись, то він тяпне собі і до мене видзвонює в 11-й вечора під приводом із сином поговорити. а от про те що він своїй дитині повинен допомагати згадує рідко. бо ж є її дитина ( не їх спільна), яку він утримує. щодо себе, то не вважаю, що він мені "винен", основне, щоб не шкодив нічим. хоча знаю кількох чоловіків, які допомагають колишнім дружинам чи повністю утримують, не говорячи вже про дітей. вважають це за свій обов"язок, бо ж і діточок народила і роки життя віддала. не знаю як "теперішня" дружина відгукується про мене, але мені чомусь абсолютно не цікаво як вони живуть і які в них стосунки. єдине що дуже хочу, щоб мій малий не спілкувався з нею і її дитиною, якось неприємно, бо їхні стосунки тривали задовго до нашого розриву.
     
  7. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Колишні наших чоловіків

    Ну так, бо до нас сунеться завжди і виключно з одним тегом - "діти".

    Тільки, на жаль, це неможливо. Бо хоч діти і страждають певною відсутністю опіки, поки вона не наркоманка і не соціально неблагодійна, це зробити дуже важко.

    Крім того, вона їх не віддасть вже тому, що це ж її імідж зруйнує! (А так вони теоретично з матір"ю, хоча практично з сусідками, колєжанками, бабусями...)

    А не звертати уваги - важко. Уявіть собі ситуацію - беремо дітей (у свята) на цілий день, бавимось, їздимо (на шосту вечора маємо договір віддати, бо йдемо до кумів), а в 17:45 дзвінок:"Відвези дітей до мами в Дрогобич, бо мене на коляду запросили". А коли чоловік відмовляється, то чує шипіння:"Ти тато вср....й, ти маріонетка, вона тобі мозок промила".

    (Від "неї" дорогі подарунки для дітей при тому приймає, бровою не повівши...)
     
  8. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Колишні наших чоловіків

    Ой,знайома ситуація(((Теж вже дістала так що далі нікуди...На кожне свято мусе написати смс і не одну...Мене то аж бісить...А ще безкінечні дзвінки о восьмій ранку практично кожен день,але завжди як вона дзвонить то він не відповідає.Вона ще таки хоче його повернути та і свекруха повним ходом їй помагає...Кожен раз як ми її зустрічаємо то мусить бути скандал купу крику бо я з "її чоловіком".Так вже дістала шо то капець повний...Постійно прикривається дитиною.Не раз дзвонить і він не відповідає то пише смс шо малий плаче і хоче з ним говорити то він передзвонює і вона з ним говорить а він каже щоб дала малого а вона йому каже шо він спить чи ше шось.Ну скажіть то нормально???Я вже не знаю як з нею боротись...Дитині він помагаєа вона сидить без роботи як та пава хоч і є можливість піти на роботу.Короче не знаю що робити,порадьте щось...
    Та ще й якщо він хоче побути з дитиною то має йти до неї додому а так щоби дати дитину йому то ні...Здуріти можна...Я знаю що він з нею нічого не має і не хоче мати але в мене серце кровю обливається як він йде до дитини але ж і заборонити йому туди йти я теж не можу...Ще й самі дитину втратили,після того мене ще більше то болить...
     
    Останнє редагування: 15 Січень 2010
  9. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Колишні наших чоловіків

    А може поговорити з колишньою, тет-а-тет, спочатку по-доброму, щоб зрозуміла як жінка жінку, потім по-злому як не дійде...
     
  10. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Колишні наших чоловіків

    а розлучення відбулось через ваші з "її чоловіком" стосунки? чи інша причина задовго до вас?
     
  11. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Колишні наших чоловіків

    Вони не жили разом ще задовго до того як ми почали зустрічатися а саме формальне розлучення було вже як ми були разом,але то вона подала на розлучення бо мала когось...

    ---------- Додано в 12:31 ---------- Попередній допис був написаний в 12:29 ----------

    Ой,говорити з нею не поможе,вже не раз пробували говорити а в неї зразу все переводиться на крик і на образи та й я теж не залізна,теж починаю сваритися.А вони ще й погрожує що хтось мене десь в темній вуличці зустріне і дасть по голові...
     
  12. Lidusha

    Lidusha New Member

    Відповідь: Колишні наших чоловіків

    Треба її засватати комусь:girl_crazy:
     
  13. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Колишні наших чоловіків

    може цей "хтось" був видуманий, щоб показати, що вона не гірша... або з "ним" не склалось от і вирішила попереднього повернути, тим паче діти спільні, от і воює, заспокоїться, коли зрозуміє, що воює з повітряними мельницями. інший варіант, можливо і все її влаштовує, але ж треба із себе жертву зробити, щоб допомагали, підтримували, жаліли, показати як вона його любить, а він от такий козел, в той час спокійненько зустрічаючись з іншим... тоді це на довго, бо їй так вигідно
     
  14. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Колишні наших чоловіків

    Аналогічно.

    І мені бридко з нею говорити. Забагато брехні... і забагато бруду вона на мене вилила колись.
     
  15. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Колишні наших чоловіків

    Та вона так і робить,вдає з себе жертву що вона така нещасна,ще й поливає мене брудом.Ходе всім жаліється що вона така нещасна,сама з дитиною.Я вже не знаю що маю з нею робити.Лишається хіба поїхати кудись далеко шоби не дістала

    ---------- Додано в 12:56 ---------- Попередній допис був написаний в 12:52 ----------

    Вона і не достойна того щоби ви з нею говорили.
    Я,наприклад,ніколи не дозволяла собі облити когось брудом.
    Ті колишні певно всі обливають жінок своїх колишніх чоловіків брудом,напено думають що таким чином можуть щось змінити,головне щоб наші половинки в то не вірили.Мій спочатку в то трохи вірив оскільки ще й його мама їй допомагала,але пройшло не багато часу і він перестав в то вірити взагалі...
     
  16. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: Колишні наших чоловіків

    Так, нічого, не поробиш, то вже така жіноча психологія, може і не влаштовує жінку чоловік, а як бачить що він комусь іншому потрібен, одразу і назад повернути хоче, як "собака на сіні" ні собі ні людям:girl_crazy:
    Треба просто хитріше робити, при зустрічі з нею робити вигляд що ти жалєш її (образливішого для жінок немає), коли дзвонить, деколи самій брати телефон, співчуваючи, казати що чоловік зайнятий, або ще щось придумати, чоловікові не показувати, що тебе це дратує, але відволікати від думок про неї іншими темами. А з дітьми він обов'язково повинен бачититсь і підтримувати їх, уявіть, якби ж вас колись кинув тато...
     
  17. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Колишні наших чоловіків

    Мій чоловік перестав вірити тоді, коли побачив різницю між тим, що говорить і тим, що робить.

    Знаєте, важко було їй не вірити (і я їй вірила колись), якщо на вустах постійно слова "любов, діти, сім’я". Дуже часто повторювані, аби не було помітно, що чоловік їсть тільки те, що сам зварить, діти маму не бачили два тижні, а кухні і у серпні висить новорічна гірлянда...

    Вона зустрічей зі мною уникає (рильце в пушку, крім того, вона добре знає, що я попри свою мирність характеру твердого).

    Я колись хотіла, аби вони жили з нами. На жаль, це неможливо (і не від нас залежить).
     
  18. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Колишні наших чоловіків

    чому всі?.... наприклад я взагалі про неї (теперішню колишнього) нічого не говорю і не думаю,(хоча саме їхні стосунки, були одною з причин нашого розлучення з його ініціативи) особисто не знайома і не прагну, та й воно "мне надо"?! сама би кудись чкурнула , щоб в спокої залишили
    правда, якби зустрівши її 2 роки назад, наврядчи я б так спокійно безслівно пройшла:girl_haha: :girl_devil: але її від мене старанно оберігали і видно не дарма, бо все одно на краще для мене вийшло і вар"яткою себе не виставила. страшно боляче тоді було і мені, і малому, навіть враховуючи іншу серйозну проблему через яку мені б було варто про розлучення подумати. зараз він вже не мій клопіт, відповідно вона теж:girl_cool:
     
    Останнє редагування: 15 Січень 2010
    • Подобається Подобається x 1
  19. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Колишні наших чоловіків

    Та він носиться з тим телефоном як з надбитим яйцем,а при ньому говорити з нею якось не дуже хочеться.З дитиною я ніколи йому не забороню бачитися,мені такого совість не дозволить...А навіть робити вигляд що мені її шкода в мене не виходить,бо вона зразу починає до мене кричатиі я виходжу з себе і починаю кричати їй у відповідь)))Головне що якщо я сама йду то вона до мене і слова не скаже а як з ним то цілий скандал виходить

    ---------- Додано в 13:15 ---------- Попередній допис був написаний в 13:11 ----------

    Такі випадки,на жаль,поодинокі(((Рідко коли є такі жінки...А такі жінки що обливають теперішню свого колишнього чи то ще будь кого то вони самі не розуміють що вони самі себе принижують
     
  20. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: Колишні наших чоловіків

    напевно, яка б не була його бувша, діти мають жити з мамою, вона їм ближче ще з народження, хіба що п'яниця чи наркоманка, не кожна жінка буда ставитися до дітей так, як рідна мама.
    А ти пошукай її слабі місця і спробуй цим маніпулювати