$ Комп'ютерна освіта для дітей 8-14 років

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем IT STEP Academy, 28 Вересень 2017.

 1. IT STEP Academy

  IT STEP Academy New Member

  Мала Комп'ютерна Академія - це базова комп'ютерна освіта для учнів 4-8 класів, в рамках якої школярі отримують практичні навички та теоретичні знання в широкому спектрі комп'ютерних технологій.
  На заняттях в Малій Академії, діти навчаться:
  • розбиратися в пристрої комп'ютера,
  • створювати інтернет-сайти, графіку, ігри, презентації,
  • працювати з пошуковими системами, електронними бібліотеками,
  • знімати фото і відео.
  Комп'ютер перестане бути для дитини просто іграшкою, а перетвориться на інструмент творчого самовираження та інтелектуального розвитку.
   
 2. IT STEP Academy

  IT STEP Academy New Member

  Як допомогти своїй дитині знайти покликання?

  [​IMG]

  Визначаємо тип інтелекту дитини та обираємо відповідну сферу дільності
  Дуже часто батькам доводиться чути від дітей «Я займаюся не тим, що мені подобається», «Це не моє» та інші подібні фрази. Що робити в таких ситуаціях? Продовжувати наполягати на тому, щоб дитина займалась тим, що для неї буде краще на думку батьків, чи надати їй свободу вибору?
  Вирішити це питання допоможе Говард Гарднер, відомий американський психолог, що визначив 8 типів інтелекту людини і для кожного з них рекомендовані професії. Завдяки детальній характеристиці, спостережливі батьки зможуть визначити тип інтелекту та відповідну сферу діяльності для дитини ще у ранньому віці.

  Лінгвістичний
  [​IMG]

  Лінгвістичний інтелект – це здатність мислити і чітко інтерпретувати свої думки, навіть дуже складні, в зрозумілі для всіх слова. До ознак цього типу інтелекту належать: легкість освоєння іноземних мов, успіхи в письмі та читанні з ранніх років. Діти з таким інтелектом люблять писати, читати, розповідати історії і розгадувати кросворди.
  Можливі професії: журналіст, письменник.

  Логіко-математичний
  [​IMG]

  Логіко-математичний інтелект допомагає рахувати, вирішувати складні математичні і логічні задачі. Він виявляється у «пристрасті» до чисел, легкості у їх запам’ятовуванні, бажанні все впорядкувати. Люди з цим типом інтелекту не схильні до спілкування, зазвичай вони замкнуті. Їм цікавіші цифри, експерименти і логічні задачки.
  Професії: програміст, аналітик, детектив.

  Візуально-просторовий
  [​IMG]

  Представники цього типу інтелекту частенько «літають у хмарах». У них свій світ, своє сприйняття всього, що відбувається. Буває, що у них є уявний друг. Ці діти люблять збирати пазли, відчувають поєднання предметів за зовнішніми ознаками, люблять як хімію і фізику, так і креслення та малювання.
  Професії: архітектор, дизайнер, скульптор, фотограф.

  Тілесно-кінестетичний
  [​IMG]
  Тілесно-кінестетичний інтелект – це здатність маніпулювати фізичними об’єктами і використовувати різні фізіологічні навички. Для представників цього типу інтелекту основний інструмент самовираження – тіло. Їм подобається займатися спортом, фізичними навантаженнями. Такі діти добре харчуються і фізично здорові. Їх здібності розвиваються у середовищі конкуренції. Основною фігурою в їх оточенні буде тренер-наставник, який наситить їхнє життя заслуженою похвалою та критикою.
  Професії: спортсмен, актор, танцюрист, лікар.

  Музичний
  [​IMG]

  Музичний інтелект – це здатність розрізняти крок, ритм, тембр і тон. Цей тип інтелекту дозволяє нам відчувати, створювати, відтворювати музику. Без нього не змогли б існувати композитори, диригенти, музиканти, вокалісти та слухачі з тонким слухом. Дитина з таким інтелектом завжди постукує в такт з музикою, яка їй подобається, цікавиться творчістю музикантів, і якщо ви подаруєте їй тромбон, вона з радістю почне опановувати гру на ньому. Такі діти швидко запам’ятовують музику, відтворюють її та співають.
  Професії: музикант-виконавець, звукооператор, радіоведучий, музичний критик.

  Натуралістичний
  [​IMG]
  Діти з таким інтелектом настільки близькі з природою, що не проти поживитися і дрібними комахами. Так що будьте напоготові. Їх цікавлять експерименти з флорою і спостереження за навколишньою фауною. У підлітковому віці вони захоплюються хімією та біологією.
  Професії: ветеринар, геолог, фермер, флорист.

  Екзистенційний
  [​IMG]

  Інтелект, який потенційно допомагає людині в боротьбі з глибокими питаннями людського існування. Наприклад, такі люди можуть висунути нові теорії про сенс життя, можливості безсмертя і як люди з’явилися на планеті Земля. Дітям з таким типом інтелекту притаманний високий рівень самоусвідомлення, вони ставлять глибокі питання з ранніх років. Їм подобається вивчати духовні писання і вникати в суть філософії.
  Професії: психолог, вчитель, філософ.

  Міжособистісний
  [​IMG]
  Міжособистісний інтелект – це здатність розуміти і ефективно взаємодіяти з іншими людьми. Вона включає в себе ефективні вербальні та невербальні комунікації, можливість швидко помічати різницю між людьми. Також ці люди мають добре відчувати настрій і темперамент інших. Люди з розвиненим міжособистісним інтелектом часто стають лідерами серед своїх однолітків, не тому що вони сильніші, а тому що з ними цікаво спілкуватися, і, здається, що вони розуміють почуття кожного. Такі діти з раннього віку легко знаходять контакт з людьми, мають почуття гумору і харизму.
  Професії: соціальний працівник, політик, дипломат, менеджер.

  Якщо ваша дитина захоплюється комп’ютерами, гаджетами та інтернетом, ви можете скерувати її вподобання у професійне русло. В Малій Комп’ютерній Академії діти вивчають програмування, дизайн та графіку, 3D-друк, складають роботів, створюють сайти та розробляють ігри, вчаться професійно фотографувати та багато іншого. Завдяки різноманітним напрямкам занять, більшість зі студентів вже у ранньому віці визначається з планами на майбутнє – сферою діяльності або професією. Мала Комп’ютерна Академія допомагає розкрити потенціал та таланти кожної дитини.
   
 3. IT STEP Academy

  IT STEP Academy New Member

  Комп'ютерна Академія IT STEP підготувала потужну ІТ-програму для дітей
  [​IMG]

  Мала Комп’ютерна Академія – це можливість для дітей приєднатися до сфери ІТ ще в ранньому віці, отримати корисні професійні знання та практичні навички для майбутнього, знайти нових друзів та цікаве захоплення, а також визначити майбутню професію. В Академії замість непотрібних масивів знань діти отримують лише корисну інформацію, яка засвоюється на практиці та втілюється у реальні проекти.

  [​IMG]
  Головною перевагою Малої Комп’ютерної Академії є унікальна авторська програма навчання, яка була розроблена згідно з тенденціями ІТ-сфери та з урахуванням інтересів дітей. Кожного року освітня програма оновлюється та доповнюється, щоб зробити навчання в Академії ще більш корисним та цікавим для кожної дитини.

  Цього року студентів Академії чекають такі напрямки:
  • основи створення сайтів та веб-технології,
  • 3D-моделювання та друк,
  • візуальне програмування,
  • Game Art та створення комп’ютерних ігор,
  • Robotics та Arduino,
  • PhotoLab і YouTube,
  • Advertising Design,
  • Інтернет речей,
  • розробка мобільних додатків,
  • кібербезпека.
  Під час вивчення кожного напрямку, студенти працюватимуть у команді та створюватимуть індивідуальні проекти. Фінальним іспитом стане презентація власних результатів та захист проектної роботи.
  [​IMG]

  В Академії діти навчаються у професіоналів, адже кожен викладач має великий практичний досвід в ІТ-сфері, а кожне заняття проходить у цікавому форматі. Крім того, для майбутніх програмістів проходять заняття з англійської у форматі speaking club.

  «Цього року «Мала Комп’ютерна Академія» здобула звання Чемпіона у категорії «Створення людського потенціалу» на міжнародному ІТ-заході WSIS Prizes 2017 у Женеві – це говорить про визнання на світовому рівні. Над програмою навчання в Академії працюють кращі спеціалісти ІТ-сфери. Процес навчання побудований таким чином, щоб зацікавити дітей навчатися – ми прагнемо розвивати індивідуальність кожного студента та його креативне мислення. Наша мета – не зациклюватися на процесі, а отримувати результат. Це як мрія – у кожного своя, і у кожного свій шлях до неї», – В’ячеслав Лєдєнцов, куратор Малої Комп’ютерної Академії, старший викладач.

  [​IMG]
  Гнучкий графік занять, який пропонує Академія, дозволяє обрати найбільш зручний час для навчання – по буднях чи у вихідні. Це дозволяє гармонійно поєднувати навчання в Академії разом зі школою.

   
 4. IT STEP Academy

  IT STEP Academy New Member

  [​IMG]
  Мала Академія оголошує додатковий набір на навчання!
  Поспішайте, лише 30 місць у групах!

  Мала Комп’ютерна Академія оголошує додатковий набір на навчання дітей від 8 до 14 років! Через велику популярність на ІТ-освіту для дітей та бажання вивчати комп’ютерні технології в Академії, ми формуємо додаткові групи, лише 30 місць!

  На дітей чекає:

  • програмування;
  • розробка сайтів та мобільних додатків;
  • створення комп’ютерних ігор;
  • конструювання роботів;
  • дизайн;
  • англійська;
  • ️фотозйомка, монтаж відео для YouTube та багато іншого!
  Тільки в Академії навчання перетворюється на захоплення, а улюблені гаджети стають платформою для самореалізації!

  Наші навчальні програми не тільки цікаві дітям, а й визнані на міжнародному рівні – цього року Комп’ютерна Академія IT STEP представила Україну на WSIS Prizes 2017 у Женеві (Швейцарія). На головному IT-заході року дитяча програма Малої Комп’ютерної Академії здобула звання Чемпіона у категорії «Створення людського потенціалу».

  Гнучкий графік занять, який пропонує Академія, дозволяє обрати найбільш зручний час для навчання – по буднях чи у вихідні. Це дозволяє гармонійно поєднувати навчання в Академії разом зі школою.

  Поспішайте зареєструватись, адже місць небагато!

  Деталі за телефонами:

  +38 (032) 240-38-51
  +38 (093) 122-93-38
  +38 (067) 557-87-06
  +38 (050) 441-76-00


  ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ
   
 5. IT STEP Academy

  IT STEP Academy New Member

  [​IMG]
  Пробний урок для дітей 13-16 років з розробки ігор 10 листопада!

  Познайомтесь з яскравим світом комп’ютерних ігор та скеруйте захоплення дитини на користь! Пробний урок проведе засновник компанії «Dragon`s Games» та викладач курсу Микола «Nick Urs» Урсатій.


  Під час заняття діти дізнаються:

  • з чого починається створення гри
  • що обов’язково має знати розробник
  • які існують середовища для розробки ігор
  • які ігри проносять найбільше грошей
  • як втілювати цікаві ідеї у життя
  Для кого: діти 13-16 років, що захоплюються комп’ютерними іграми.

  Коли: 10 листопада о 17:00.

  Де: IT STEP Academy, вул. Замарстинівська 83а.

  Увага, кількість місць обмежена! Участь безкоштовна, попередня реєстрація обов’язкова.

  ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ
   
  Останнє редагування: 6 Листопад 2017
 6. IT STEP Academy

  IT STEP Academy New Member

  [​IMG]
  Зимові канікули в IT STEP Academy


  Подаруйте дитині незабутні враження в Зимовому комп’ютерному таборі!


  Зимові канікули – святковий та казковий період, коли діти хочуть провести час весело та отримати незабутні враження. Зимовий комп’ютерний табір був створений, щоб подарувати дітям активний та насичений відпочинок з користю!

  У комп’ютерному таборі Ваша дитина зануриться у світ комп’ютерних технологій, познайомиться з останніми ІТ-новинками, відчує себе у ролі програміста, розробника комп’ютерних ігор, робототехніка, фотографа та YouTube-блогера.

  У нас найцікавіші заняття:
  • IT Start – традиційний вступ до комп’ютерних технологій та перши кроки у світ IT.
  • Hardware – ми навчимо дітей самостійно розбирати та складати комп’ютер та розкажемо принципи роботи та взаємодії всіх елементів.
  • Kodu – перші кроки в програмування, створення власного ігрового світу та персонажа.
  • WIX – веб-програмування та основи веб-технологій.
  • 3D друк- моделювання тривимірних об’єктів, створення власної 3D-моделі та друк на 3D-принтері.
  • Photo – ми навчимо робити справді якісні та оригінальні фото, редагувати зображення та бути схожими на професійних фотографів.
  • Квадрокоптери – діти навчаться керувати коптерами та візьмуть участь у змаганнях.
  • Робототехніка- конструювання роботів та керування ними.
  • Створення ігор – дизайн ігрових елементів, створення персонажів та локацій.
  • Arduino – діти навчаться працювати з програмними платами Arduino, спробують створити розумну лампочку та дізнаються, що таке «інтернет речей».
  • YouTube – ми розкажемо, як створювати канали, просувати їх, а ще як знімати яскраві відео та монтувати їх.
  А також дітей чекають:
  • екскурсії в ІТ-компанії,
  • нові знайомства та друзі;
  • приємні подарунки від IT STEP,
  • та багато іншого!
  Коли: І зміна – 25-29 грудня, ІІ зміна – 8-12 січня.

  У кожній зміні діятимуть групи трьох вікових категорій:

  8-9 років, 10-12 років, 13-14 років.

  Увага, кількість місць обмежена! Деталі за посиланням або за телефонами:

  +38 (032) 240-38-51
  +38 (093) 122-93-38
  +38 (067) 557-87-06
  +38 (050) 441-76-00.
   
 7. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  Ну і ще б ціну було цікаво почути).
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 8. IT STEP Academy

  IT STEP Academy New Member

  У Зимовому комп'ютерному таборі діти зможуть проявити свої таланти, перетворити захоплення смартфонами, іграми та комп'ютерами на користь. Дружня та затишна атмосфера Академії, привітні викладачі, яскраві аудиторії, роботи, квадрокоптери та 3D-принтер - все це чекає на кожного, хто захоче приєднатись до яскравого світу ІТ :)
  А з цінами та більш детальною інформацією можна ознайомитись на нашому сайті за посиланням Зимовий Комп’ютерний Табір.
   
 9. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  Дякую за таку розгорнуту відповідь, але не по суті).
  Ціну побачила.